Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
GGames
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Sty 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Alex Williams
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 75%
Cechy charakteru: Alex to bystry i mądry chłopak. Pomaga wszystkim którzy tego potrzebują. Interesuje się ptakami typu feniks, orzeł oraz kruk. Jego ulubiony kolor to niebieski. Toleruje wszystkich ludzi bez wyjątku. Bardzo boi się pająków oraz innych średniej oraz wielkiej wielkości insektów.
Wygląd postaci: Alex to czarnowłosy wysoki oraz szczupły chłopak o niebieskich oczach. Ma długie nogi oraz małą głowę. Ma bladą cerę. Często nosi czarne kamizelki oraz niebieskie spodnie. ma mały nos i małe uszy. jest lekko umięśniony. 
Historia postaci: Alex mieszkał z rodzicami w ubogim domu. Od zawsze fascynowała go magia. Już nie mógł się doczekać aż jego moc się objawia. Pewnego dnia kiedy siedział sobie na krześle zdenerwowany na ojca który nie pomógł mu gdy się zakrztusił. Gdy ojciec próbował go przepraszać za to bez przerwy i kiedy Alex nie mógł już wytrzymać i z biurka ojca spadły papiery i zaraz po ten w rękach ojca porwały się. Ojciec wiedział co to znaczy i opowiedział wszystko synowi po raz setny. Kiedy przyszedł do niego list on jego mama i tata bardzo się ucieszyli.  Alex jego mama i tata pojechali na następny dzień na pokątną gdzie rodzice powiedzieli mu aby poszedł kupić różdżkę a oni kupią resztę. Gdy Alex wszedł do środka wyłoniła się blada postać która bez słowa podała mu różdżkę. Alex wziął ją do ręki i coś poczuł lecz nie był pewny co. Nagle blady pan odezwał się i powiedział, że to dobra różdżka 10 galeonów. Alex kiedy zapłacił i wyszedł rodzice czekali na niego i powiedzieli mu, że jutro jadą na perony. Na peronach było mnóstwo mugoli lecz kiedy weszli na peron 9 i 3/4 było mnóstwo gromad czarodziejów Alex pożegnał się z rodzicami wsiadł do pociągu i tak zaczęła się jego przygoda...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz.
Cześć jestem Alex Williams, no a Ty jak się nazywasz.
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)                            (Koło Rynku i złotych tarasów)


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*               
*bierze talerz do rąk i uśmiecha się do Stevena*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukałem serwera RP w świecie Harrego pottera
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymane.
Rozpisz charakter. Dodaj przynajmniej dwie wady i jedną zaletę. Pamiętaj o rozwinięciach/uzasadnieniach
Rozpisz odrobinę wygląd. Dodaj coś o poszczególnych elementach twarzy. Nie wyliczaj.
Sprawdzając historię, natknęłam się na dość podobne pod tym względem podanie. Mam nadzieję, że to błędne wrażenie...
Popraw budowę zdań, gdyż z początku mało co da się zrozumieć.
Rozpisz zakupy (a przynajmniej akcję z różdżką. Nie dowiedziałam się nawet, czy za nią zapłacił) i/lub akcję na peronie.
3 szanse, 3 dni na poprawę.
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#3
Tia... Widać "nie wyliczaj" umknęło...
Niech będzie. Akceptuję.

[Obrazek: H1mA9mJ.png]
[ po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.