Witaj!

[APELACJA] kacpi1310
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#1
Osoba nakładająca karę: Shaanz/Ferith 
Powód nałożenia kary:  Odwalanie, non rp
Czas trwania kary: 7 dni (zostaly 1,5/2dni)
Opis sytuacji: Tak wiem, odwalałem, nie przestrzegałem zasad RP, uciekałem niejednokrotnie z akcji, wyzywałem ooc, skakałem z dachu na dziedzińcu i wiele złych rzeczy (tak wiem pomieszałem IC z OOC w tym momencie ale jestem trochę zmęczony i nie mam siły aby nie popełniać błędów itd.) jednak postanowilem odwolac sie od bana co szerzej przedstawie w argumentacji.

Argumentacja: Wiem, co robilem @up jednak postanowilem sie od tego odwolac (no wiecie, jutro ciekawe lekcje itd, poza tym, chce jutro miło spędzić dzień)
Między innymi ogarnąłem zasady RP. przeczytałem jakieś 2-3 razy regulamin i inne treści potrzebne do gry na serwerze aby dokładnie wchłonąć treść. W końcu zrozumiałem, że jestem dziwny (zacząłem się śmiać podczas gdy ogarnąłem co ja robiłem ;-Wink. Nawet stworzyłem sobie 15 zasad gry na Haplu i mogę je wam opublikować (jak ktoś jest chętny).  Cały tydzień (na lekcjach w szkole, w domu przed snem głównie) rozmyślałem nad moim idiotycznym zachowaniem i już wiedziałem że to odpowiednia chwila aby powiedzieć sobie: https://www.youtube.com/watch?v=HHIzwUq7jFw
Apelację pisze nieco spontanicznie i będąc zmęczonym - jednak myślę że rozmyślacie nad zdjęciem tego trwającego jak na teraz tego 1,5/2 dniowego bana.
Ferith
Szanz




Posty: 135
Tematy: 25
Sty 2015
127
Slytherin
#2
Odczekasz już te dwa dni.
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#3
ja chcę dziś pograć i jutro rano :c plz ferithu ;cc
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#4
Kara minęła, apelacja przedawniona.
Zamykam, przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.