Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#1
Imię i nazwisko: Frans Nygard
Wiek: 35
 **Do dyrektora przyleciała sowa zrzucając mu na głowę list**
Posada, na którą aplikujesz: Psycholog
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
Szanowna dyrekcjo Hogwartu! Aplikuję na tę posadę z powodu, iż wiele osób mi mówi jak jest w Hogwarcie. Słyszałem wiele o uczniach, że mają wiele problemów ze sobą prawdopodobnie dlatego, że nie mają komu się wygadać. Nie mają komu powierzyć swoich problemów. Rodzice często zostawiają swoje pociechy same sobie w szkole, licząc na to, że dadzą sobie rade. Zwykle niestety tak nie jest. Z młodymi ludźmi, którzy stracili w takim momencie oparcie w rodzicach, zaczynają sprawiać problemy, żeby zwrócić na siebie uwagę. Jestem jeszcze młodym mężczyzną, który jak dla mnie nada się idealnie na tę posadę. Psychologiem nie może być smutny pan w garniturze, bo powiedzmy sobie szczerze. Młody człowiek w kim prędzej zobaczy przyjaciela czy poparcie? Mam nadzieje, że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie!
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): Astronomia - Troll
Eliksiry - Troll
Historia Magii - Okropny
Jezykoznawstwo - Troll
Latanie - Troll
Numerologia - Troll
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami - Powyżej Oczekiwań
Obrona Przed Czarną Magią - Powyżej Oczekiwań
Smokologia - Zadawalający
Starożytne Runy - Troll
Transmutacja - Okropny
Wróżbiarstwo - Troll
Zaklęcia i Uroki - Zadawalający
Zielarstwo - Troll

[OOC]
Nick w grze: Frans
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie. Zawsze musi być ten pierwszy raz!
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Po pierwsze w świecie dorosłych nie ma co robić. Zwykle przebywanie tam ogranicza się do afczenia przed trzema miotłami lub bieganie bez celu. Mam dużo czasu na odgrywanie akcji, jak i ich poziom nie jest jakiś ubogi. Potrafię napisać długie i rozbudowane akcje. Ktoś może powiedzieć „Hej! Skoro aplikuje na psychologa, to musi się tym interesować!” Otóż tak! Trzeba się tym interesować. To tak jakbym zrobił postać magizoologia a nic bym nie rozumiał z magicznych zwierzątek. Czy mam do tego jakiś zapał? Mały mam i dosyć mnie to interesuje, więc jest chyba okej! No cóż, nie ma co dalej pisać tylko po to, żeby było to długie, bo będzie to sztuczne.
Nazwa Skype: Dyrekcja ma.
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#2
@Refresz
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#3
Przerzuci to jakiś mod z archiwum do normalnego działu?



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.