Witaj!

Odrzucone Podanie na Dorosłego
Leaner999
Czarodziej




Posty: 42
Tematy: 13
Wrz 2017
2
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Shin Jellow
Data i miejsce urodzenia: 2031-09-11 Londyn
Status krwi: 50% - Czarodziej półkrwi
Historia postaci: [i]Urodzony w londyńskim szpitalu, nadano mu imię po jego zmarłym ojcu który był czarodziejem. Kilka lat później, wyrósł z niego przepiękny brunet. Ubierał się zazwyczaj wygodnie, dresowo. Interesowały go stworzenia magiczne, czytał o nich dużo. Jego matka traktowała go bardzo dobrze. Młody chłopiec rok później, będąc u swojego kolegi który był mugolem odpoczywając spokojnie dzień przy telewizorze wydarzyła się dziwna, niepokojąca, abstrakcyjna budząca podziw rzecz. Wokół Shin'a zaczęły latać ksiażki, nawet sam telewizor. Przestraszone dzieciaki wybiegły z domu uważając że jakiś demon grasuje u nich w salonie. Oczekując rodziców na dworze, kolega przytulił swoich rodziców mówiąc że wokół Shin'a latały wszystkie rzeczy które były obok niego. Zszkowani rodzice zadzwonili po matkę chłopca, która przyszła po niego. Kazała nigdy nie przychodzić ze swoim synem do ich domu z powodu tych dziwnych akcji które co chwile przyprawiają dreszcze. Matka wytłumaczyła co może być prawdopodobieństwem tych o to rzeczy, wytłumaczyła jak to uczyła się w szkole czarodziejskiej. Historia go zafascynowała, w jedenaste urodziny dostał masę prezentów, spędzał je samotnie z matką po ostatnim incydencie uważali matkę i syna za dziwaków więc nie miał możliwości spędzić je z przyjaciółmi. Na oknie można było zauważyć dużą białą sowę ocierająca swoim dzióbkiem o okno. Matka domyślając o co się chodzi otworzyła okno i wyciągła list oznaczony z Hogwartu. Ucieszona mordka mamy, od razu przekazała list. Shin ucieszył się bardzo. Kilka dni później matka zabrała go na ulice pokątną, skąd kupiła róźdzkę która sama go wybrała. Także wyposażyła w podstawowe rzeczy. Dzień później pożegnała go na peronie z łzami w oczach. Czasy szkolne Shin'a nie wyglądały najgorzej, nie uczył się on za dobrze, ale także nie najgorzej. Znalazł przyjaciół jak i swoją dziewczyn z którą spędzał większość czasu. Nadano mu także nowy dom (Gryffindor) z czego spędzał tam dużo czasu. Jego ulubionym przedmiotem był ZiU (Zajęcia i uroki) najgorszym latanie, zawsze cieżko było mu kontrolować swoją miotłę. Później ukończył szkołę z czego wraz ze swoja na życzoną  toczył spokojne życie, zazwyczaj interesował się motoryzacją, chciał zostać mechanikiem ale stwierdził że jednak to nie dla niego. Interesowało go także ministerstwo magii, chciał tam rozwinąć swoje skrzydła. Więc spiął tyłek i próbował jak najlepiej się rozwinąć (...)[/i]
Cechy charakteru: Shin zawsze był ambitnym człowiekiem. Także inni go lubili za jego towarzyskość. Pomagał zawsze nauczycielom miał dobre zachowanie, ale nie uczył się najlepiej zawsze go nudził niektóre lekcje. Ciekawy był świata chciał go zwiedzić poznać każde jego zakątki. Także budziła się w nim wielka energetyka poza lekcjami. Jego najgorszą wadą była hałaśliwość jak i gadatliwość. Jak znajdzie temat to mógłby o nim gadać dopóki nie braknie mu faktów. Na początku był nieśmiały, ale zmieniła się ta cecha. Kiedy poznał swoją kobietę urodziła się w nim miłość i to wielka do drugiego człowieka, tak jak by nawet miał za niego oddać życie. Po ukończeniu szkoły był jakiś dziwny, raz się cieszył ale też był smutny z powodu przeszłości. Można powiedzieć że był punktualny, nie lubił spóźnialskich ponieważ on nigdy się nie spóźnił. Kiedy usłyszał że nie będzie przeprowadzonej lekcji na którą nic się nie nauczył, cieszył się jak dziecko które dostało cukierka. Tyle z cech, nie wiedziałem co bardzo napisać Smile

