Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#1
Cóż, wiem że jestems jeszcze w klasie 1ooc ale już niedługo 2 i jest bardzo potrzebna postać w Harrisach.
Uważam że posiadam wiedzę w tym zakresie na poziomie Okropnie wyczerpujących testów magicznych.
Pomysł na kreowanie jest na samym dole.

Imię i nazwisko: Aron Charles Harris
Data i miejsce urodzenia: 30 Marca 2030, Mugolski Szpital w Warszawie **31 lat temu**
Status krwi: 50%

Historia postaci: Pewnego pięknego wiosennego dnia po południu przyszło na świat piękne, małe dziecko, które rodzice nazwali Aron. Aron otrzymał też drugie imię po dziadku czyli Charles. Chłopak został urodzony i wychowywany do 7 roku życia na obrzeżach Warszawy w Polsce. Jego ojciec zaraz po narodzinach wyjechał do Szkocji i zamieszkał w Hogsmeade. Mugolska mama zdecydowała się posłać go do zwykłego przedszkola pomimo iż domyślała się że będzie on także czarodziejem. Dzieciak już w wieku 6 lat poszedł do szkoły w której stopnie miał bardzo dobre. Dostawał do klasy 3 piątki i szóstki a w jego jedenaste urodziny w połowie klasy 4 otrzymał list z Hogwartu i przez to nie dokończył nauki w szkole. Jeśli chodzi o jego objawienie mocy magicznej miało miejsce na urodzinach jego KOLEŻANKI kiedy był bardzo zdenerwowany na swojego znajomego, który zeżarł kawałek Aron'a tortu. Ten ze zdenerwowania siłą woli potłukł talerz, na którym był jego kawałek. Mama chłopaka była zestresowana ale w końcu zebrała się na odwagę i poinformowała ojca o tym incydencie. Mike czyli ojciec chłopaka natychmiast przyjechał do Polski i go zabrał. Aron zamieszkał u niego w Hogsmeade w którym bawił się przez całą resztę dzieciństwa ze swoim rok młodszym kuzynem Nicodemem. Kiedy dostał list z Hogwartu był uradowany i natychmiast udał się z ojcem na ulicę Pokątną na, której zakupił wszystkie potrzebne przedmioty takie jak różdżka, podręczniki, zeszyty i tak dalej. Następnie udali się na King Cross między peronem 9 i 10 oraz przebiegli przez ścianę razem i chwilę później punktualnie o godzinie 17:00 pociąg już odjechał razem z Aronem. Rok szybko minął, Gryffindor zdobył puchar domów i wszystko było super do czasu śmierci ojca w trakcie wakacji.
Spadł on z miotły na kamienie w które uderzył głową. Chłopak był zrozpaczony tym bardziej że z mamą już nie miał kontaktu bo ta wyjechała do Moskwy. Został on adoptowany przez swojego wuja u którego nie miał lekko ale sobie chłopak radził. Mieli domek w Dolinie Godryka w którym spędził wszystkie lata szkolne. Na drugim roku dołączył do niego jego kuzyn Nicodem, który trafił do domu Roweny Ravenclaw. Wiedli razem spokojne życie a kiedy skończyli Hogwart wprowadzili się do małego domu w Riverheights a potem kiedy Ethan skończył naukę w Durmstrangu i zakupił dom a chłopaki zamieszkali razem. Zapomniałem dodać skąd wziął się Ethan, a więc chłopaki poznali się dopiero po skończeniu jego nauki w instytucie magii Durmstrang. Razem z absolwentem Durmstrangu wprowadził się 3 letni Mike, którego Aron od razu polubił. Nicodem otrzymał posadę w Ministerstwie Magii, natomiast Aron się o nią stara. O tym skąd się wziął Ethan nie wiadomo, lecz wiadomo że Ethan aktualnie ma 21 lat. Razem mieszkali sobie a Ethan adoptował kilkoro dzieci. Lata tak mijały i mijały spokojnie, Aron był bezrobotny a utrzymywali go Ethan razem z Nicodem'em...

