Witaj!

Podanie na Bibliotekarkę
Carter
Azkaban




Posty: 61
Tematy: 8
Lip 2017
Ravenclaw

#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Vanessa Maxim

Wiek:
22 lata

Miejsce urodzenia:
Szpital Świętego Munga w Londynie

Wykształcenie:
Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Posada, na którą aplikujesz:
Posada Bibliotekarki 

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji przyleciała czarna sowa z białymi kleksami na upierzeniu, niosąca białą jak śnieg kopertę w dziobie, która jest zapieczętowana herbem rodu Maxim'ów. W środku znajduje się nieco wyblakły pergamin, na którym jest napisane starannym pismem**

Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie! 
Piszę ten list by przedstawić swoją kandydaturę na posadę bibliotekarki. Zaczynając może od mojej osoby, jestem bardzo energiczną, 
wesołą i miłą kobietą z trójką dzieci, więc nie będzie problemu z dogadaniem się z uczniami! Bardzo lubię spędzać czas w towarzystwie młodzieży, ponieważ zawsze mają coś ciekawego do opowiedzenia. Od dziecka jestem mulem książkowym, a moje serce podbiła pani Bathilda Bagshot swoim dziełem "Wyrocznia z Palombo".  Mam zamiar zarazić dzieciaki moją pasją do książek by oni również często po nie sięgali. Większość uczniów nie zdaje sobie sprawy jakie na prawdę interesujące książki znajdziemy w naszej bibliotece i ile wiedzy możemy z niej wyciągnąć. Konflikty zawsze załatwiam na spokojnie, rozmową i tłumaczeniem dzięki czemu o wiele więcej dociera do uczniów. Będę chciała stworzyć takie coś jak Klub Książki czy też czytelnik miesiąca z nagrodami. Spróbuję przekonać młodzież, że czytanie książek to nie hańba czy nuda tylko iż potrafi to być bardzo ciekawe jak i interesujące. Będę utrzymywać z nimi dobre kontakty, a z czasem liczba czytelników w naszej szkole wzrośnie. 

Z poważaniem 
Vanessa Maxim

Oceny z OWUTEMów:
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami : PO
Zaklęcia i Uroki : O
Obrona Przed Czarną Magią : Z
Wróżbiarstwo : Z
Astronomia : PO-
Latanie : Zaliczone
Historia Magii : PO
Numerologia : N

[OOC]

Nick w grze:
Nasea

Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak

Czy masz już jakieś doświadczenie:
Doświadczenia jako takiego nie mam, lecz na innych postaciach podpatrzyłam na czym polega owa posada i myślę, że dam sobie radę.

Argumentacja OOC:*
Głównym powodem tak na prawdę i zazwyczaj standardowym jest czas. Stety albo i niestety mam go coraz więcej i nie umiem go sobie zagospodarować, tak więc przyszła mi na myśl posada właśnie bibliotekarki. Wiem, że mam jeszcze inne postacie ale na tej lubię odgrywać sobie na luzie po prostu dla przyjemności. Powiedzielibyście to odgrywaj sobie w Hogsmeade...jednakże dobrze wszyscy wiemy jak wygląda odgrywanie w wioskach czarodziejskich i wiadome jest, iż większość akcji odgrywane jest własnie na terenie szkoły. Niektórzy gracze mówią, że posada bibliotekarza to nuda lub "przecież on nic nie robi tak na prawdę". Otóż nie, jeśli ktoś dobrze będzie pełnił tę funkcję to spotka kilkunastu uczniów, którzy chcą wypożyczyć książki lub po prostu odgrywają coś w bibliotece. Oczywiście trzeba się do tego przyłożyć, żeby tak było. To nie tylko jest przyjemność dla nas, że mamy co odgrywać i gdzie ale też dla uczniów szkoły bo nie muszą sami odgrywać wszystkiego co wiąże się "niby" prosta akcja z wypożyczeniem książki. Chciałabym dostać się na tą posadę przede wszystkim by umilić grę sobie i innym. 

Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
227
Gryffindor
#2
Next time



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.