Witaj!

Podanie na Nauczyciela Smokologi.
JarmaPL
Biały Murzyn




Posty: 24
Tematy: 9
Sie 2015
Gryffindor

#1
Star 
Imię i Nazwisko: Cyrus Granth

Wiek: 33

Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga w Londynie.

Wykształcenie:
- Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
- Rozpoczęcie nauki na Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym na kierunku Magizoologi.

Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Smokologi.

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:

**Do dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, przylatuje śnieżno biała sowa, która ma w dziobie zapieczętowany list. Po otwarciu koperty, można zobaczyć kawałek pergaminu z ładnie napisaną ręcznie treścią.**

Szanowny Panie Dyrektorze,

Piszę do Pana, ponieważ chciałbym aplikować na posadę nauczyciela, jakże pięknego przedmiotu jakim jest Smokologia. Sam miałem przyjemność nauki w tej szkole i byłem bardzo zadowolony z pracy, jak i możliwości tego całego miejsca. Ale czym dla mnie jest ten przedmiot. Otóż gdy uczyłem się w dawnych czasach, w Hogwarcie smokologi nie było. Jednakże przez wszystkie lata zgłębiałem wiedzę na temat tych stworzeń. Dlatego też po ukończeniu szkoły, przystąpiłem do pracy, na stanowisku pracownika wydziału stworzeń magicznych w Imperium Magicznym. Następnie dostałem awans jako Szef ów wydziału. Ponadto rozpocząłem naukę na Brytyjskim Uniwersytecie Magicznym, dokładniej na kierunku Magizoologi, oraz aplikowałem na posadę w Rezerwacie Smoków. Dzięki mojej wiedzy, dostałem się po pewnym czasie na Smokologa w tamtym miejscu.

Ale dlaczego akurat ja?

Jestem ojcem trójki dzieci, oraz mam adoptowanych 2 brzdąców i raczej żaden z nich nie ma o mnie złego zdania. Ponadto chętnie w trakcie wakacji przyjmuję młodzież z Hogwartu, do pomocy przy zwierzętach, oraz domu. Nie raz zostawałem z gromadką moją jak i Daniela, by ich pilnować. Raz aplikowałem na posadę nauczyciela Numerologi, lecz jednakże nie udało mi się zdobyć tej posady, może dlatego, że jest to dla mnie hobby, a zwierzęta magiczne to pasje i praca. Uczniowie, którzy spotykali mnie po lekcji np. w Hogsmeade, mówili mi "Dzień Dobry" i szkoda im było, że nie dostałem się na tamtą posadę. Dlatego też sądzę, że lubią moje poczucie humoru, jak i sposób nauczania.

Dodatkowo powiem Panu, że jestem osobą opanowaną, która zawsze chętnie pomaga słabszym uczniom, którzy nie opanowują tematu. Zawsze idzie się ze mną dogadać o poprawę, lecz nie przyjmuję łapówek, ani innych sposobów przekupstwa. Już w tym momencie mam dużo pomysłów na prowadzenie zajęć, jak i plan nauczania prawię ukończony. Moje lekcję będę starał się robić angażujące, oraz kreatywne. Jestem tego zdania, że nauka poprzez zabawę, lecz do danej granicy. Nie można przecież przyzwyczaić uczniów do ciągłej zabawy nauką, ponieważ mogą wykazywać się niesubordynacją.

Myślę, że stanowisko te zostanie mi przydzielone i z góry dziękuję, za odczytanie mojej aplikacji.

Serdecznie Pozdrawiam,
**widnieje ręczny podpis**
[Obrazek: 8XGVjIq.png]

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
[Gdy postać zdawała, nie było smokologi.]
Opieka nad magicznymi stworzeniami. - Powyżej Oczekiwań.

[OOC]
Nick w grze: nagy1991

Czy masz jeszcze inne konta?: Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Doświadczenia zebranego na samym serwerze nie posiadam jako nauczyciel, poza dwoma próbnymi lekcjami numerologi. Osobiście sam robię korepetycje matematyki, oraz czasem angielskiego dla gimnazjum, choć teraz podstawówki. Graczem, jestem aktywnym i to może potwierdzić każda osoba znająca moje wszystkie mk. Ponadto jestem osobą bardzo towarzyską, która nie ma problemów z utrzymywaniem kontaktów, oraz dobrych stosunków. 

Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Dlaczego ja? Otóż, chciałbym siebie sprawdzić. Taka bycie nauczycielem i ogarnianie kilku, kilkudziesięciu osób w tym samym czasie to wyzwanie, którego chciałbym dokonać. Wiem to niełatwe, jednakże lubię poprzeczkę dawać sobie wyżej i wyżej. Normalnie to w dni "szkolne", mam dużo czasu po zajęciach, poza piątkiem. Jednakże weekendy to dni, w których mocno się wkręcam w historie Haplową na swych kontach. Zazwyczaj tym co mam do robienia, na serwerze to prowadzenie rodziny i kursu Teleportacji na mk. Jest to dość mało, ponieważ większość czasu wolę siedzieć przy 3 miotłach i afkać, lub czekać na akcje. Dlatego, szukam czegoś bardziej interesującego, w odgrywaniu moich postaci. Jako że kurs to tylko 40 minut, razy 4 dni w tygodniu to i tak mało czasu, przez którego resztę się nudzę, albo gadam z ludźmi i ich poznaję.

Nazwa Skype: jarmaszu
discord: JarmaPL #3459



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.