Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
bartekxpompa
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Lis 2017

#1
Imię i nazwisko: Tobias Allen
Miejsce urodzenia: Anglia, ul. Reading
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Jest miły oraz przyjacielski, ale wybredny a czasem leniwy. Lubi się bawić z przyjaciółmi. Lubi kolor niebieski. Jest wrażliwy. Ma podobny charakter do swojej siostry. Nienawidzi gdy coś nie idzie po jego myśli.
Wygląd postaci: Ma brązowe włosy oraz duże szare oczy. Nosi zieloną bluzę. Ma też zielone jeansy i trampki. Ma grzywkę.
Historia postaci: Miał normalne życie do czasu. Gdy nadeszły 5 urodziny Tobiasa i jego siostry w wypadku zmarł im ojciec. Tobias jak i reszta rodziny bardzo się tym przejęli. W 6 urodziny Tobias z siostrą się rozstali. Jego siostra wyjechała do cioci. Tobias bardzo to przeżył bo świetnie się z siostrą dogadywał. W wieku 9 lat do Tobiasa przeprowadziła się jego siostra. Nadeszły już 10 urodziny i gdy siostra poszła do swojego pokoju a Tobias do swojego. Gdy położył się do łóżka. Przypomniał mu się zmarły ojciec. Zaczął płakać, podniosły się szafki i łóżko. Tobias się przestraszył i schował się pod kordłe. Gdy wyją głowe spod kordły wszystko było ok. Gdy nadeszły 11 urodziny  rodzinka jadła obiad, a już po obiedzie Tobias i jego siostra poszli do swoich pokoi, Tobias usiadł przy biurku i na parapecie dostrzegł białą sowę. Otworzył okno a sowa wręczyła mu list, tym listem było zaproszenie do Hogwartu. Pobiegł na dół do salonu w którym siedziała ich mama i pokazał jej list. Gdy wręczył list mamie z góry zeszła jego siostra a takim samym zaproszeniem, także do Hogwartu. Mama nie mogła w to uwierzyć tak samo jak Tobias i jego siostra. Po zastanowieniu mama zgodziła się aby zaczęli tam naukę. Mama zawiozła ich na zakupy na ulicę pokątną, a z pokątnej na peron. Dzieci weszły do pociągu, pożegnali się z mamą, i odjechali. Od tamtej pory dzieci zaczęły naukę w Hogwarcie.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, Jestem Tobias! A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Sorka, ale nie)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*wziął zupę i postawił ją na stole* Dziękuje

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od siostry

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
Wstrzymane!
Poproszę o zgodę na nazwisko ponieważ takie jest już na serwerze ewentualny brak zmusza do zmiany.
bartekxpompa
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Lis 2017

#3
Ja mam z siostrą takie same nazwisko ona się zgodziła.
bartekxpompa
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Lis 2017

#4
już zmieniłem, Auslene ma takie samo nazwisko bo to moja siostra
bartekxpompa
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 1
Lis 2017

#5
Panie bogo36 przepraszamy za  trudności ale już nazwisko jest zmienione. 
ps. Moja siostra też już zmieniła
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].Zapoznaj się z tym: Klik



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.