Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#1
Imię i nazwisko: Finn Holmes
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Finn jest odważny. Bardzo jest szczery, nigdy nie kłamał. Jest lojalny dla innych osób. Finn jest szlachetny, bo zawsze postępuje uczciwie, godnie. Jest on też sprawiedliwy. Finn cechuje się prawością. Jego ulubiona pora roku to jesień. Nie lubi, kiedy jest bardzo gorąco.
Wygląd postaci: Finn jak na swój wiek jest dużym chłopcem. Finn jest chudy. Ma oczy koloru czarnego. Ma on włosy koloru czarnego.
Jego nos jest mały. Nie lub się stroić elegancko.
Historia postaci: Urodziłem się 17 maja w Londynie. Moja mama była Czarodziejką, ojciec Mugolem.
Moje dzieciństwo było normalne. dzieciństwo było normalne, pierw przedszkole, potem zerówka, żyłem jak normalne dziecko. Aż do 10 lat. Pokłóciłem się z kuzynem wbiegłem na schody i usiadłem. Nagle schody się trzęsły i wszystkie zabawki do mnie podleciały. Nie wiedziałem, co się dzieję więc wbiegłem do toalety i się zamknąłem. Po chwili przestraszyłem, że nigdy stąd nie wyjde. Okazało się, że mam czarodziejskie moce. 
W moje 11 urodziny przyleciała sowa. Zadzwoniła do mnie jako 1. Wręczyła mi list w którym nie wiedziałem co jest. Po chwili otworzyłem list i ujrzałem, że zostałem zaproszony do Hogwartu. Powiadomiłem o tym mamę. Razem z mamą ruszyłem na ulicę Pokątną. Podczas zakupów kupiłem różdżke, sowę, książki i inne potrzebne mi rzeczy. Gdy razem z mamą się spotkaliśmy ruszyliśmy na King's Cross. Nadeszła pora rozstania się z mama. Mama powiedziała mi, że mam wbiec w ścianę. Przytuliłem mamę i wbiegłem w ścianę.
Gdy wbiegłem ukazałem się na peronie 9 i 3/4. Wtedy wsiadłem do pociągu z dumą.
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Finn Holmes, a  ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety, nie wiem.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odbiera talerz i zaczyna jeść*
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Drollercaster.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!


1.Rozpisz się trochę w charakterze- nie podawaj samych cech.
2.Historia musi zawierać: początkowe dzieciństwo, objawienie mocy, list w 11 urodziny- przynosi ci go biała sowa, zakupy na pokątnej i stację King's Cross. [wykreślone masz w miarę dobrze]
3.Popraw pomocnika.
4.Nie wiesz gdzie się dowiedziałeś o serwerze?

3 szanse na poprawę, 3 dni
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#3
Poprawione.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#4
Wstrzymane!


1.Charakter:"Lubi on bardzo oglądać filmy, zwiazane z magią."- skąd takie filmy?
"Finn jest prawdziwym mężczyzna, czyli jest męski."- ma 11 lat.
2.Historia; postaraj się bardziej rozpisać w jaki sposób objawiła się jego moc.
Nie musisz uwzględniać treści listu, ani cen- które pomyliłeś.
Jakoś nie pasuje mi ta różdżką do twojego charakteru...- poczytaj bardziej właściwości jeżeli chcesz
ją uwzględnić.
3.Pomocnik nadal źle.

2 szanse na poprawę, 3 dni.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#5
Poprawione.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#6
Wstrzymane!


1." Finn ma włosy koloru szarego"- powód? Przefarbował mu ktoś jako dowcip, może jest chory czy cokolwiek innego?
2.W historii najpierw ukazuje się moc, a dopiero później przylatuje sowa- nie na odwrót jak to jest u Ciebie.
3.Zobacz jeszcze raz pomocnika- popatrz na inne podania (najlepiej zaakceptowane) i porównaj co dobrze,a co źle.

Ostatnia szansa, 2 dni.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
neksiakuwa_
Czarodziej




Posty: 70
Tematy: 4
Lip 2017
4
#7
Poprawione.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#8
Zaakceptowane!

[Obrazek: 58FGqR8.png]
Po rangę zgłoś się na /helpop
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.