Wygląd postaci: Shin wyglądał jak normalny porządny chłopiec, zadbany. Na początku ubierał się w dresowe rzeczy, ale z dorosłością się to zmieniło inaczej ubierał się elegancko. Był brunetem dziewczyny go uwielbiały ze względu na jego ładny wygląd, zawsze przechwalał się że to po tatusiu ma. Nie był za gruby ani za chudy, był przeciętnej postury. Na jego prawym poliku była blizna, z powodu że kiedyś bawiąc się ze swoim kolegą, przewrócił się na ostry stół, co rozwaliło mu część pulika. Na dłoniach zawsze nosił rękawiczki z powodu tego że były ojca i uważał je za modne. Nie był wysokim mężczyzną, posiadał 1.80m wzrostu. Na szyi miał owiniętą czarną apaszkę z którą nigdy się nie rozstawał. ( Naprawde nie wiem co już napisać.)

Wyniki z OWuTeM-ów:

Astronomia – N
Eliksiry –  O
Historia Magii – N
Mugoloznawstwo - T
Latanie – T
Numerologia –  O
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – N
Obrona Przed Czarną Magią – O
Starożytne Runy – O
Transmutacja – O
Wróżbiastwo – N
Zaklęcia i Uroki – Z
Zielarstwo – O

Skąd dowiedziałeś się o serwerze? : Dowiedziałem się o tym naturalnie od mojego przyjaciela.

Co to jest IC i jak je zapisujemy? IC - In Character - Jest to fraza dotycząca życia w grze, nie możemy używać w niej informacji OOC czyli spoza świata naszej postaci. Także jest to wcielenie się w naszą postać jak [color=rgba(255, 255, 255, 0.701960784313725)]najbardziej![/color]
Co to jest OOC i jak je zapisujemy? OOC - Out Of Character - Informacje wykoszystywane spoza gry naszej postaci, nie możemy ich używać w grze IC. Na przykład : Cześć, Jarek co tam u ciebie? - Osoba ta wogóle nie poznała tej osoby w grze jako postać, można powiedzieć że przeniosła informacje z OOC do IC nazywane również MG - Meta Gaming [Obrazek: b731b88b6459090c02b8d1e31a552c5a.svg]           (własne formułki)

Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.

*Spoglądając na wejście na strych rozwija schodki, po czym wchodzi na nie utrzymując równowagę*
Ja : Boże, jaki syf. Nigdy tego nie posprzątam *załamany złapał się za głowę*

*Poszedł do starej zakurzonej szafy która była opleciona pajęczynami i śmierdziało od niej starością, po chwili złapał stare ciuchy, zauważywszy stary mundurek zakręciła mu się łezka*

Ja : Ech... wspomnienia ze szkoły wracają, chciałbym tam powrócić. Może znajdę kilka starych pamiątek w pudłach!
*Przeszukawszy cały strych, natknął się na pudełko w nim była jego stara różdżka i kilka zdjęć ze swoich przeszłych czasów* 

Ja : Naprawdę mógłbym wrócić do tej szkoły, kiedyś mojego syna lub córke wyśle! *uśmiecha się*

***Można dostrzec wchodzącą dziewczynę po schodach***

Ja : Skarbie, zobacz na co natrafiłem! *Machnął ręką kobiecie, na znak (przyjdź tutaj)*

Kobieta : Widzisz tam są nasi przyjaciele, ale ty się postarzałeś! *uderzyła go lekko z biodra na znak przyjaźni*

Ja : Tobie również się postarzało, ale w pozytywnym sensie!

Kobieta : Co próbujesz mi powiedzieć? *drapie się po podbródku*

Ja : Że jesteś piękną atrakcyjną kobietą *objął ją w talii*

Kobieta : Zawsze jesteś taki uroczy *odwzajemniła* Ale zobacz nie zapomnę tego zdjęcia jak się poryczałeś, bo cały usyfiony byłeś na szkolnym zdjęciu *wybuchła śmiechem*.

Ja : *Pocałował kobiete w policzek, po czym schował zdjęcia i pokierował się w stronę wyjścia mówiąc..* To posprzątaj od razu strych *śmieje się*

Kobieta : Ale ty mnie irytujesz! *zaczęła robić kwaśną minę, po czym zaczeła porządkować*

Czy przeczytałeś regulamin? : Przeczytałem oczywiście!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Odrzucam.

 Postać ucznia posiadana raptem 3 dni (jeżeli się mylę, poproszę ssy na pw).



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.