Witaj!

Podanie na Nauczyciela Latania
Ridi_FX
Azkaban




Posty: 187
Tematy: 27
Lip 2016
Ravenclaw

#1
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Latania
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

Szanowna dyrekcjo Hogwartu!
Zwracam się do Was sprawię ogłoszenia że szukacie państwo osoby na stanowisko nauczyciela latania.
Uważam że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko i potrafię przekazywać wiedzę młodszemu pokoleniu czarodziejów.
Na moich lekcjach w większości byłaby praktyka ale oczywiście teoria również jest wymagana.
Chciałbym także na terenie szkoły dla chętnych uczniów otworzyć klub latania, w którym chętni uczniowie mogliby doskonalić swoje umiejętności oraz osoby, które mają problem mogłyby go rozwiązać.
Jestem osobą, która mury szkoły opuściła 12 lat temu a w tamtym czasie większą część swojego czasu spędzałem z moimi dwiema córkami.
Alea i Clarke, bo tak nazywają się bliźniaczki były edukowane z teorii różnych przedmiotów z których byłem dobry.
Mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę o pracę i będę mógł edukować młodsze pokolenie.
Z wyrazami szacunku, Aron Harris!
**Staranny podpisik**
~ Aron Harris

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Latanie - Zaliczone

[OOC]
Nick w grze: BrudnyAron
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
 W tej roli nie posiadam doświadczenia.

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): 
No więc startuję na tą posadę z powodu mojej chęci czegoś robienia na tym serwerze a nie afczenia w Hogsmeade lub innych lokacjach. Wszystko niestety sprowadza się do Hogwartu w którym jest co robić.
Uważam że posiadam wiedzę z dziedziny tego przedmiotu i jestem bardzo aktywnym graczem.

Nazwa Skype:
 kiz1336



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.