Wygląd postaci: Aron jest to dosyć wysoki i szczupły mężczyzna o dokładnym wzroście 193cm. Ludzie z powodu jego wzrostu z czasów dzieciństwa nazywali go drzewo. Mężczyzna ten charakteryzuje się wielką blizną na oku przez co nie może na nie widzieć. Ogólnie ma on kilka zmarszczek z czego jest zadowolony i dumny bo uważa że wygląda dojrzalej. Ubiera się on najczęściej w jakiś garnitur czy ogólnie elegancko lub rzadziej w dżinsy z białą bawełnianą koszulką a do tego buty najczęściej czarne. Co do jego głowy to jest kształtu "podłużna" a jego włosów są koloru ciemnego blondu i bardzo mu się podobają. Ma także nie wielką ale jednak się z tego cieszy brodę.
Jego oczy są szaro-zielone a nos jest płaski. Aron jest zadowolony ze swojego wyglądu i stara się o niego dbać, po prostu jest jednym z jego priorytetów. Można u niego także zauważyć lekkie skrzywienie kręgosłupa. 
(Wysiliłem się jak mogłem.)

Cechy charakteru: Aron Harris... Jeśli chodzi o jego charakter jest mieszany i wiele jego cech jest zależnych od nastroju jaki akurat ma. W szkolę się awanturował i zazwyczaj wygrywał co mu dodawało pewności siebie, która najwyraźniej została mu do dziś. Posiada cechy 2 domów w Hogwarcie przez co tiara się zastanawiała się do, którego go przydzielić ale w końcu decyzja zapadła i został on gryfonem. Do jego cech pozytywnych można zaliczyć pewność siebie, która jednak go czasami gubi, odwagę bo zawsze pakuje się w kłopoty i idzie na pewniaka że jest najwspanialszy, dosyć inteligentny co często pokazuje przez logiczne myślenie.
Z kolei do negatywnych można zaliczyć jego perfidność co pokazuje w rozmowach z nieznanymi mu ludźmi oraz przebiegłość. Od zawsze był dobry w różnych sportach, dawniej piłka nożna na osiedlu a potem kapitan Quidditcha w drużynie Gryfonów.
Nie cierpi czytać książek jednak jeśli go coś wciągnie to zdarzają się wyjątki.
Z kolei jeśli chodzi o magię to interesuje się zaklęciami i lataniem.
Nie mógł nigdy wejść do stałego związku chociaż chciałby bardzo to zmienić ale mu nie wychodzi.
Zazwyczaj jego próby podrywu kończą się Jezlep'em lub zwykłym olaniem go.

Wyniki z OWuTeM-ów:
(Dysponujesz trzydziestoma punktami. W - 6, PO – 5, Z – 4, N – 3, O – 2, T – 1; nie istnieje możliwość niepodchodzenia do egzaminu.)


Astronomia – O
Eliksiry – N
Historia Magii – T
Mugoloznawstwo - T
Latanie – Zaliczone
Numerologia – T
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Z
Obrona Przed Czarną Magią – Z
Starożytne Runy – N
Transmutacja – Z
Wróżbiastwo – T
Zaklęcia i Uroki – PO
Zielarstwo – T


Skąd dowiedziałeś się o serwerze? mk


Co to jest IC i jak je zapisujemy? Czat przeznaczony do wypowiadania się postaci, którą odgrywasz. Co na nim napiszesz, odpowiada za to Twoja postać.

Co to jest OOC i jak je zapisujemy? Czat przeznaczony do konsultacji z drugim graczem, który nie jest związany z Twoją postacią.


Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.

