Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia - Magnus Wright
PLMrMisiek26
Czarodziej




Posty: 69
Tematy: 13
Gru 2014
63
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Magnus Michael Wright
Miejsce urodzenia: Szkocja
Status krwi: 100%  
Cechy charakteru: Magnus z charakteru jest bardzo cichym i zamkniętym w sobie chłopcem. Odkąd odkrył w sobie moc w wieku 5 lat, ojciec brał go ze sobą i nauczał, z taką werwą że młody Wright, zapewne ostatni potomek dawnego aurora, pilnie uczyć. Najgorszą karą młodego Wrighta, było tylko palnięcie w głowę palcem ojca i tylko wtedy, gdy powiedział, że Wywar Żywej Śmierci ma ciemny kolor. Dzięki temu doświadczeniu, zaczął być solidnym w nauce młodzieńcem.
Wygląd postaci: Magnus różni się od ojca nieco wyglądem, rysami twarzy, czy barwą włosów. Nie jest blondynem, jak jego ojciec, lecz szatynem. Jedyna cecha fizyczna jaką nabył (oprócz płci) to kolor oczu, który był tak samo błękitny. Z budowy ciała to wygląda tak: 1,70 m. Czyli całkiem. Waga 65 kilogramów. Żadnych znaków szczególnych typu: blizny, tatuaże kryminalne, oparzenia.
Historia postaci: Podczas swojej podróży w Szkocji, nad jeziorem Loch Ness, Michael poznał urodziwą czarodziejkę o imieniu Christie. Pochodziła ze Szkockiego klanu czarodziejów McLeod. Gdy odkrył, że jest czarodziejką, bardziej szczegółowo ją wtajemniczył w swych dotychczasowych badaniach, wokół słynnej kelpie. Cóż... Z tej rozmowy potem doszło do bliższego kontaktu, a po 9 miesiącach urodził się chłopczyk. Christine dała mu na imię Magnus, po swoim ojcu, który teraz chorował. Od swego ojca, młody Wright otrzymał jego imię, jako drugie. Rodzice chwilę potem wzięli ślub po szkocku.
Magnus dorastał z biegiem czasu, przez pierwsze 4 lata, Michael patrzył na synka i myślał, czy aby wszystko byłoby w porządku, czy też nie... "Może coś źle zrobiłem i jest charłakiem?". Lecz gdy w urodziny Magnusa, 26 października, gdy młodzieniec kończył 5 lat, wszedł do ciemnej kuchni, rodzinka zapaliła światło i wyszła mu na przeciw. Ten krzyknął głośno, aż szyby w domu pękły i usiadł na podłodze płacząc. Michael też płakał. Ze szczęścia, razem z nową żoną. W końcu Magnus był uczony od 8 roku życia. "Za trzy lata będziesz musiał jechać do szkoły synu" rzekł mu ojciec. W tym czasie zaczął go uczyć podstaw warzenia eliksirów, latania na miotle. Gdy ten ukończył 10 lat a rok szkolny się zbliżał, wyjechali z powrotem do Wielkiej Brytanii, gdzie ojciec zakupił mu wszystkie potrzebne rzeczy i przekazał mu własnego, już starego, kruka o imieniu Riven. "Jest w rodzinie od pokoleń. Dbaj o nią, Magnusie." rzekł mu, gdy odchodził od pociągu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Ee... Dzień dobry. Jestem Magnus. Magnus Wright.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(;_; ja tylko raz w życiu byłem w Warszawie i chyba czegoś takiego nie zwiedziłem. Mogę Ci powiedzieć, gdzie jest kolumna Zygmunta)
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Zerknął na ów ciecz, a gdy zobaczył, że to szparagowa, odsunął talerz, z wymuszonym uśmiechem i wstał od stołu*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Nie pamiętam, to było X lat temu.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
No kilka razy.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Musi coś z tego będzie... No akceptuję

[Obrazek: H1mA9mJ.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.