Witaj!

[APELACJA] Celeste
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę: Shaanz
Powód nałożenia kary: Akcje z naruto
Czas trwania kary: Perm
Opis sytuacji: No to tak. Była sobie postać małego Shinobi, który w dormitorium Slytherinu sklepał za pomocą Kage Bunshin jednego typa. Pan prefekt - Neksiak, zabrał mnie do kozy, gdzie to nauczany był przeze mnie Kage Bunshin. Shaanz dostał logi tych akcji. Dzień później odezwał się do mnie "(Celeste Ban)" i tak się stało.
Argumentacja: To były tylko puste, bekowe akcje... Nic nie było poważnego. Owszem, żałuję tego. Uważam też, iż perm nie jest tutaj odpowiednią karą, a bynajmniej 2-3 dni. Cóż mogę powiedzieć, moja postać ma aktualnie wiele akcji, między innymi sam Shaanz pragnie mnie dopaść i zabić... Mam nadzieje, że otrzymam ub albo chociaż skrócicie karę. Dzisiaj mam również test adwokacki u pana @TestingNow.

Pozdrawiam, Celeste.

moge w razie czego zaspiewac o unbana na ts/dc
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#2
Nie dostaniesz żadnego unbana. Odpuściłem Ci kilkakrotnie relegację ze społeczności serwera.

Primo. Kilkanaście kont, które miały powiązania IP.

Secundo. Niejednokrotnie było tak, że pokazywałeś swój poziom wiedzy na temat uniwersum Naruto, niestety, serwer jest osadzony w uniwersum Harrego Pottera, wiec nie przyjmę tutaj "kage bunshin"

Terzo. Ostrzegałem Cię przed permbanem ostatnim razem, kiedy skakałeś na kilkanaście metrów przy dziedzińcu.

Quarto. Wielokrotny MetaGaming, przykładem jest sytuacja w trzech miotłach z graczem "Najgorsze".

Quinto. Byłeś ostrzegany przed tego typu karą chyba z każdej strony, od graczy, moderacji. Unbana nie będzie, temat zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.