Witaj!

Skarga na Hachi.
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#1
Nick oskarżającego: Veniqui.
Nick oskarżonego: Hachi.
Powód:
Brak znajomości komend, kickowanie w sumie za krytykę uznając to za obrazę. Głównie mowa o braku znajomości komend i nie wiedząc jak one działają. Ostatnio prefixa mi nadawała dobre 20 minut z czego zrobiła to jeszcze źle i z 5 razy się pomyliła. Rozumiem, że jako Kidmod można popełniać takie błędy ale jako moderator no nie wypada. W dodatku była sytuacja gdzie gracze sobie budowali i obserwowałem z nimi pomagajac im po prostu, do tego wszystkiego potrzebowali cuba, oczywiście wspaniała moderatorka Hachi nei weidziała jak dodać kogoś w ogóle do cubboida i prosiłą swojego chłopaka, który siedział obok aby to zrobił za nią. Krótką chwile po tym klepnałem przypadkiem jakiegoś gracza ciągle na tym całym polu ooc gdzie sobie budowali i dostałem za to nic innego jak trawbana na 5 tysięcy, którego Yuki musiała mi zdejmować. No a teraz dała mi kolejnego trawbana za użycie petryfikusa na graczu Mapi no dobrze słuszny. Po czym zreportowałem ją czysto dla żartów i napisałem tam "głupol bez humoru". Oczywiście dorzuciła mi 1000 trawbana robiac to źle ponieważ nadała mi go jak już tam byłem przez co zbugowała całkowicie tamto miejsce i nie mogłem wyjść. Gdy napisałem, że nie potrafi w komendy to dostałem kicka. Wiem, że było to chamskie i dało się powiedzieć w łagodniejszy sposób no ale cóż nie trzeba chyba kickować od razu tylko przyjąć to do siebie i zrobić coś z tym w dodatku uznawać to za "Obrazę moderacji". Nie wiem gdzie tam obraza ale cóż. Rozmawiałem z paroma graczami i ich wypowiedzi były podobne do mojej "Nie wiem co ona tami robi". Ach no i niestety nie mam ss'ów ale doszły mnie słuchy od zaufanego źródła, że na aplikację zwaną Snapchat wysyłała zdjęcia akcji innych graczy ze szpiega Smile  Faktycznie przykładny moderator. 

Dowody: 
[Obrazek: bPZujn7.png]
[Obrazek: R3kcdak.png]
Proponowana kara: Degradacja. 
Gracze raczej nie powiązani ze sprawą, więc prosiłbym o nie udzielanie się.
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#2
"Po czym zreportowałem ją czysto dla żartów"

od tego momentu przestałem czytać.

Od siebie dodam, że moderator Hachi jest bardzo pomocna i mimo, że niektóre elementy mechaniki są dla niej niejasne to szybko się uczy. Wczoraj i przedwczoraj zachowała się dobrze i mimo, że nie było jej na serwerze to weszła i pomogła mi w jednej sprawie.

Btw. Serio ktoś bierze Veniquia na poważnie?
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
Żyjemy w świecie że człowiek zamiast chcieć się z innym próbować dogadać woli rzucać na niego skargi
Tym zdaniem mógłbym to podsumować jednak przejdźmy dalej.
Każdy się uczy, jeden mniej, drugi szybciej, Hachi nie łamie regulaminu ani obowiązków moderatora tym że perfekcyjnie nie zna komend, bo ona chce je poznać to jest najważniejsze, nie jest moderatorem nie wiadomo ile żeby znać i pamiętać wszystkie komendy, każdemu się zdarza zapomnieć i nie można wymagać perfekcji, tak samo jak my nie wymagamy perfekcji od graczy. Najważniejsze w pracy moderatora moim zdaniem nie jest znajomość komend tylko chęć i zaangażowanie w rozwój serwera.
Jeżeli nie wiedziała jak nadać cuba to dobrze że kogoś poprosiła żeby jej pomógł, błędem było by gdyby nie zrobiła nic. Owszem kara nadana za klepnięcie mogła być przesadą jednak wielokrotnie w skardze przyznajesz się do łamania regulaminu i narzekasz że otrzymałeś karę za na przykład fałszywe reporty. Nie każdy moderator toleruje śmieszki bo to nie jest jego obowiązek.
A takie obrażanie kogoś i dogryzanie się tylko dlatego że nadał ci karę za złamanie regulaminu jest po prostu dziecinne.
Moje zdanie co do opinii innych graczy jest takie że jeżeli kogoś oskarzamy i mówimy że się nie nadaję to podajemy argumenty, tak samo jak administracja posługuje się argumentami karając graczy.

