Witaj!

Podanie na Nauczyciela Zaklęć i Uroków
IxuGaming
Ten gad




Posty: 198
Tematy: 31
Paż 2015
130
Gryffindor
#1
Heart 
Imię i nazwisko: Aron Lestrange
Wiek: 19 lat
Miejsce zamieszkania: Dolina Godryka
Wykształcenie: Ulończona Szkoła Magii i czarodziejstwa Howart oraz własna nauka. 
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Zaklęć i Uroków 
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?: 
**Do dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, przyleciał piękny, zadbany, czarny niczym smoła kruk, który widząc adresata, obkrążył go w locie, a następnie usiadł przed nim, i podał list, zamknięty za pomocą ciemnoczerwonej pieczęci, z odciśniętymi na niej ozdobnymi inicjalami "A.L."**

Szanowna Dyrekcjo.
Piszę tę aplikację na nauczyciela Zaklęć i Uroków, ponieważ od najmłodszych lat, bardzo interesowałem się sztuką rzucania zaklęć. Gdy trafiłem do zamku, z tejże dziedziny byłem wybitnym uczniem, znacznie przewyższającym swój rocznik i znającym o wiele więcej zaklęć niż reszta moich rówieśników. Z tego przedmiotu, moje oceny praktycznie zawsze były Wybitne. Po ukończeniu Szkoły Magii, nie porzuciłem swojej pasji. Codziennie wieczorami, staram się trenować i udoskonalać się w tych dziedzinach magii. Dzięki moim umiejętnością, udało mi się zdobyć na stanowisko Vicedyrektora Biura Aurorów, a jak wiadomo, nie jest łatwo się dostać nawet na aurora. Za czasów szkolnych, jak i aktualnie poza zamkiem, staram się pomagać, poniekąd nawet uczyć osoby, które poproszą o praktykę jakiegoś zaklęcia. W Zamku, aktualnie pracuję na stanowisku nauczyciela smokologii, z której także posiadam wysoką wiedzę, lecz czuję, że o wiele lepiej i sprawniej pasowałbym do posady nauczyciela Zaklęć i Uroków. Odkąd poszedłem do Hogwartu, postawiłem sobie wyzwanie - kiedyś zacząć nauczać tego przedmiotu, i mam nadzieję że uda mi się spełnić to jakże ważne dla mnie marzenie. 
Liczę na pozytywny i szybki odzew ze strony Dyrekcji tego przybytku.
Z wyrazami szacunku, Aron Lestrange. 

Oceny z SUMów i OWUTEMów:
Sumy i Owutemy:
Zaklęcia i Uroki - Wybitny

[OOC]
Nick w grze: IxuGaming
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nauczanie na posadzie nauczyciela smokologii (dość krótkie) oraz nauczanie prywane, przy okazji odgrywania różnych akcji. 
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): No cóż...  Od zawsze, czytając nawet Harrego Pottera, wyjątkowo interesowałem się zarówno momentami z użyciem różdżek, zaklęciami i tak dalej. Sam też sporo na ten temat czytam na różnych wiki, zgłębiam to, czego jeszcze nie wiem... po prostu to lubię. Startuję na posdę zarówno ze względów IC jak i OOC. Od początku stworzenia postaci starałem tworzyć się ją na obeznaną w tematyce wszelakich zaklęć, co szło mi dość dobrze. A jako że mam okazję wykorzystać własną wiedzę, udielając jej komuś innemu, to czemu nie. Chciałbym podjąć się tego wyzwania. Jeśli bym został przyjęty, na pewno znalazłbym czas na odgrywanie lekcji, jak i nawet zajęć pozalekcyjnych. Może i wiek mojej postaci nie jest wybitnie wysoki, ale jestem w stanie zapewnić graczom jak i osobom zatrudniającym moją postać, satysfakcję z moich akcji, z korzyści płynących z lekcji. 
Nazwa Skype: dyrekcja ma ze mną kontakt na discordzie. 

(Szybkie info dla weryfikujących: Chodzi mi po prostu o zamienienie nauczania smokologii na ZiU, nie o pracę na 2 stanowiskach jednocześnie)
"Trzeba być bardzo dzielnym by stawić czoło wrogom, ale tyle samo męstwa wymaga wierność przyjaciołom"[Obrazek: https://media.giphy.com/media/Bh3YfliwBZNwk/giphy.gif]
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
245
Gryffindor
#2
Zgłoś się na rozmowę do modno.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.