Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KrystianZabu
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2017
0
#1
Imię i nazwisko: John Pratt
Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital św. Munga
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: John cechuje się Odwagą, bardzo dużym poczuciem humoru i Sprawiedliwością. Jest cichym chłopcem który lubi się zaprzyjaźniać. Jego ulubioną porą jest zima ponieważ dostaje się dużo prezentów. Jest waleczny i cierpliwy. Nie lubi gdy się go przezywa a zwłaszcza od chwali pięty. Nie lubi się kłócić.
Wygląd postaci: John ma brązowe oczy i czarne włosy. Lubi ubierać się na zielono, czarno i biało jego nos i uszy są normalnych rozmiarów a usta nie za duże.
Historia postaci: 20 stycznia 2049 rok data mojego urodzenia. Moja rodzina była przeciętnie bogata pamiętam to że moja mama trzymając mnie na rękach poszła do mojego pokoju gdy go zobaczyłem byłem bardzo szczęśliwy. Było tam dużo zabawek i to wszystko było moje. Potem rodzice zaczęli mi czytać bajki o czarodziejach i mówili że ja też taki bedę. Gdy miałem pięć lat wziąłem swój ulubiony latawiec by się nim pobawić ale nagle zawiał bardzo mocny wiatr który wyrwał mi go z rąk. Zacząłem biec za latawcem który w końcu wpadł do jeziora, chciałem po niego pójść ale nie umiałem pływać. Zacząłem bardzo płakać a tu nagle latawiec podleciał i upadł na moich rękach.Gdy byłem w przedszkolu zaprzyjaźniłem sie z jednym dzieckiem był on bardzo fajny lubiliśmy się razem bawić. Niestety po dwóch latach mój najlepszy przyjaciel musiał się przeprowadzić i tak go straciłem. Potem czas mijał bardzo szybko. Gdy były moje jedynaste urodziny usłyszałem pukanie do drzwi, gdy je otworzyłem zobaczyłem sowe z listem więc wziąłem list i go przeczytałem. Pisało tam że zostałem zaproszony do szkoły magii w Hogwarcie byłem tak bardzo ucieszony że zacząłem skakać po stole  aż stół się złamał. Na kolejny dzień poszłem z rodzicami do dziurawego kotła było tam dużo dziwnych ludzi, rodzice mi powiedzieli że to czarodzieje. Gdy podeszlismy do ściany mój tata machnął różdżką a ściana jakby znikła a my pojawiliśmy się na ulicy pokątnej. Tata dał mi pięniądze i powiedział żebym poszedł do pana Ollivandera kupić różdżkę a on pójdzie kupić inne potrzebne rzeczy. Gdy weszłem do sklepu poprosiłem o różdżkę, Pan Ollivander zaczął szukać dla mnie różdżki nagle przyszedł z jedną i kazał mi machnąć, gdy machnąłem Pan Ollivander powiedział że to ta różdżka i należy się dziesięć galeonów, dałem mu pieniądze i poszłem do rodziców. Potem razem z rodzicami poszliśmy do domu się spakować. Na drugi dzień poszliśmy na dworzec i przeszliśmy przez portal w ścianie. Pojawiliśmy się na peronie 9 i 3/4 obok pociągu pożegnałem się i weszłam do wagonu, Tak zaczęła się moja przygoda.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się John Pratt a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety niewiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję, chętnie spróbuję *odebrał talerz z zupą od rąk chłopca*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od Youtubera TheShark

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!

[b]1.[/b]"Miejsce urodzenia: Wielka Brytania"- może trochę bardziej precyzyjnie?
2.Rozpisz historię. Musi ona zawierać; Początkowe dzieciństwo, ujawnienie mocy, list w 11. urodziny, zakupy na pokątnej, wizyta na dworcu King's Cross.
3." czarodziejskie rysunki na scianach"- że co to niby za rysunki? Jakieś runy, może rysunek jak to ktoś leci na miotle?


3 dni i 3 szanse na poprawę.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
KrystianZabu
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2017
0
#3
Poprawione  Smile
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#4
Wstrzymane!



1."Gdy miałem pięć lat rodzice uczyli mnie posługiwać różdżką i łatwych zaklęć, jednym takim zaklęciem było "Wingardium Leviosa"- nawet gdyby go uczyli to bez efektów. Możesz wywalić ten fragment. Moc objawia się bezróżdżkowo, pod wpływem emocji.
2."Pan Ollivander powiedział że to ra różdżka i należy się pięć galeonów"- różdżki kosztują w zakresie 8-12 galeonów.
3."sowa wleciała przez otwarte okno w kuchni"- Tak, w samym środku zimy wietrzyli sobie kuchnie. Pewnie był przyjemny wiosenny powiew i musieli je otworzyć żeby poczuć przemijanie zimy!


3 dni i 2 szanse na poprawę.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.
KrystianZabu
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2017
0
#5
Poprawione  Smile Tongue Big Grin
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!

Trafiasz do:
[Obrazek: 58FGqR8.png]

Po rangę zgłoś się na /helpop.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.