Odnoszę wrażenie veni że łączysz prywatne relacje z relacjami gracz moderatora, i przenosisz konflikty prywatne właśnie na relacje gracz moderator, tak robić nie należy
You have nothing to fear,if you have nothing to hide
Veniqui
Fałszywy Odmieniec



Donator

Posty: 683
Tematy: 39
Gru 2015
1,005
Slytherin
#4
Zygfryd napisał(a): (04.08.2017 20:52)Od siebie dodam, że moderator Hachi jest bardzo pomocna i mimo, że niektóre elementy mechaniki są dla niej niejasne to szybko się uczy. Wczoraj i przedwczoraj zachowała się dobrze i mimo, że nie było jej na serwerze to weszła i pomogła mi w jednej sprawie.

Veniqui napisał(a): (04.08.2017 20:26)
W dodatku była sytuacja gdzie gracze sobie budowali i obserwowałem z nimi pomagajac im po prostu, do tego wszystkiego potrzebowali cuba, oczywiście wspaniała moderatorka Hachi nei weidziała jak dodać kogoś w ogóle do cubboida i prosiłą swojego chłopaka, który siedział obok aby to zrobił za nią. 
To właśnie o tą sytuację chodzi Zydzio. Chyba, że o czym nie wiem
Hachi
Szczęśliwa ósemka




Posty: 247
Tematy: 30
Paż 2015
396
Slytherin
#5
Wróciłam do domku, chyba czas wypowiedzieć się na Twój temat, Veniqui, jak i odeprzeć Twoje zażalenia w stosunku do mojej osoby. Nie, nie wszyscy jesteśmy idealni, jeśli to byś chciał usłyszeć.
Co do komend, nie muszę znać wszystkich komend, które panują na serwerze. Wszystkich używam korzystając z pamięci. Kickowanie Ciebie nie jest za krytykę, a za postawę, jaką masz do mnie, jako do moderatorki serwera Hapel.pl. Zachowujesz się jakby wszystko było Ci wolno. Co do nadawania rangi, czekałeś na to z dobre pięć, dziesięć minut, więc postanowiłam Ci ją nadać, a nie miałam styczności z używania rangi prefixu, a komenda, której zazwyczaj używałam tym razem nie zadziałała. W tym pomógł mi modno, który już to robił i ma w tym wprawę, dlatego również tutaj mu za to dziękuję. W momencie, gdy nadawałam Ci rangę nie robiłeś żadnych problemów i nie narzekałeś, więc dlaczego teraz wyrzucasz to na światło dzienne? Mogłeś poprosić o to kogoś innego, jeśli nie odpowiadała Ci moja pomoc.
Co do sytuacji z cuboidem, weszłam specjalnie na serwer, gdyż użytkownik C4mp3r poprosił mnie o to, bym im nadała gamemode jak i również nałożyła tego cuboida. Nie jestem budowniczym i nigdy nie zajmowałam się takimi sprawami, dlatego poprosiłam o pomoc byłego technika, który używał tej komendy i wiedział jak to zrobić. Pokazał mi, co wpisać, jak zaznaczyć i zrobić to wszystko, by nie zniszczyć przypadkiem lokacji. Wszystko poszło zgodnie z planem, wszyscy byli szczęśliwi, a Ty z tego co wiem nie byłeś z tym powiązany, gdyż osoby zajmujące się budowaniem nie poprosiły, aby nadać i Tobie jakąkolwiek rangę uprawniającą do stawiania bloczków, dlatego też nie rozumiem dlaczego tutaj się wypowiadasz.
Nie klepnąłeś nikogo przypadkowo, robisz to notorycznie i zostajesz przeze mnie wrzucany na trawaban bardzo często. Tym razem zdenerwowałam się i dostałeś 5000, dlaczego Yuki Ci go zdjęła? Dlaczego Yuki tego ze mną nie ustaliła, tylko wysłuchała Twojej wersji?

