Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Patryg
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 2
Wrz 2017

#1
Imię i nazwisko: Patrick Sunfire
Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga, 23.08.2048r
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Patrick jest odważny zarazem jak i tchórzliwy. Potrafi dobrze zażartować ale nie zawsze wszyscy się śmieją, jest również mądry ale szybko się poddaje. Nie lubi realistów, ponieważ lubi bujać w obłokach. 
Wygląd postaci: Patrick ma jasno brązowe włosy czesane na bok w dość chaotyczny sposób, ma niebieskie oczy, jest trochę gruby oraz opalony
Historia postaci: Patrick mieszkał w Londynie. Kiedy Patrick się urodził, zmarła mu mama, został z dziadkami i ojcem. Już w wieku 3 lat powoli ujawniał swoją moc np. raz kiedy się wkurzył przewrócił stół. W wieku 6 lat w przedszkolu miał bójkę pod wpływem silnych emocji (złości) uniósł krzesło i trafił nim w kolegę (oczywiście bez użycia rąk i innych przedmiotów). Na swoje 11 urodziny dostał list z Hogwartu, ojciec był czarodziejem i mu o nim opowiadał, dostać list z Hogwartu to było marzenie Patricka. Ojciec wraz z Patrickiem poszli na ulicę Pokątną, i kupił wszystkie potrzebne mu rzeczy oprócz różdżki. Patrick sam ze swoimi Galeonami wszedł do sklepu, a różdżka za kilka sekund go wybrała. Była to różdżka 18 cali, rdzeń z włosa jednorożca i wierzby. Następnie poszli na stację King's Cross na peron numer 9 i 3/4, kiedy Patrick wsiadł do pociągu już poznał 1 chłopca, Michael'a Darknight, potem razem pojechali do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Patrick, Patrick Sunfire

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
ehmm. co to za zuppa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Z yt

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
- Rozwiń do pełnych zdań charakter i wygląd wyliczanki odpadają.
- Na 2 pytanie Stevena odpisz na czacie OOC jako Ty, czyli w (.).

3 szanse, 3 dni na poprawę!
Patryg
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 2
Wrz 2017

#3
bogo36 napisał(a): (19.09.2017 17:45)
Wstrzymane!
- Rozwiń do pełnych zdań charakter i wygląd wyliczanki odpadają.
- Na 2 pytanie Stevena odpisz na czacie OOC jako Ty, czyli w (.).
3 szanse, 3 dni na poprawę!
Edytowałem mam nadzieję że tym razem jest dobrze
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Wstrzymane!
Moje niedopatrzenie zmień rok urodzenia mamy 2060 rok 5i musisz mieć 11 lat.
Zapalenie świeczek? Gdzie emocje przed moc ujawnia się pod wpływem silnych emocji.
3 dni, 2 szansę na poprawę!
Patryg
Azkaban




Posty: 11
Tematy: 2
Wrz 2017

#5
Poprawiłem
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.