Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#1
Imię i nazwisko: Ivy Greenwood
Miejsce urodzenia: Szpital świętego Munga 
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: (UWAGA!] Ivy Ivy! czyli ja Shy straciłam rodziców mając zaledwie 3 latka, gdy moja starsza siostra Victoria była w Hogwarcie.. na ogół jestem miłą i przyjacielską dziewczynką, szukającą coraz więcej przyjaciół na tak zwane ,,całe życie''. Gdy byłam mała, widziałam jak Vic fascynuje się magicznymi stworzeniami, no i teraz to przeszło na mnie! uwielbiam duże czy małe stworzonka, staram się je oswajać 
czy pomagać w trudnych sytuacjach, kocham również zwiedzać świat, nienawidzę siedzieć bez czynnie w domu, tylko wole wyjść na świeże powietrze i spotkać się z moimi przyjaciółmi..no tak z przyjaciółmi z sierocińca.. tak więc to ja! Ivy! 
Wygląd postaci: Mmmmmm gdy patrzę na siebie w lusterku a raz na fotografię Victorii.. może trochę ją przypominam..mam długie włosy w kolorze czekoladowym..no i brązowe oczy, najpewniej po mamie, mam lekko zadarty nosek, idealnie pasujące małe delikatnie malinowe usta. Najczęściej ubieram się w jeansy, jakąś koszule, trampki, orazzz swoje sznurkowane bransoletki i srebrny łańcuszek, gdy jest jakaś ważniejsza okazja.. ubieram się bardziej galowo, czarna jeansy czy spódniczka oraz biała koszula no i włosy wiąże w warkoczyki, w Hogwarcie noszę szatę z kolorami swojego domu.
Historia postaci: Urodziłaam się 11 lat wcześniej, w szpitalu świętego Munga podobnie krzyczałam jak opętana..ups, potem wróciliśmy z rodzicami do domku...tam czekała na nas Vic! moja ukochana siostrzyczka..w wieku 3 lat jakoś tak.. straciłam rodziców w pożarze...Vic myślała że ja również zginęłam...no ale tak nie było!  przeżyłam i mam się świetnie ! chyba..w wieku 7 latek przy tym jak kłóciłam się z jakimś jednym farfoclem spadły z półki obok książki!  łał!  pobiegłam szybko do pani opiekunki z sierocińca...i ona wzięła mnie do innego pokoju i wyjaśniła co się stało...przestraszyłam się na początku no! W późniejszych latach...jakoś życie mijało..w moje 11-naste urodzinki, dostałam tajemniczy jak dla mnie list no dobra! dwa listy.. jeden był od mojej siostry Victorii.. zdziwiłam się..bo napisała do mnie! no a drugi z Hogwartu... napisali że mnie przyjęto..i że 1 września rozpoczęcie roku i był bilet!  Dzień przed rozpoczęciem udałam się z panią opiekunką na tak zwaną pokątną.. kupiłam różdżkę, potrzebne książki i takie tam..i dostałam super prezent! był nim kuguchar! Łał i tak się znalazłam na peronie..i pożegnałam sięęęęę i odjechałam do tego ogromnego zamczyska! 

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej hej! jestem Ivy Greenwood! 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Aktualnie nie mam pojęcie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*spojrzała na chłopaka po czym na zupę, oddała mu talerz* Dzięki! ale dopiero jadłam! 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Już dawno dawno chyba z YT
 
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak! 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#2
Zaakceptowane!

Trafiasz do:
[Obrazek: N8E9j5b.png]

po rangę zgłoś się na /helpop
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.