Witaj!

Podanie na Nauczycielkę
Nyna
Azkaban




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2017

#1
[IC]
Imię i nazwisko: Nyna Caiqen
Wiek: 20 lat
Miejsce urodzenia: Edmonton, Kanada
Wykształcenie: podstawowe, jednakże kontynuuję naukę w Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym
Posada, na którą aplikujesz: Latanie
Dlaczego to właśnie ty powinnaś otrzymać tę posadę?:

Szanowny Dyrektorze Hogwartu!
      Piszę do Pana ten list, by przedstawić moją kandydaturę na stanowisko nauczycielki Latania. W tym liście motywacyjnym przedstawię argumenty, które poprą mój wniosek o przyjęcie na daną posadę. Niestety nie mogę pochwalić się żadnym doświadczeniem w sprawie nauczania, jednakże przez tak krótki okres mojego życia pokazałam, iż mogę osiągnąć wiele. Już tłumaczę.
        Aktualnie mam dwadzieścia lat. Ukończyłam Szkołę Magii i Czarodziejstwa w Ilvermorny, zdając egzaminy z latania na dosyć wysokim poziomie właśnie z przedmiotu, na który składam swoją kandydaturę.
         Jestem bardzo pilną osobą, która wypełnia swoje obowiązki. Za czasów szkolnych byłam bardzo pilną uczennicą. Wiem, że jestem młoda i to może być minusem mojego podania, jednakże wiem, iż mam w sobie na tyle wigoru, że sobie poradzę na tej  posadzie.
          Szukam teraz powołania, a takim może stać się nauczanie uczniów w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Chcę przekazać im swoją wiedzę i pokazać, że jeśli naprawdę się uczymy, możemy osiągnąć wiele i pokazać na co nas stać, czego jestem prawdziwym przykładem. Sztukę latania opanowałam do perfekcji, co mogę przedstawić uczniom na własnych zajęciach. Jestem wymagającą osobą i chcę wykrzesać z tych dzieci to, co najważniejsze. Nauczyć ich wielu ciekawych rzeczy, jednakże przydatnych! Nie chcę, by wychodziły z mojej sali znudzone i zniechęcone do tych lekcji. Mój przedmiot to praktyka. Teoria przyjdzie z czasem. 
        Aktualnie nigdzie nie pracuję. Chciałabym spełnić się zawodowo i zająć się czymś, co naprawdę mnie zainteresuje. Uważam, że nadaję się na to stanowisko i pokażę na co mnie stać.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
Z wyrazami szacunku
Nyna Caiqen

Oceny z SUMów i OWUTEMów: Latanie - W
[OOC]
Nick w grze: Nyna
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, posiadam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Tak, już kiedyś nauczałam w Hogwarcie.
Argumentacja OOC: Uważam, że śmiało mogę powiedzieć na jakiej zasadzie odbywa się większość zajęć w Hogwarcie. Ostatnio coraz mniej na nie uczęszczam, jednakże nie o tym tutaj mowa. Jeśli znajdę czas na zajęcia IC, przychodzę i zazwyczaj jak się to kończy? Away From Keyboard. Taka jest bolesna i smutna prawda. Na większości lekcjach jest tak samo, choć przyznam, że są wyjątki. Wiem, że Latanie to przedmiot, na który uczniowie chętnie uczęszczają, a ja właśnie dla takich osób chcę grać i ich nauczać. Takie zajęcia to zazwyczaj PRAKTYKA, gdzie można się wykazać prawdziwym pisaniem akcji, a nie zapisywaniem notatek, co jest wręcz żenujące. Odgrywanie to nie tylko słuchanie nauczyciela i przytakiwanie. To jest również chęć rozwinięcia swoich umiejętności, pokazania poziomu Role Play. Nie chcę pojawić się w Hogwarcie IC tylko ze względu na lekcje. Co to, to nie. Odgrywanie akcji z uczniami jest naprawdę interesujące. Często widuję nowych graczy, którzy siedzą i nie piszą nic. Dlaczego? Dlatego, że weterani tej gry zajmują się sobą jedynie w swoim gronie, a ja, jako nauczycielka mogę ich rozruszać do wspólnej gry. Nie powinnam być osobą, która jedyne, co robi to zmusza graczy w IC do nauki OOC danego przedmiotu, gdyż dobrze wiemy, że w trakcie roku szkolnego każdy ma coś do roboty.
Nazwa Skype: Podam na PW.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Zglos sie na rozmowe kwalifikacyjna
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.