Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#1
[IC]

Imię i nazwisko:
David Riannon
Wiek:
28 lat
Miejsce urodzenia:
Paryż.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Mugoloznastwa.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrektora przyleciała sowa z listem w dziobie i upuściła go na biurku po czym sama odleciała.Otwierając kopertę można ujrzeć list, który jest zapisany.**
Szanowny panie Dyrektorze,
Zauważywszy, że jest wolna posada nauczyciela mugoloznastwa postanowiłem napisać ten list.Apeluję do pana z prośbą o otrzymanie tej pracy.Nie będę jakimś super nauczycielem, oczywiście ja tak uważam, ale raczej co inni uważają na mój temat nie interesuje mnie za bardzo.Nigdy jeszcze nie nauczałem niczego, a chciałbym bardzo wykonywać ten zawód.Mugoloznastwo nie jest jakimś trudnym przedmiotem więc powinienem sobie dać radę.Swoją obecnością chciałbym zachęcić uczniów na przykład tym, że za obecność będą jakieś punkty etc. Na sam koniec już mojej wypowiedzi chciałbym powiedzieć, że przedmiot chciałbym prowadzić w sposób łagodny żeby uczniowie uczęszczali na niego.
Podpisano:
David Riannon
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Sumy - brak
Owutemy - Zadowalający

[OOC]
Nick w grze: Vistor
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nie mam doświadczenia.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* 
Dlaczego ja? Może powiem tyle, że chciałbym nabyć jakiegoś doświadczenia w bycia nauczycielem.Oprócz tego chciałbym tam pracować z powodu, że tam się dzieje prawie 70% akcji odgrywanych na akcji i bym mógł jakoś pomóc "nowym" graczom co dopiero zaczęli grać na haplu.Podsumując powodem jest to, że chciałbym nabyć doświadczenia i przy tym dobrze się również bawić przy okazji.Co do programu nauczania nie jest to problemem.
Nazwa Skype: Mogę podać na PW
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#2
(@Dalej jestem zainteresowany.)
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#3
Zglosie sie na discordzie na rozmowe
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.