Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Elite_Astro
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 2
Sie 2017

#1
Imię i nazwisko: James Astro
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Wesoły, nigdy nie umiem się nie uśmiechać, Powaga chociaż nie umiem się nie uśmiechać do spraw poważny podchodzę z głową, jestem ciekawy świata, nie boję się pomagać jak widzę że ktoś jest w potrzebie, lubię odkrywać nowe rzeczy miejsca, choć nie lubię gwałtownych zmian, boję się pływać   
Wygląd postaci: Mam włosy nie za krótkie nie za długie takie średniej długości, oczy są bardzo brązowe prawie czarne, moją twarz zdobiły piegi, pojawiały się latem a znikały zimą, w szkole dla mugoli nie należałem ani do najwyższych byłem takiego średniego wzrostu (około 160 cm)
Historia postaci: Byłem mały chłopcem miałem około 6 lat jak umarła mi mama która była mugolem, zostałem sam z tatą nie wiedziałem że jest czarodziejem, nic mi o tym nie wspominał. w wieku 7 lat poszedłem do szkoły dla mugoli nie lubiłem jej więc tacie powiedziałem że nie chcę tam chodzić on się zgodził. Jeden dzień przed moimi 11 urodzinami wstałem jak zwykle i szybko zawołałem tatę żeby mu oznajmić że już wstałem, nikt nie odpowiedział poszedłem więc do taty do pokoju a tam był człowiek celował do mojego taty z pistoletu, kiedy tam wszedłem strzelił w niego a ja  byłem tak zły i smutny że nagle wszystkie przedmioty do o koła mnie zaczęły latać i uderzały w zabójcę i wypchnęły go przez okno, zginął. Jeden z sąsiadów zadzwonił na policję. Kiedy wszystko się już skończyło, wylądowałem u cioci która była też czarodziejem. Następnego dnia kiedy już wstałem w oknie była sowa szybko zawołałem ciocię a ona przybiegła do mnie i wszystko mi wytłumaczyła o czarodziejach o tym liście i powiedziała żebym się nie rozpakowywał bo jedziemy na ulicę pokątną. Byliśmy już na miejscu poszliśmy do banku Grimgota bo oszczędności mojego taty potem poszliśmy kupić różdżkę i itp. Dotarliśmy już na stację ciocia dała mi bilet na stację 9 3/4 po czym dodała że bym wbiegł w tą ścianę. Wbiegłem w nią i dotarłem na stację 9 3/4 i tak zaczęła się moja przygoda z hogwartem. 

Udziel poprawnych odpowiedz:


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

Cześć nazywam się James Astro, a twoje imię jak brzmi ?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak wiem, mniej  więcej w środku chyba)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Łapię talerz, siadam do stołu i ze smakiem jem*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od youtubera TheShark, dokładniej z jego liva

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Oczywiście

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję! 
Rozpisz wygląd postaci. 
Sowa przylatuje w dniu jedenastych urodzin, a odkrycie magicznej mocy następuje raczej przed jedenastymi urodzinami. 
Zdania zaczynamy dużą literą, a kończymy kropką. 

Trzy dni i trzy szanse na poprawę. 
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#3
Sowa przylatuje w dniu jedenastych urodzin.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: OGMPvHO.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.