Witaj!

Haplowe Ciekawostki 2
Veqer
Czarodziej




Posty: 148
Tematy: 11
Sie 2015
83
Slytherin
#1
Witam witam!
Długo nie było tych ciekawostek, za co przepraszam. Teraz powinienem mieć więcej czasu na filmy z hapla Big Grin
Przepraszam, za to, że film odbiega jakością od innych, lecz chciałem, aby ten film ukazał się jak najszybciej, stąd też trochę dziwny montaż i mój śmieszny sposób czytania xD. W kolejnych filmach postaram się, aby jakość znów trzymała wyższy poziom Wink

FILM ► https://www.youtube.com/watch?v=T32QW08hWi0
Zygfryd
Czarodziej




Posty: 309
Tematy: 28
Gru 2014
810
Slytherin
#2
Niby fajne, ale jednak nie do końca. Mógłbyś więcej mówić o danej ciekawostce. Co to za ciekawostka, że Weeder potknął się na schodach i umarł xD
Skacz jak ci każę, będę patrzył jak skaczesz.

DC: Patryk #6537
Veqer
Czarodziej




Posty: 148
Tematy: 11
Sie 2015
83
Slytherin
#3
Zygfryd napisał(a): (13.12.2017 18:03)Niby fajne, ale jednak nie do końca. Mógłbyś więcej mówić o danej ciekawostce. Co to za ciekawostka, że Weeder potknął się na schodach i umarł xD
Nooo to jest mój odwieczny problem xD. Tutaj było jeszcze gorzej bo mówiłem bardzo szybko (Już nie wspomne o moim piszczeniu). W kolejnych filmach ciekawostkowych postaram się dłużej mówić o danej ciekawostce.
Tissuku
Czarodziej




Posty: 59
Tematy: 6
Gru 2017
10
#4
Kozak.
Martin
Azkaban




Posty: 34
Tematy: 4
Wrz 2016
Slytherin

#5
Czad. Ale turnieju trójmagicznego nie było przypadkiem więcej? Chyba, że mi się z mistrzostwami pomyliło, ale pamiętam, że byłem kiedyś na jakimś turnieju, jednak dawno dawno temu xd



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.