Witaj!

Skarga - Avada / Yuki_Yuri
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#21
Co do zaklęcia autorskiego Falsum Vitae, cały ten problem jest wynikły z mojej perspektywy przez błędną interpretację zasady role play dotyczącej zaklęcia Fideliusa, domniemaną błędną decyzję członka administracji + moderatorki, dziecinne zachowanie ze strony byłego administratora roleplay - Polwerta, celowe udawanie osoby o niskim IQ, dojdzie do tego jeszcze masa innych powodów, a ja sam zawiesiłem dyskusję wymagając do kontynuacji konferencji w obecności mnie, administracji role play i linczowanej w tej skardze moderatorki.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#22
HoopDead napisał(a):Ostatnia sprawa, tylko i wyłącznie moim zdaniem, panie ex-skrypter, "wykorzystywanie" rang w własnym przywileju, ekhm.. przepraszam bardzo, drzwi na skrypty w swoim domku? Własny Skrypt na sklep? W związku z tym, swoją część uważam za zamkniętą.
Drzwi na skrypty? Nie przypominam sobie niczego takiego.
Własny skrypt na sklep? Jeszcze niedawno zarzucano mi, że skrypty pisze mi kiter xD Poza tym  ma on jedynie za zadnie pokazywanie cennika. (P.S. Myślałem, że to jest skarga na yuki, nie na mnie i moje kitera skrypty)

Yuki napisał(a):Sytuacja z tojadem Zieli także była wyjaśniona zarówno tobie jak i Administracji więc nie mam pojęcia dlaczego odnosisz się do wyjaśnionej sprawy?
Nie, nie była mi wyjaśniona ale możesz to zrobić.

Yuki napisał(a):Wspomnę jeszcze o czarze. Zupełnie nie rozumiem naskoku na mnie jakbym to ja prowadziła narracje albo co najmniej ją planowała, ba. Akcję jej prowadził także Administrator RP i nie mam z nią związku mając o tym tyle informacji co każdy z graczy.
Dziwisz się? Odwaliłaś tyle w oczach graczy, że narracja z czarą (twoja czy nie) potęguje frustrację takich szarych graczy, którzy muszą czekać na głupie zgody po kilkanaście-kilkadziesiąt lat IC gdy ty wyłapujesz je w pierwszych klasach Hoga.

Dodam jeszcze takie logi:
Yuki 20 czerwca napisał(a):Line 3066: [19:43:57] [HelpOp] Avada: Ktoś z OPem
Line 3069: [19:44:01] [HelpOp] Avada: Pecie do nogi
Line 3135: [19:45:25] [HelpOp] Avada: PECIE
Line 3139: [19:45:29] Dostałeś slapa od Avada, najwidoczniej robisz coś niedobrego!
Line 3154: [19:45:41] [HelpOp] Avada: DO NOGI PANIE Z OPEM
+ dodatek, bo przecież Yuki nie przeklina
Yuki 20 czerwca napisał(a):Line 3803: [20:01:17] [L]Moderator [WalterGingerblade] Avada: IDIOTO
Line 3808: [20:01:21] [L]Moderator [WalterGingerblade] Avada: To jest pod ziemią w chuj
Line 3816: [20:01:28] [L]Moderator [WalterGingerblade] Avada: NMIE SETUJ
Silexan
Mugol


 
#23
Cytat:“brak znajomości podstawowych komend - nadawała mi cuboida ponad 30 minut ;-;”
Tu już nie chodziło o “brak znajomości”, a o sprawę prywatną która miała miejsce i nie czuje się zobligowana do wytłumaczenia z niej.

Cytat:Jak już tu jestem i pojawiła się wzmianka odnosząca się do długiego oczekiwania na mnie wspomnę jedynie, że spędzając parę godzin na serwerze co jak co, ale zdarzy się każdemu chwila gdy musi odejść od monitora, ponieważ nie jesteśmy maszynami, a mam także i problemy zdrowotne więc z góry przepraszam za takowe sytuacje.

To jednak czujesz się zobligowana to tłumaczenia prywatnych spraw czy nie? Bo pierw piszesz że to prywatne i nie będziesz mówić by kilka linijek później napisać o swoich prywatnych sprawach.

W związku z tą skargą przypomniała mi się pewna rzecz która już kiedyś była tutaj proponowana. Mianowicie żeby gdy moderator gra swoje IC i na 100% nie pomoże mógł on wpisać jakąś komendę która by to jakoś zaznaczyła - nie pokazywałoby go pod /ekipa a na tabie ie podświetlało mu rangi. Wtedy byłoby jasne że taka osoba jest zajęta i nie ma czasu. W momencie jak by go podświetliło to by znaczyło że moderator jego gotowy by pomóc graczom. Myśle że to by było pomocne dla graczy z wiadomego względu jak i dla ekipy która by nie była oskarżana o bezproduktywność.

Pozdrawiam, Silexan.
Beta
Kroczcie za mną.




Posty: 196
Tematy: 21
Gru 2014
Slytherin

#24
Ta skarga jest co najmniej śmieszna. Nie z faktu na to jak wygląda, lecz z faktu zachowania ekipy. Gdyby osobą która została obwiniona byłby zwykły gracz prawdopodobnie bez słowa zostałby z banem, lub permanentnym banem. Natomiast jeśli stroną oskarżoną jest osoba z literką przed nickiem sprawa wygląda kompletnie inaczej i pomimo natłoku argumentów, ciągłych narzekań na nią i ogólnego wkurwienia graczy nic sie nie dzieje. Dostaje ona czasowo rangę "KM", która tak właściwie nic nie znaczy bo już niedługo ponownie otrzyma te same uprawnienia co wcześniej. Kpina. Wyrzucić ją i niech nauczy sie grać bez wspomagaczy. Jak zrozumie, to może ponownie przejść proces rekrutacyjny i tyle.
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#25
Dla Twojego poinformowania Beta, bo widzę wyciągasz wnioski z plotek. Yuki została zdegradowana do poziomu KidModeratora, nie ze względu na tą skargę, a ze względu na zdradzenie multikonta Hachi. Na spotkaniu ekipy, które odbywało się wczoraj otrzymała za to ostrzeżenie pisemne i w związku z trzecim już karniakiem na jej liście została zdegradowana. Nie miało to nic wspólnego ze skargą, która jest na forum.

Po przeanalizowaniu skargi oraz wszystkich screenów jakie przekazała mi Żmija na prośbę graczy, a także po wysłuchaniu każdej ze stron konfliktu podjąłem decyzję, od której odwołanie nie przysługuje.
Na podstawie wyżej wymienionych argumentów, dowodów oraz wszelkich rzeczy jakie otrzymałem od Żmii, Yuki zostaje usunięta z grona Ekipy Serwera.
Przykro mi, że musiało skończyć się to w ten sposób, jednak dowody w tej sprawie były niepodważalne.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.