Witaj!

Podanie na Nauczyciela - Latanie
Tissuku
Czarodziej




Posty: 59
Tematy: 6
Gru 2017
10
#1
[IC]

**Do dyrekcji Szkoły i Magii Czarodziejstwa w Hogwarcie przyleciała śnieżna sowa trzymająca w swych szponach pewną kopertę. Po jej otwarciu dostrzega się pochylnie, starannie napisany list, a na dole, w rogu informacje o nadawcy.**

Imię i nazwisko: Aron Meidevance
Wiek: 32
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Latania
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Otóż. Od zawsze interesowałem się Quidditch'em i generalnie miotłami. Za szkolnych lat byłem zafascynowany tym wspaniałym, miotlarskim sportem czarodziejów. Mało tego, od ponad roku pracuję jako inżynier mioteł w Magicznym Obserwatorium Astronomicznym, więc znam się na rzeczy. Byłem niegdyś również inspektorem mioteł w Departamencie Transportu Magicznego - Doświadczenie posiadam. Nie jestem osobą wybuchową, zawsze staram się zachować spokój.
Piszę już drugi raz podanie na pracownika tej prestiżowej uczelni. Dzisiaj jednak otrzymałem informacje, że nie zostałem przyjęty.
Potrafię prowadzić ciekawe zajęcia, a przede wszystkim jestem w stanie nauczyć dziecko latać na miotle. Posiadam 10 letniego syna, którego również byłem w stanie nauczyć latać na miotle. Jestem w stanie zając się Hogwarcką Ligą Quidditch'a, gdyż to również należy do obowiązków nauczyciela latania. Również mam w planach wprowadzić zajęcia wyrównania wiedzy oraz koło przedmiotowe.
Cóż, uważam że tym listem przekonam Państwa do przyjęcia mnie na tę posadę. Pozdrawiam.

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Latanie - Zaliczono (Nie dostałem możliwości oceny.)

[OOC]
Nick w grze: Tissuku
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): W roli nauczyciela niestety nie.
Argumentacja OOC:* Argumentacja... Wiem, że jak każda osoba startująca na posadę nauczyciela, pracownika, itp - wspomnę oczywiście o nudzeniu się, podczas afczenia w Trzech Miotłach, bądź innej lokacji. Ostatnimi czasy naprawdę brakuje osób do odgrywania z postacią dorosłą, toteż piszę to podanie. Ale nie na tym kończy się moja argumentacja. Mam autentycznie bardzo wiele wolnego czasu, który mogę zagospodarować na odgrywaniu z uczniami w Hogwarcie, a co najważniejsze - nauczaniu ich. Wszyscy dobrze wiemy, iż latanie to jest prawdopodobnie jedyna w swoim rodzaju lekcja - Dlaczego? Bo jedynie na niej można się wysilić i napisać cudowną, rozbudowaną akcję. Tutaj nie gra koniecznie system /sprobuj, a po prostu chęć do gry, staranie się. Naturalnie, nie będę pisał na jakże wspaniałej tablicy ogłoszeń, co drugą lekcję, że zajęcia się nie odbędą, bo "coś tam". Posiadam również sporo pomysłów, które mogą urozmaicić Hogwarckie życie uczniów. Nie toleruję nauczania kropka w kropkę z internetowych podręczników. Wręcz przeciwnie. Mam nadzieje, że tym przekonam Was, do wyasygnowania mi szansy na spełnienie mojego malutkiego marzenia, którym jest bycie nauczycielem, bądź innym pracownikiem szkoły.
Nazwa Skype: Macie. Discorda również.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.