Witaj!

[2061] Wyniki egzaminów z Astronomii
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#1
Informacje:
(- Kopiowanie żywcem z internetu = ściąganie.)
(- Osoby, które dostały Trolla za ściąganie mają podany wynik z egzaminu za zadania, które napisały własnymi słowami.)
- Osoby, które ściągały otrzymały oczywiście ocenę Troll;
- Osoby, które otrzymały maksymalną ilość punktów oraz zrobiły zadanie dla chętnych mają zapisaną ocenę za zdobyte punkty oraz osobno zadanie dla chętnych;
- Osoby, które nie otrzymały maksymalnej ilości punktów, ale poprawnie wykonały zadanie dla chętnych, mają doliczony punkt do ogólnej liczby punktów;
- Liczy się ocena, która jest na końcu; wcześniejsza ocena to tylko ocena za egzamin;
- Uczniowie, którzy pisali SUMy i OWUTEMy mogą poprawić egzamin w trakcie egzaminu dla klas trzecich lub w drugim terminie, który zostanie podany w czwartek;
- Uczniowie, którzy pisali WUMDLe mogą poprawić egzamin tylko w drugim terminie;
- Osoby, które uzyskały maksymalną ilość punktów otrzymają nagrodę na zakończeniu roku szkolnego.

Klasa 1:
Zdajemy od Okropnego.
[Obrazek: 9nAsZY1.png]
Ida Nietzsche Slytherin [xopowo] - Powyżej Oczekiwań 37/40
Klasa 2:
Zdajemy od Okropnego.
[Obrazek: xDph7d8.png]

Klasa 3:
Zdajemy od Nędznego.
[Obrazek: g2jD8WB.png]
Naruse
Czarodziej




Posty: 71
Tematy: 3
Lip 2017
39
Gryffindor
#2
a ja gdzie
Azriel
Azkaban




Posty: 43
Tematy: 7
Sie 2017

#3
halo halo coś tu się pan o......
Nimfa
Azkaban




Posty: 29
Tematy: 3
Lip 2017

#4
Blusimusic napisał(a): (09.11.2017 22:18)Mam 40 WUMDLi do sprawdzenia. Spokojnie, ja wpisuję wyniki na bierząco.

bieżąco*
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#5
@Są już wszystkie wyniki, nie można już pisać i poprawiać.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.