Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
shaiden
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2017
0
Gryffindor
#1
Imię i nazwisko: Loren Benton
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Szpital św. Munga
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Loren jest bardzo lekkomyślna, chodź szybko nikomu nie zaufa, rzadko jest agresywna, chociaż czasami jest. Szczerość przede wszystkim. Loren na ogól jest miła. Bezmyślność w jej życiu pojawia się bardzo często. Gdy kogoś poznaje jest małomówna. Charakteryzuje się chciwością, ale stara się to ukrywać. Próbuję być optymistką.
Wygląd postaci: Jasna cera, niebiesko szare oczy. Włosy mają odcień jasnego blondu, które sięgają do połowy klatki piersiowej. Mały nosek, dość duże i kształtne usta, dodają jej charakteru w wyglądzie. Loren jest szczupła o delikatnie zaznaczonej linii talii. Dziewczyna najczęściej chodzi ubrana na czarno, gdyż dobrze się w tym kolorze czuje, ale zdarzają się takie dni gdy chodzi ubrana cała na kolorowo.
Historia postaci: Loren urodziła się 16 czerwca 2049 roku o godzinie 11:26 w szpitalu św. Munga. Wychowana bez miłości rodziców, poznając samodzielnie świat stała się bardzo arogancka i chciwa. Przez swoją rodzinę nikomu nie ufa, chociaż nie daje po sobie tego poznać. Dziewczynka swoją moc odkryła mając 9 lat pod wpływem strachu, gdyż rodzice Loren bardzo się kłócili, w tym czasie dziewczynka rysowała w zeszycie, a kot którego miała na kolanach zaczął lewitować, dziewczynka bardzo się zdziwiła, bo koty przecież nie lewitują, z tych emocji Loren sama zaczęła lewitować, po czym z hukiem spadła na podłogę, po upadku szybko przypomniała sobie jak w jednej rozmowie z mamą, których jest bardzo mało, matka dziewczynki powiedziała o magii i że dobrze by było gdyby dostała się do Hogwartu, wcześniej Loren kompletnie nie wiedziała o co chodzi, ale teraz po tym zdarzeniu dla dziewczynki było wszystko jasne. Dwa lata później podczas urodzin, które świętowała niestety sama, przyleciał list, w którym było napisane iż dostała się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, uradowana dziewczynka wybiegła z domu gdzie wpadła na jakąś kobietę, imieniem Alice, która pomogła jej odnaleźć się w tej sytuacji i zaprowadziła ją do Londynu, a następnie na ulicę Pokątną, gdzie zrobiła zakupy. Kobieta na którą wpadła Loren powiedziała jej żeby wracała do domu, a 1 września znów się spotkają i zaprowadzi ją na peron 9 i 3/4. 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, jestem Loren, a ty? jak się nazywasz?
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Niestety nie wiem, nigdy tam nie byłam)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuję. A... co to jest? Co to za zupa?


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z kanału TheShark

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Rozpisz jeszcze troszkę charakter o ile to możliwe.
W wyglądzie brakuje mi sylwetki i preferowanych ubrań bądź znaków szczególnych.
Objawienie mocy ładne i kreatywne, jednak nie widzę tu silnych emocji typu radość, ekscytacja, strach, które mogłyby to spowodować.
Brak otrzymania listu w dniu 11 urodzin, zakupów na Pokątnej i akcji na peronie 9 i 3/4.
[Mam nadzieję, że te jedno zdanie trafiło się przypadkowo]
3 szanse, 3 dni na poprawę.
shaiden
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2017
0
Gryffindor
#3
Poprawione.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Wstrzymane.
To emocje powodują objawienie mocy.  
Twoja postać urodziła się 1 września? Jeżeli nie uwzględnij odstęp czasowy, bo pociąg z peronu odjeżdża właśnie tego dnia.
Na ogół jest miła i szczera, ale bardzo często bezczelna... nie do końca mi pasuje takie połączenie
2 szanse na poprawę.
shaiden
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2017
0
Gryffindor
#5
Poprawione.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#6
Wstrzymane.
Nadal to nie emocje spowodowały lewitację kota.
Nadal brak odstępu czasowego między otrzymaniem listu bądź zakupami a wizytą na peronie. Mam rozumieć że od 16 czerwca, kiedy to otrzymała list i zrobiła zakupy spała na peronie aż do odjazdu pociągu w dniu 1 września?
Ostatnia szansa na poprawę.
shaiden
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2017
0
Gryffindor
#7
AlexiTheWolfie napisał(a): (10.08.2017 10:38)Nadal to nie emocje spowodowały lewitację kota.
emocje? przepraszam, ale nie rozumiem, bo kot zaczął lewitować poprzez kichnięcie
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#8
Kichnięcie, które nie jest emocją. To silne emocje (typu lęk, radość, ekscytacja) powodują objawienie mocy, a nie na odwrót (chociaż może wystąpić kolejność emocje -> objawienie -> emocje)
shaiden
Czarodziej




Posty: 6
Tematy: 2
Sie 2017
0
Gryffindor
#9
poprawione.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#10
Akcept.
[Obrazek: NBPip9n.png]
[ po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.