Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
jaLord05
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Jake Aron
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Londyn, rok 2049
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jake to bardzo przyjazny chłopak i otwarty na ludzi. Jest typem śmieszka i nie zachowuje się jak normalny chłopak. Na początku jest nie śmiały jak się zakoleguje to zaczyna być coraz bardziej otwarty. Nie lubi ludzi którzy uważają się za lepszych i fałszywych, jeśli ktoś go za bardzo zdenerwuje to potrafi nie źle powalić tą osobę. Jake zawsze broni słabszych, z osobą, która atakowała słabszego czasami dochodzi do bójki ale bez obrażania . Jake jeśli dostanie złą ocenę to jest bardzo zły tak, że trzeba z nim spokojnie rozmawiać. Bardzo mocno broni swoich kolegów/żanki  Ale jeśli chodzi o obrażanie to on preferuje rozstrzygnięcie sporu pokojowo bez sprzeczki, bez kłótni, bez bójki. Jake ubiera się luźno czerwona bluzka, czarne spodnie i zwykłe nike.
Wygląd postaci: Jake jest dość wysoki ma 160 wzrostu oraz jest chudy. ma oczy koloru niebieskiego i krótkie rozczochrane włosy koloru brązowego, latem włosy mu jaśnieją nawet do blondu. Głowę ma owalną, średni nos, średnie uszy.
Historia postaci: Urodziłem się 4 stycznia w Londynie. Moja mama była mugolem a tata czarodziejem,niestety mama umarła podczas porodu.
[b]Moje dzieciństwo było normalne. Najpierw poszedłem do przedszkola, zerówki [/b][b]byłem normalnym chłopcem. Aż do 10 lat, jego moc ujawniła się gdy jego kuzyn znęcał się nad małym moim kotem raz widziałem ja  ciągnął go za ogon i krzyczał do ucha wtedy tak się wkurzyłem, że zaczął puchnąć i tak cały czas aż przyszedł tata i musieli go zawieść do szpitala, gdy wróciliśmy do domu, usiedliśmy na kanapie, wtedy tata mi powiedział, że jesteśmy magiczni i dlatego kuzyn spuchł. [b]W moje 11 urodziny przyleciała sowa. gdy się obudziłem zszedłem na dół i zobaczyłem list.[b] Po chwili otworzyłem list i ujrzałem, że zostałem zaproszony do Hogwartu. Powiadomiłem o tym tatę. Razem z tatą [b]ruszyłem na ulicę Pokątną. Podczas zakupów kupiłem różdżkę, sowę, książki i inne potrzebne mi rzeczy. Gdy razem z tatą [b]się spotkaliśmy ruszyliśmy na King's Cross. Nadeszła pora rozstania się z tatą. Tata powiedział mi[b], że mam wbiec w ścianę. Przytuliłem tatusia [b]i wbiegłem w ścianę.
Gdy wbiegłem ukazałem się na peronie 9 i 3/4. Wtedy wsiadłem do pociągu z dumą.[/b]
[/b]
[/b]
[/b]
[/b]
[/b]
[/b]

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Jake Aron, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
( Nie niestety nie wiem. )

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Chwyta talerz uśmiechając się, kładzie go na stole i zaczyna jeść*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od youtubera TheShark

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane:
-W Cechach Charakteru dopisz tak z 4 negatywne cechy.
-Kolejne co przykuło moją uwagę jest to że nie napisałeś u ujawnieniu mocy poprawnie. Moc ujawnia się przy silnych uczuciach.
-Rozwiń Wygląd.
jaLord05
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2017
0
#3
gotowe
poprawiłem 
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Wstrzymane:
Wątek z Lwem całkowicie do wymiany.
jaLord05
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2017
0
#5
tak może być?
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do:
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Po rangę zgłoś się na serwerze pisząc na /helpop.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.