**Mamy czwartek a cała akcja dzieje się w małym domku na skraju Hogsmeade**

Cóż, nareszcie trzeba tam wejść. *Wyciąga pęk kluczy i próbuje wejść do domu*
*rozejrzał się po całym domu i zaraz dostrzegł to po co tu przyszedł*
Oh, moje stare zeszyty! *Aron natychmiast podbiegł do nich i wytarł kurz*
*następnie poprzeglądał wszystkie notatki i ogarnęło go szczęście*
Jakie to cudowne uczucie wspomnieć lata Hogwartu.
*Odłozył powoli ksążki i odszedł do innego pomieszczenia w którym były jego stara szata*
Ojejku, jak dawno tego nie miałem na sobie *Natychmiast załozył szatę i jego uwagę przykuł dziwny, długi karton* Czy to jest to o czym ja myśle? *podszedł do tego i rozpakował*
O BOŻE! *wykrzyczał patrząc na swoją starą miotłę jaką była Kometa 250* Musze się przelecieć na niej!
*postanowił wziąć wszystkie rzeczy i wyjść z domu zamykając go na klucz*
*Teraz ustawił się na jakieś wolne miejsce za domem i przyzwał sobie do ręki miotłę* Do mnie!
*następnie położył ją w powietrzu tak aby zawisła i na nią wsiadł. Odbił się nogami od ziemi i zaczął latać nad wioską* łooo! Jak dawno na tej Komecie nie latałem. *chwilę po tym podleciał jeszcze raz do domu i zszedł z miotły* Fajnie się latało, ale teraz muszę wziąć to po co przyszedłem. *otworzył znowu zamek w drzwiach i wszedł*
*rozgląda się po domu i namierza wzrokiem wejście do piwnicy* No, i tego własnie szukałem. *otworzył dość małe, drewniane drzwiczki i zszedł po stromych schodach na dół*
**Ze ścian leci tynk**
Mogłem lepiej dbać o ten dom to by poszedł na sprzedaż ale trudno, będzie dla moich dzieci. *wszedł do pomieszczenia, które w dzieciństwie nazywał "Pokój śmiechu" i natychmiast wziął jedną z zabawek* Ooo, moje stare zabawki. *usiadł na mocno zakurzonej kanapie i przyjrzał się kostce* Może nie wyszedłem jeszcze z wprawy. *zaczął ją powoli układać*
**Po kilku minutach kostka była już ułożona**
No mogłoby być to szybciej ale i tak nie jest źle.
*odłożył zabawkę i poszedł w kierunku innego pokoju* No, tu mam te leki dla Kuby. *Powiedział szczęśliwy*
 *Zabrał całą reklamówkę z lekami i wyszedł z domu* Kiedy indziej przyjdę po te rzeczy. *zamknął drzwi na klucz i udał się do trzech mioteł* 
Cześć Ethan *Przywitał się zbijając z nim piątkę*
*przybił piątkę* Witaj, ile można na ciebie czekać? To miała być chwilka a trwało 2 godziny. *trochę poddenerwowany odparł.*
No cóż, znalazłem swoją starą Kometę i kilka innych pamiątek ale mam już leki. *pokazuje mu reklamówkę*
*spojrzał się* No dobra, jest okej.
*Ethan złapał się Arona i deportował do ich domu*


Czy przeczytałeś regulamin? Wiele razy

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

Jeśli chodzi o to jak będę kreować moja postać postaram się zrobić z niej opanowaną osobę, która ma wszystko poukładane i cóż, będę się starał o najwyższe posady w ministerstwie magii.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Wyeliminuj przynajmniej część powtórzeń.
"kiedy był bardzo zdenerwowany na swojego znajomego, który zeżarł kawałek Aron'a tortu." <- koleejność. Nie zjadł chyba Aron'a.
" Kiedy chciał popić jego tort colą ten siłą woli potłukł jego szklankę a cola się rozlała mu na twarz." <- Kto chciał popić czyją colą i na czyjej twarzy (oraz jak?) się ona znalazła? Poza tym, jeżeli potłukł szklankę, to chyba odłamki szkła magicznie nie zniknęły?
"Spadł on z miotły idealnie na kamienie o które walnął łbem." dbaj o dobór słów. "Łeb" można zamienić na "Głowa".
Mało widać o historii z lat szkolnych oraz życia dorosłego. Nagle nie wiadomo skąd pojawia się wcześniej niewspominany Ethan.
"Ma też nie wielką ale jednak się z tego cieszy brodę, którą zapuszcza." Budowa zdań!
Nie podobają mi się wyliczanki w charakterze. Lepiej wyglądałoby to w zdaniach (pogrupowane w pary czy coś..)
"Z kolei jeśli chodzi o magię to interesuje się Transmutacją i lataniem." po ocenkach widać trochę co innego..
Rozpisz akcję. 
3 szanse, 3 dni.
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#3
Poprawione!
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Nie jest najlepiej, ale niech będzie. Akcept



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.