Witaj!

[APELACJA] kacpi1310
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#1
Osoba nakładająca karę: Froxel
Powód nałożenia kary: Kara dotyczy także MK - kacpi13102 (ban ip)
Czas trwania kary: 7 dni
Opis sytuacji: Dostałem bana za liczne, świadome odwalanie na koncie kacpi13102 - co nie było do końca prawdą jeżeli chodzi o ŚWIADOME gdyż gdyby nie doszło do sytuacji jaką jest wyjście niuchacza z klatki (co miało miejsce przez przypadek, gdyż przeceniłem jego możliwości) nie otrzymałbym tego bana. Dziś wbijam aby poodgrywać trochę w Hogsmeade i taki oto komunikat . Dlatego proszę o odbanowanie PRZYNAJMNIEJ konta postaci                                                                  
Nie mam sensownych argumentów, jednak naprawdę żałuje tego co zrobiłem. Możemy pójść na ugodę - jeszcze jeden tego typu chociażby NAJMNIEJSZY wyskok i dostaje perma bez możliwości odwolania na IP.. 
Już nigdy nie zamierzam odwalać. Przysięgam, i proszę o wybaczenie
@edit
Ewentualnie karę można zamienić na jakąś trawkę ale tak bez przesady, do 400k na konto


Best Regards
kacpi1310
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#2
Jeśli mi podpadniesz, złamiesz regulamin, będziesz odwalał i robił krzywe akcję jak to wyciąganie kału z odbytu różdżką to gwarantuje Ci, że wylecisz z permem. Tak jak prosisz dostaniesz UB warunkowego - następne przewinienie skończy się permem jak sam proponowałeś mi w rozmowie na PW.
Jeśli nadwyrężysz moje zaufania i zawiedziesz mnie zachowując się tak jak wcześniej nie będę miał litości, a Twoje przeprosiny nie zadziałają za kolejnym razem.

Bardzo dziękuje za tego fanarta, czy jak to tam nazwać. Jest piękny!
[Obrazek: zCaIXnk.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.