Nie będę tolerować reportowania mojej osoby, gdyż w czasie, gdy Ty dajesz fałszywe raporty, moderacja może zająć się innymi sprawami, jak i również zgłoszeniami. Nie jesteś jedyny, który potrzebuje pomocy, dlatego nie wykorzystuj tej komendy dla swoich żartów, które naprawdę nikogo nie śmieszą.
Nie miałam pojęcia, że trawaban się buguje, za co przepraszam. Sam powiedziałeś, co sądzisz o tym, co powiedziałeś - "to było chamskie". Dlatego nie podważaj zdania moderacji, a może powiedz to nam w jakiś milszy sposób, nie wymuszając tego, by każdy z nas się denerwował. Wszystko można załatwić polubownie.
Ludzie mogą mówić wiele rzeczy. Nie ma ludzi idealnych, a skoro nie masz żadnych ss'ów to nie pisz czegoś, czego nie potrafisz udowodnić.
Co do Snapchata, nie wysyłałam niczego takiego. Nie słuchaj plotek przerzucanych przez Hapel, gdyż nie są one prawdą i jeśli nie masz o czymś prawdziwych informacji to się nie odzywaj na dany temat. To nie jest fair, jeśli ktoś obwinia mnie o rzeczy, których nie zrobiłam.

Nie pisz na mnie skarg, które są na tle prywatnym. Podważasz moje zdanie, dlatego zostałeś wyrzucony z serwera. Wiecznie wytykasz mi wszystkie moje błędy i oboje wiemy, że to wszystko dzieje się na tle relacji nie moderator-gracz, a prywatnych.
Tyle ode mnie, czekam na werdykt kogoś wyżej ode mnie.
Schrodinger
Czarodziej




Posty: 568
Tematy: 29
Gru 2014
643
Ravenclaw
#6
Cytat:ale doszły mnie słuchy od zaufanego źródła, że na aplikację zwaną Snapchat wysyłała zdjęcia akcji innych graczy ze szpiega Smile  Faktycznie przykładny moderator. 
Cytat:Po czym zreportowałem ją czysto dla żartów i napisałem tam "głupol bez humoru". 
Cytat:i dostałem za to nic innego jak trawbana na 5 tysięcy, którego Yuki musiała mi zdejmować.
nwm czemu, ale śmieszy mnie to, kiedy ludzie piszą takie rzeczy i im nie wstyd XD pierw jakieś domysły, że jakieś tu akcje snapczat hur dur, 100% legit, no fake. Potem jakieś reporty dla żartów (haha to miało być zabawne czaicie), a na koniec przyznawanie się do tego, że Yuki zdejmuje nieswoje bany XD

Czaje czemu jest ta skarga, ale Veni jeśli serio chciałeś wyjebać Hachi, to mogłeś znaleźć coś bardziej pasującego, niż ten stek bzdur pewnie pisany na szybko, w przypływie emocji, bo pewnie ten kick uraził cie na tyle, że nie wytrzymałeś XD
Cytat:Hachi nei weidziała jak dodać kogoś w ogóle do cubboida i prosiłą swojego chłopaka, który siedział obok aby to zrobił za nią.
Kiter mam nadzieje, że będziesz się smażył w piekle, że nauczyłeś kogoś into worldguard, dobrze wiesz, że na hapel 3/4 ekipy nigdy tego nie potrafiła.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#7
Skargę oddalam.
Powyżej zostało wszystko jasno i klarownie rozpisane, ja nie będę się zbędnie powtarzał.

Zdejmowanie przez Yuki banów, których nie nałożyła ona również sobie wyjaśnię.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.