Witaj!

Ród Laughing-Coffin
AaronXDragon
Czarodziej




Posty: 11
Tematy: 5
Cze 2017
3
Ravenclaw
#11
Soneaaa napisał(a): (14.09.2017 16:27)>Chciej stworzyć ród na Hapel.pl
>Wszystkie rody powstały w średniowieczu i ludzie to hejtują, więc musisz wymyślić coś oryginalnego
>"Dobra damy, że jednak ten 18 wiek to data powstania, nie będą się czepiać"
> Wszystko idzie zgodnie z planem, już niedługo twój ród zdominuje serwer
> "Te Mateo20$04, a czym nasz ród będzie się wyróżniał?"
> "We no daj, że zabijają ludzi i ogólnie są groźni to będą się bać"
> "Dobra hehehe bezduszni zabijacy,  ale napisze, że przestali bo by nas jeszcze ścigali potem i pszypał
> "A jaka nazwę wybierzemy, może ty masz pomysł KawaiXSasukeXKun?"
> "We no daj nazwe takiej gildii co było w takim fajnym anime gdzie była moja waifu, taka fajna bo gra w gry i jest ładna."
> podwaliny pod ród zrobione, teraz tylko czas dopieścić kartę jakąś ciekawostką.
>Walnij sztukę walki która jest połączeniem lekkoatletyki i Matrixa
> Nazwij ją Szybki Bełt
> Wygryw

No nie tak to było ;Tongue A nie zabijają ludzi 0.0 Hello? Nie hejtuj tak ja sie starałem Sad
Silexan
Mugol


 
#12
Cytat: Wybitne umiejętności w dziedzinach: Obrony przed czarną magią oraz Historii Magi

Chciałbym zauważyć że to jest indywidualne. Wcale geny nie generują w sobie jakiś magicznych cząsteczek które potem dają członkom rodu wszystkim dane predyspozycje.

Bawi mnie to tak samo jak wtedy gdy mapi zakazał Jallywallom używania barier bo oni genetycznie w tym słabi xD Usuń to lepiej.
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#13
to juz nawet nie jes tsmieszne
Celephias
Czarodziej




Posty: 31
Tematy: 7
Paż 2016
50
Ravenclaw
#14
Jaki ból ***** w komentarzach. W kartach można pisać wiele bzdur. Jeśli będą odwalać maniane to przywróceni zostaną do porządku. Niektórzy zamiast dyskretnie napisać twórcy wątku, że to trochę nie pasuje do HP po prostu go besztają drwiąc z niego.
Nie chcę like'ów nawet jeśli ktoś mnie popiera. Wystarczy, że już Śmieszne posty zebrały żniwo. Papatki



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.