Witaj!

[xopowo] Ruskie znaczki
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#51
Tak samo jak jest też słowo na tylko jeden akcent, w sensie "ka-ni-ku-ły", "sir-lex" itp, to też chyba akcencik. Np. "она" czytasz już "ana", coś co zazwyczaj mylę i mnie ziomek poprawia xD No ale ogólnie to zazdroszczę j. Rosyjskiego w szkole <3 Lubisz go w ogóle? <3
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#52
Własnie nie mam rosyjskiego w szkole, mam francuski. Rosyjski jest dla mnie superancki, staram się gdzies na boku czegos uczyć bo chciałabym w przyszłości zamieszkać w Moskwie : (
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#53
O a to bardzo fajnie że się uczysz, a lubisz chociaż ten francuski? On też jest w sumie ciekawy, ale zdaje mi się, że niemiecki łatwiejszy do nauczenia, skoro podobne do norweskiego i angielskiego. A oczywiście najbardziej bym preferował rosyjski, albo nawet japoński  Big Grin Big Grin
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#54
Powiem tak, jeszcze w 1 klasie liceum czułam duży zapał do nauki, ale z czasem zaczął on maleć. Nie lubię mojej nauczycielki, prowadzi lekcje w bardzo nudny sposób. Plus ofc język z czasem zaczął robić się trudniejszy, więc skupiłam się bardziej na przedmiotach maturalnych. Teraz w 3 klasie przychodze tylko raz na jakis czas, zeby mieć 50% obecności xD
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
387
Hufflepuff
#55
Lubisz jakiś sport i czy ćwiczysz regularnie na wfie?
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#56
Ach, więc tak wygląda u Ciebie sprawa xd W sumie u mnie musiałabyś się skupiać by nie przekroczyć 10%, i to na dodatek na tylko jedno półrocze XD Witam w 2017 roku w Norwegii! Jej. Na dodatek jedynie lekarz Ci może usprawiedliwić nieobecność przez chorobę Smile No i jeszcze jakieś tam wyjątki są, ale to już takie "duże".
strzyga
Basic witch.




Posty: 258
Tematy: 18
Sie 2017
629
Ravenclaw
#57
A to wiem ze macie tam niezle, mam znajomą ktora tam mieszka i tez wlasnie narzeka X D Współczuję. Chociaż w tym roku przeniesli moje liceum do innego budynku, gdzie miesci sie podstawówka i gimnazjum. Wszystko byloby spoko gdyby nie fakt ze narzucają nam swój statut szkoły a dzieciaki dalej mimo zakazu plączą się licealistom pod nogami, a na przerwach nie możemy używac telefonów, a mamy kurde 18 lat XD Mamy wyznaczoną strefę tylko dla liceum gdzie mozemy, ale co z tego, skoro i tak gimnazjalisci nam zajmują, a spróbuj tylko takiego wygonic to cie kopnie i zwyzywa x D
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#58
dobra przestań się już atencjować 

1.Dlaczego chemia jest najlepszy przedmiot???
2.Dlaczego biologia ssie???
qawciak
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 3
Gru 2014
104
#59
lubisz mnie??
Pingo
Czarodziej




Posty: 238
Tematy: 16
Gru 2014
307
Gryffindor
#60
Dlaczego ten wątek skupia się wyłącznie na was?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.