Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia :D
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#1
Imię i nazwisko: Selena Smith
Miejsce urodzenia: Londyn, Anglia
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: lubie pomagać ludzią z czego jestem dumna.jestem cierpliwa dzięki czemu łatwiej mi było czekać na list.mając 9 lat uratowałam życie czteroletniej dziewczynki, która prawie się utopiła.mam dużo pomysłów z czego wykorzystywałam je w szkole dla mugoli.Inni Mówili do mnie że jestem odważna i to prawda.Moją wadą jest naiwność.
Wygląd postaci: Długie blond włosy nosze rozpuszczone żeby było wygodniej.Mam jasną karnacje i trochę piegów na twarzy.Mam szare oczy dzięki którym wyglądam jak mysz.Nosze Koszule w kratke i dżinsowe spodenki.Jestem aktywna i mam chudą sylwetke.Mam  długie nogi.Moja twarz jest owalna. 
Historia postaci: Urodziłam się 19.08.2049 W Londynie.Mieszkam na Oxford Street 2 w Londynie.Imie Dostałam po mamie mojej Babci Lilly Elizabeth Smith.Moja mama Hannah i mój tata Justin Pobrali się w 2035 roku.Moi Rodzice są Czarodziejami i Uczyli się w Hogwarcie.Wkońcu mając 6 lat Dostałam misia.Chodziłam z Nim wszędzie aż wkońcu poszłam z nim na dwór obok domu wypadł mi z rąk i wpadł do wody nie mogłam tam wejść ,bo jeszcze nie umiałam pływać a było głęboko, zaczełam płakać i byłam wkurzona i z złości ruszyłam rękoma i on się podniósł,i podleciał do mnie.wtedy okazało się że jestem Czarodziejką Dostałam list na moje 11 urodziny.Pojechałam wraz z Tatą do dziurawego kotła i przesliśmy na ulice pokątną,Poszliśmy do Banku Gringota i Wypłaciliśmy pieniądze z konta.Potem poszłam wybrać rózdżke a mój tata prezent:Śnieżnobiałą Sowe którą nazwałam Rose.potem kupiliśmy Miotłe do Latania i potem wróciliśmy do domu.Dzień przed odjazdem zaczełam pakować walizki.Wkońcu 1 września Pojechaliśmy na Peron 9 i 3/4 ciężko było się pożegnać ale jednak się udało i tak zaczęła się moja Przygoda.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, Nazywam się Selena Smith a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak mam tam rodzine jest w centrum Warszawy)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dzięki nie trzeba było *odbiera zupe i kładzie przed sobą*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:TheShark,JarmaPL,DrollerCaster i z Live Smile

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak i to wielokrotnie.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
% krwi do zmiany. Rodów czystokrwistych na serwerze mamy dość.   
W charakterze nie wyliczaj cech. W 5-6 zdaniach zawrzyj zalety, wady i sytuacje uzasadniające/ przykładowe.    
Wygląd do rozpiski do 4-5 zdań. Postać opisz tak, aby każdy był w stanie ją sobie wyobrazić. Są na to dwa sposoby: od szczegółu do ogółu (zaczynasz od znaków szczególnych, poszczególnych elementów twarzy a kończysz na sylwetce lub preferowanych ubraniach) i od ogółu do szczegółu (sytuacja odwrotna).   
Zła data urodzenia. Od 2060 odejmij 11 - tak powstanie rok urodzenia twojej postaci. 
"Babci Lilly Elizabeth Gryffindor.Mój Ród Pochodzi od Godryka Gryffindora." <- to znika.   
"potem kupiliśmy Miotłe do Latania i Wkońcu 1 września Pojechaliśmy na [...]" zbyt szybkie przejścia między wydarzeniami. Rozdziel zakupy i przejazd na peron zdaniem o powrocie do domu, oczekiwaniu lub pakowaniu walizek.    
Widzę że nie rozróżniasz IC i OOC. Odsyłam do tego wideoporadnika.
3 szanse na poprawę.
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#3
Poprawione

sprawdzisz łaskawie?
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Wstrzymane.
Zauważ, że nie ty jedna czekasz więc stosowanie słów "łaskawie" i wysyłanie mi co chwilę wiadomości na PW nic ci nie da. Ucz się cierpliwości od swojej postaci dziewczyno.
Stosowanie dużych literek na początku zdania na prawdę nie boli, a ułatwia czytanie.
Nie widzę wad w charakterze (to, że nie jest odważna nie oznacze, że jest od razu tchórzliwa, chociaż zdanie "mając 9 lat uratowałam życie dziewczynki która miała 4 lata prawie się utopiła" mogłoby dowodzić, iż odwagi jej nie brakuje.)       
"Długie blond włosy nosze bez fryzury." <- nie jest to prawidłowe zdanie.
Rozpisz wygląd. Dopisz coś o reszcie elementów twarzy i sylwetce.
Sposób objawienia się mocy do zmiany. Nie widzę silnych emocji.    
Nadal nie widzę rozróżniania IC i OOC
2 szanse na poprawę.
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#5
Poprawione

Shy
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#6
Wstrzymane.
"jestem cierpliwa co z tego mogłam czekać na list.mając 9 lat uratowałam życie dziewczynki która miała 4 lata prawie się utopiła." <- W pierwszym podkreślonym fragmencie zmień na "dzięki czemu łatwiej mi było czekać na list" a w drugim "życie dziewczynki, która miała 4 lata i prawie się utopiła" lub "życie czteroletniej dziewczynki, która prawie się utopiła"
"Mówili do mnie że jestem odważna choć to prawda." <- użycie "choć" wskazuje raczej na zaprzeczenie. Zmień na "i uważam to za prawdę" bądź po prostu "i to prawda".
*śnieżnobiałą sowę
Nie do końca o to chodziło z tymi dużymi literkami, ale niech już będzie.
Ostatnia szansa na poprawę.
Juliax
Czarodziej




Posty: 125
Tematy: 9
Sie 2017
41
#7
Poprawione może być?
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#8
Akceptuję.
[Obrazek: H1mA9mJ.png]
[po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.