Witaj!

Odrzucone Podanie
Roladka007
Azkaban




Posty: 6
Tematy: 3
Mar 2015

#1
======================================
Dane dotyczące postaci:
======================================



Imię i nazwisko: Mateusz "Matt" Wójcik
Wiek: 38
Data urodzenia: 3 czerwiec 2002 rok
Miejsce urodzenia: Opole, Polska
Obecne miejsce zamieszkania: Londyn
Czystość krwi: 0%
Historia postaci:
Historię tego człowieka można by opisywać non-stop. Ale ja wam to trochę skrócę.
Mateusz urodził się jako jedyny syn Ignacego i Martyny Wójcików. Była to mała, mugolska rodzina. Wszystko szło gładko i jak po maśle, gdy w wieku 12 lat, gdy był u wujka, miał dziwny, realistyczny sen. Ujrzał Jezusa, mówiącemu mu, że jest aniołem i ma chronić Ziemię. Po tym śnie "obudził" go (dusza Mateusza była w Zaświatach) jakiś 16-letni młodzieniec. Zawiózł go samochodem do bazy PLA - Polskiej Ligii Aniołów. PLA to organizacja złożona z 4 osób (wraz z Matt'em) - jedynymi Ziemskimi Aniołami w Polsce. Uczono go tam różnych technik anielskich i ćwiczono fizycznie jak i duchowo. W wieku 16 lat był już NAPRAWDĘ dobrze wyszkolonym aniołem. Gdy miał 38 lat, przeprowadził się do Londynu, w poszukiwaniu pracy. W tym mieście będzie odkrywał nieznane mu dotychczas rzeczy oraz zjawiska czarodziejów.
Wygląd postaci: No, co by tu mówić... Jest to mężczyzna wysoki na 1,83 cm z włosami ciemnego blondu. Jego niebieskie oczy ładnie leżą mu na jego dość pucułowatej twarzy. Jest on szczupły i wysportowany. Ma krótkie wąsy nad górną wargą oraz lekki zarost na brodzie. Na lewym przedramieniu ma tatuaż z krzyżem oraz mieczami po bokach, ostrzami na zewnątrz - symbol aniołów, lecz nikt nie powinien go widzieć, bo jest zakryty. Gdy nie ma koszuli można dostrzec złoty łancuszek, a na nim złoty medalik z Maryją. Zwykle ubiera się w czarny płaszcz sięgający mu do kolan, dżinsy oraz brązowe kozaki. Gdy jest zimno, zakłada wełnianą czapkę.
Cechy charakteru: Jest na pewno człowiekiem dobrym i troskliwym. Nie lubi, kiedy do niego nie okazuje się szacunku, więc dlatego szanuje innych. Od dostania mocy anioła może mieć czasami nawet samobójczą odwagę. Chociaż jest już dorosłym człowiekiem, od czasu do czasu lubi pograć w jakąś grę wideo. Nienawidzi, dosłownie nienawidzi satanistów oraz ateistów, ale co do tych drugich, to ich toleruje. Jest bardzo, bardzo wierzącym człowiekiem. Nie lubi pić alkoholu, "bo po co". Co do tych bardziej osobistych spraw... Jest heteroseksualistą oraz czasami poprostu nie może oderwać wzroku od skąpo ubranych kobiet. Nie jest denerwujący, ale lubi rozmawiać.
Usposobienie/Sposób bycia: Jako człowiek z natury dobry, nie jest wobec nikogo nietolerancyjny. Bardzo lubi dzieci, i możliwe, że i one szybko go polubią.
Umiejętności:
Jako człowiek(ciało+dusza): Znajomość sztuk walki, używanie mocy duchowej do zaklęć anielskich, dość wysoka inteligencja.
Jako anioł(dusza): 5-krotnie zwiększona siła, zaklęcia anielskie, latanie na skrzydłach oraz teleportacja

Wykształcenie: Ukończenie studiów informatycznych.

Wyniki z OWUTEM-ów: Nie uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, a tym samym nie uczęszczał na ŻADNE egzaminy.

Rodzina postaci:
Ignacy Wójcik - ojciec, żyje
Martyna Wójcik - matka, żyje
Michał Wójcik - wujek, nie żyje

======================================
Dane dotyczące gracza:
======================================

Nick w grze: Roladka007
Twój wiek OOC: 15
Czy jest to multikonto?: Nie
Dlaczego chcesz, aby Twoja postać była dorosła?: Ponieważ chcę, by była urodzona w 2002 roku.
Jak oceniasz swój poziom RP?: Nie chcę się przechwalać, ale 7/10
Czy masz doświadczenie w grze na serwerach RP?: Tak. Grałem na serwerach RP GTA multiplayer
Skąd dowiedziałeś się o serwerze?: Z reklamy.

Rozegraj scenkę, w której Twoja postać stara się przerwać bójkę dwóch młodych chłopców oraz nakłonić ich do rozwiązania konfliktu drogą pokojową.(Podpowiedź: Pamiętaj o czynnościach).

M - Mateusz
Ch1 - Chłopiec 1
Ch2 - Chłopiec 2

**Było to dość słoneczne popołudnie. Jakiś mężczyzna w czarnym płaszczu właśnie przemierzał ulice Londynu. Przez nos wesoło wdychał świeże powietrze - narazie był koło drzew. Gdy spojrzał w prawo, to po drugiej stronie ulicy zauważył krzyczących na siebie chłopców. Mężczyzna musiał coś zrobić - nie pozwoli im przecież na przemoc oraz ich urazy.**
M: *ostrożnie, ale lekkim truchtem, przebiega przez ulicę do chłopców* Dzień dobry.
Ch1: Oddawaj to, cieciu!
Ch2: Heheh, nie! *w rękach trzyma zeszyt z pracą domową Ch1*
M: Halo? Proszę młodych panów, ja tu stoję.
Ch1: Dziękuję, że pan tu jest! Zabrał mi zeszyt z zadaniem domowym!
Ch2: Nieprawda! To mój zeszyt! *wywiesza Ch1 język*
Ch1: *rzuca się na chłopca, udane?*
M: **niestety nie, ponieważ Mateusz ich oddziela, gdy byli około 1 metr od siebie**
Ch1: Co pan robi! Przecież widzi pan wyraźnie, że-
M: Ja wszystko wiem, młody człowieku. Ale nie powinieneś się na niego rzucać. Słuchaj no, młodzieńcze. *zwraca się do Ch2* Dlaczego zabrałeś mu zeszyt?
Ch2: *zaniemówił*
M: Powiedz, proszę. Coś on ci kiedyś zrobił?
Ch2: *ze zwieszona głową oddaje zeszyt Ch1 i podaje mu rękę*
Ch1: *łapie za rękę*
Ch2: Przepraszam *mówi cicho*
M: No i tak to powinno wyglądać. *mówi ze szczerym uśmiechem* Przyjaźń buduje, niezgoda rujnuje. No, czas na mnie *patrzy na zegarek* Do widzenia!
Ch1 i Ch2: Do widzenia!

Czy przeczytałeś regulamin?: Tak.

!!!
tomek011
Czarodziej




Posty: 345
Tematy: 17
Gru 2014
416
Gryffindor
#2
Hm, nie jestem do końca pewien czy to żart, czy serio. W każdym razie jeśli to na poważnie to nie jest to forum o jakże interesującej anielskiej tematyce. Gdybyś jednak zauważył kiedyś tą lekką różnicę to zapoznaj się z tematyką serwera i złóż podanie na ucznia.
Odrzucone.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.