Witaj!

Podanie na Psychologa
Shoxies
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Sie 2017
2
Hufflepuff
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Maya Patterson
Wiek: 34 lata
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Psycholog szkolny
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Dlaczego się nadaje? Ponieważ już od dawna mogę śmiało rzec, że mam bardzo dobre kontakty z dziećmi. Staram się do nich dotrzeć poprzez szczerą rozmowę oraz okazać wsparcie jeżeli są zagubieni bądź osamotnieni - konkretnie są dla mnie bardzo ważnymi osobami. We współczesnych czasach można odczuć, że młodzieży brakuje rozmowy z drugim człowiekiem oraz zrozumienia. Pracowanie jako szkolny psycholog w Hogwarcie dałoby mi dużo dystansu w życiu oraz pomoc dzieciakom poprzez wsparcie, zrozumienie oraz oferowanie dobry rad na przyszłość. Przede wszystkim, ta profesja na którą aplikuje nie jest wcale łatwa z czego zdaje sobie sprawę ponieważ jesteśmy odpowiedzialni za słowa i czyny, które kierujemy do młodzieży. Sądzę, że te stanowisko idealnie do mnie pasuje.

[OOC]

Nick w grze: Shoxie
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Jedynie dość dobre utrzymywanie zasad RP. Na ten czas takowego grania nauczyciela nie miałam szansy.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* W realnym życiu mam dużą styczność z psychologią w tym samym, że pomagam samotnym i zagubionym dzieciom poprzez rozmowę. Staram się również jako wolontariuszka przez co odgrywanie mojej postaci jako psychologa nie powinno mi sprawiać problemów (byłoby bardziej komfortowe) - stąd też kieruje podanie na tą posadę. Co do samej gry, staram się dość dokładnie przestrzegać zasad RolePlay. Mając taką rangę w Hogwarcie, postarałabym się bardziej rozwijać akcje, kreować jakieś wydarzenia (nawet jakieś koła zainteresowań). Moja aktywność w grze jest dość widoczna, także byłabym obecna na serwerze prawie codziennie.
Nazwa Skype: Jeżeli będzie konieczność to bez wahania podam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.