Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#1
Imię i nazwisko:
Cara Lavenhart

Wiek: 
19 lat

Miejsce urodzenia:
Klinika Magicznych Chorób i Urazów Szpitala Świętego Munga w Londynie

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
 Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz
Nauczycielka Historii Magii

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart!
          Piszę do Szanownej Dyrekcji ten list motywacyjny o posadę nauczyciela Historii Magii w Hogwarcie, jednakże dlaczego właśnie ja powinnam nauczać tego przedmiotu w szkole?
          Od najmłodszych lat fascynowała mnie historia czarodziei, mimo iż od urodzenia funkcjonuje w świecie pełnym magii, to zawsze  było to dla mnie coś nowego, gdy zagłębiałam się w dalsze działy, rozważając dokładniej pochodzenie moich rówieśników – historie o nas, czarodziejach. Gdy zauważyłam ogłoszenie iż posada, która wymaga znajomości mojego ukochanego przedmiotu jest wolna od razu postanowiłam spróbować swoich sił, jak to mówił rzymski pisarz Horacy - „Carpie Diem” Z charakteru jestem bardzo ambitną oraz stawiającą sobie wysoko poprzeczkę, osobą.  Posada w tak znanej szkole jak Hogwart, będzie więc dla mnie niezwykłym wyzwaniem, do którego, mam nadzieje dojrzałam. Jednakże gdybym miała już nauczać w szkole, nie tylko bym wykładała teorię, będącą zazwyczaj, z własnego doświadczenia wiem, nudnawa. Chciałbym zaciekawić uczniów, pokazać im iż Historia w cale nie musi być nudna. Wiele rodzajów zabaw podczas lekcji, jest świetnym przykładem tego iż najlepiej „Zabawą uczyć” Zdaje sobie również sprawę że są osoby, które sobie radzą lepiej i gorzej z, niektórych przedmiotów, również z Historią. Mimo to skupiłabym się na ocenie chęci takiej persony, aby w przyjazny dla niej sposób, przekazać moją wiedzę.  
          Mam nadzieje że moje podanie zyska poparcie Szanownej Dyrekcji. 
Z wyrazami szacunku
Cara Lavenhart

Oceny z SUMów i OWUTEMów: 
Historia Magii - Wybitny

Nick w grze
Cara

Czy masz jeszcze inne konta?:
 Tak.

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?)
Już kilka razy byłam nauczycielką na Haplu (Latanie, ONMS i Historia Magii).

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Już kiedyś posiadałam postać, która kształtowała się w kierunku Historii Magii. Prowadziłam na niej lekcje, organizowałam wycieczki i nie było raczej żadnych zastrzeżeń. Bardzo chciałabym uczyć HM, ponieważ jest to jeden z moich ulubionych przedmiotów z Harry'ego Pottera.

Nazwa skype: 

[Obrazek: e06277979686294667e493e4cff2910469e02eae_hq.gif]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.