Witaj!

Podanie na Woźną
Lucy07
Azkaban




Posty: 17
Tematy: 5
Cze 2017
Hufflepuff

#1
[IC]


Imię i nazwisko: Lucy Fox
Wiek: 40 lat
Miejsce urodzenia: Finlandia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe.
Posada, na którą aplikujesz:Woźna
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
Szanowny panie dyrektorze,
Dowiadując się, że jest wolna posada woźnej postanowiłam wysłać list z prośbą o otrzymanie tej posady.Jestem osobą, która może w jakiś sposób przyzwyczaić młodsze pokolenie do swojej osoby oraz dobre znajomości ma.Posiadam znaczność czasu wolnego.Wiem oczywiście, że praca woźnej nie jest to tylko zamiatanie podłóg oraz mycie ich, a również praca, która polega na kontrolowaniu uczniów oraz nadaniu im szlabanów w przypadku złamaniu regulaminu albo nawet nie wykonywanie poleceń.Według mnie nie jest to trudna, zaś mogłabym się nadawać na te stanowisko.Na sam koniec prosiłabym o pozytywne rozpatrzenie listu.
Z poważaniem szacunku,
Lucy Fox
Oceny z SUMów i OWUTEMów (z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
Eliksiry – Nędzny
Historia Magii – Okropny
Mugoloznawstwo - Nędzny
Latanie – Zaliczone
Numerologia – Troll
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Zadowalający
Obrona Przed Czarną Magią – Zadowalający
Starożytne Runy – Troll
Transmutacja – Okropny
Wróżbiastwo – Troll
[OOC]
Nick w grze: Lucy07
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Doświadczenia OOC to, aż takiego szerokiego nie posiadam.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Dlatego, iż moim zdaniem jest to posada jedna z których można się nauczyć pisania dosyć sporych i długich akcji.Właśnie w hogwarcie się dzieje cała akcja i tak jest prawie 75% serwera.Nie chce się rozpisywać, a uważam iż jest to dobra dla mnie posada.Mój staż na serwerze nie jest jakoś długi, aczkolwiek dla niektórych nawet może.
Nazwa Skype: mogę podać dyrekcji na PW.
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#2
do rozmowy z modnem



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.