Witaj!

Podanie na Psychologa
Amber.
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 3
Lis 2017
1
#1
Posada, na którą aplikujesz:[b]: Psycholog szkolny 
[/b]
Imię: Marta
Nazwisko: Connelly
Wiek: 21.
Wykształcenie: Podstawowe
Miejsce Urodzenia: Francja. 
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: Droga Dyrekcjo Hogwartu! piszę ten list iż chce się ubiegać o posadę psychologa szkolnego, wiem iż wiele dzieci po pójściu do szkoły poznaje wiele nowych osób, tych przyjacielskich lub tych agresywnych czy mniej przyjacielskich, dzieciaki wpadają w konflikty, potem boją się powiedzieć jakiemuś dorosłemu o owej sytuacji, mogą być zastraszane czy inne takie. Aplikując na tą posadę wiem że będzie to ogromne wyzwanie, że muszę dać wszystko z siebie, chcę pomagać tym dzieciaczkom, żeby mogły się przysłowiowo ,,wyżalić'' . Gdybym dostała się na ową posadę, oprócz rozmów osobistych z dziećmi prowadziła bym jakieś zajęcia, by dzieci się integrowały, poznawały z dokładnością co to jest przyjaźń, koleżeństwo i inne takie.
Pozdrawiam serdecznie Marta Connelly
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
[b]Wyniki z OWuTeM-ów:
[/b]
Astronomia – T;
Eliksiry – Z;
Historia Magii – T;
Mugoloznawstwo - T;
Latanie – zaliczone;
Numerologia – O;
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Z;
Obrona Przed Czarną Magią – Z;
Starożytne Runy – O;
Transmutacja – Z;
Wróżbiastwo – T;
Zaklęcia i Uroki – Z;
Zielarstwo – O;


[OOC]
Nick w grze: Amber
Czy masz jeszcze inne konta?: Taak. 
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):Aktualnie nie posiadam żadnego doświadczenia, no ale kiedyś musi się je zdobyć! 
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):Hmmm.. Na postaci dorosłej nie ma za często co robić, afczenie pod trzema miotłami czy jakieś krótkie bezsensowne akcje...a w Hogwarcie trzeba przyznać że będzie co robić, zwłaszcza na owej posadzie, no przyznać trzeba iż też czasem się afczy pod WS no ale nie tak często, chciała bym zobaczyć jak wygląda gra na postaci dorosłej w Hogwarcie jako ktoś ,,ważniejszy''. Na pewno będzie to nowe doświadczenie dla mnie, i czas na grę oczywiście mam, co widać po mojej aktywności na serwerze Shy  
[b]Nazwa Skype: Podam na Pv[/b]
Amber.
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 3
Lis 2017
1
#2
@refik
Amber.
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 3
Lis 2017
1
#3
reffff
Amber.
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 3
Lis 2017
1
#4
kropka refresza Tongue
Amber.
Czarodziej




Posty: 13
Tematy: 3
Lis 2017
1
#5
refffff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.