Witaj!

OPCM- Podanie na nauczyciela.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Danny White
Wiek: 37 lat
Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital św. Munga
Wykształcenie: Danny jest wykształconym mężczyzną, ukończył Hogwart, studia we Francji na profilu pod kątem zielarstwa oraz czarocjat w BUM.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do szkoły przyleciała biała sowa, w dziobie jej umieszczona była pożółkła koperta z czerwoną pieczęcią rodziny White, po rozerwaniu koperty w wyznaczonym do tego miejscu, list ze środka układał się w dłoni bez żadnych zgięć**

Szanowna Dyrekcjo.
Zgłaszam się do was z aplikacją o pracę, na wasze zawiadomienie o wolnej posadzie nauczyciela w Hogwarcie. Jestem, jak na dzisiejsze czasy dorosłym czarodziejem, z dużym doświadczeniem zawodowym. Potrafię przelać na młody umysły dużo wiedzy, którą kiedyś mistrzowie w swym fachu przelewali mi, utrzymuję dobry kontakt z młodym pokoleniem czarodziejów, potrafię być srogi jak i wyrozumiały. Miłość do obrony przed czarną magią przekazała mi prof. Anna Margel, zza czasów świetności tego przedmiotu, którą kontynuowałem w pracy aurora, bądź w dalszym kształceniu szkolnym. Nauczałem w Hogwarcie pięć lat temu, podczas srogich czasów, pełnych zbrodni i walki ze smokiem, dawałem sobie radę, kontakt z uczniami utrzymywałem na poziomie, lekcje robiłem regularnie z dużą ilością zajęć praktycznych. Sądzę, że tym razem też tak będzie, o ile dostanę się na tą posadę. Przez ostatnie 3 lata byłem bezrobotnym, wychowującym dzieci ojcem, wiedza ma nie jest tak perfekcyjna jak była, dlatego też podczas pierwszych zajęć mogę popełnić kilka błędów, które oczywiście zniweluję po kilkunastu godzinach spędzonych, z głową w książkach. Mam nadzieję, że przyjmiecie pozytywnie moją aplikację.
Z poważaniem, Danny White


Oceny z SUMów i OWUTEMów:
W moim młodym wieku na tej postaci wiele się działo, nie zdawałem przez to też OWUTEMów z tego przedmiotu, lecz poprawiłem swoje wyczyny kształcąc się w innych szkołach. Sumy zdałem na ocenę Wybitną, za czasów prof. Anny Margel.

[OOC]
Nick w grze: Adrianoski
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, posiadam konto ucznia w klasie drugiej.
Czy masz już jakieś doświadczenie: Zaiste, uczyłem już w Hogwarcie. Ale to nie wszystko z moich doświadczeń, już za czasów ucznia prowadziłem sam lekcję, czy też wykonywałem zajęcia z nauczycielami. Podczas zajęć w BUM czasami zdarzyło mi się poprowadzić chwilkę lekcje, znam się na tym już troszkę, lecz musiałbym potrenować jedną/dwie lekcje aby przypomnieć sobie kilka aspektów.
Argumentacja OOC: Cześć, pewnie najciekawszym aspektem z tego podania dla was będzie argumentacja ooc, otóż znalazłem czas na RP, dawno mnie tu aktywnie nie było, lecz teraz chciałbym to zmienić i zacząć od Hogwartu. Jestem starym graczem i z pewnością poradzę sobię na tej posadzie, pomijając jakieś moje przewinienia sprzed 2 lat, w miarę się zmieniłem pod kątek zachowania, możecie mi uwierzyć na słowo. Technikum zmienia ludzi, a ja już zacząłem 2 klasę. Rozwinąłbym rozgrywkę w hogwarcie, otworzył jakieś kółko, czy też rozmawiał z uczniami kształcąc ich na dobrych czarodziei, którzy potrafią coś zrobić i samemu pomyśleć, a nie korzystać tylko z regułek sporządzonych dawno temu, które aktualnie już nie sprawdzają się tak perfekcyjnie jak kiedyś. To by było na tyle z moich wypocin, w razie jakichkolwiek pytań czy ciekawostek na temat mojej osoby zapraszam na skype który został podany niżej. 
Nazwa Skype: zlakowski2000
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Zgłoś się do dyrekcji by umówić termin rozmowy kwalifikacyjnej
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.