Witaj!

Podanie na pielegniarza
kiter96
Nobody important




Posty: 209
Tematy: 15
Gru 2014
430
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Vincent Maxim
Wiek: 29 lat.
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga
Wykształcenie: Podstawowa, a aktualnie kandydat na Brytyjski Uniwersytet Magiczny. Dodatkowo pragnę napomnieć, że przez dwa lata pracowałem w Czarodziejskim Pogotowiu Ratunkowym.
Posada, na którą aplikujesz: Pielęgniarz.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 

Szanowna Dyrekcjo!

     Witam! Pisze ten list motywacyjny chcąc tym samym aplikować na stanowisko pielęgniarza placówki szkolnej jaką jest Hogwart.


     Posiadam wieloletnie doświadczenie jako pracownik Czarodziejskiego Pogotowia Ratunkowego, a przeplatając do z nabytą wiedzą podczas pracy jako Auror zapewnić mogę, że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko. W niedługim czasie aplikował będę również na studenta Brytyjskiego Uniwersytetu Magicznego w celu poszerzenia mojej wiedzy o kolejny stopień.


     Sił jak i werwy do pracy mi nie brak, świadczy to fakt, że od momentu opuszczenia murów Hogwartu, łączny czas w którym nie byłem osobą pracującą jest na prawdę niewielki. O tym jak sprawuje się moja osoba w obecnej pracy, świadczyć może pismo od Szefa Aurorów, Aurory Lavenhart, utwierdzający o moich poczynaniach w szeregach tejże organizacji porządkowej. [List wyślę na PW.]


Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Z wyrazamu szaczunku
Vincent Maxim


Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

Astronomia -  W
Eliksiry - Z
Historia Magii - O
Językoznawstwo -  [Nie podchodziłem]
Latanie - PO
Numerologia - [Nie podchodziłem]
ONMS - Z
OPCM - W
Smokologia - [Nie podchodziłem]
Starożytne Runy - Z
Transmutacja - Z
Wróżbiarstwo - O
Zaklęcia i Uroki - PO
Zielarstwo - Z

[OOC]
Nick w grze: kiter96
Czy masz jeszcze inne konta?: Owszem, posiadam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Dwukrotnie nauczałem Starożytnych Run na serwerze, posiadałem również stanowisko nauczyciela latania, a także woźnego.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Summa summarum ostatnimi czasy niebywale zwiększyłem swoją aktywność na serwerze, staram się przy tym rozwinąć moje postacie, a także ponownie spróbować sił jako pracownik Hogwartu. Oczywiście - wymaga to ode mnie systematyczności co do gry, lecz to nie problem. Na poprzednich funkcjach spisywałem się odpowiednio, odpowiedzialna jak i aktywna gra przemawiają raczej za tym, bym i teraz miał możliwość
Nazwa Skype: Jesteście w posiadaniu. + Discord
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Zglos sie na rozmowe kwalifikacyjna
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.