Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Kodis1337
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Marcel Hanley

Miejsce urodzenia: Manchester

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Marcel jest nieprzyjacielski nie lubi zadawać się z kujonami i lubi naśmiewać się z innych.

 W środku jestem zwykłym chłopcem. nie angarzuje się do lekcji. często przyznaje się do moich złych czynów.
Nigdy nie mam chumoru. ludzie często mnie nazywają "Głupim" czasami lubi pogadać z innymi i przeszkadzać w lekcji.



Wygląd postaci:Marcel ma około 154 cm wzrostu i ma zgrabną sylwetkę niebieskie oczy i krótkie włosy
ma też okrągła twarz. Nosi białą koszulkę z wzorkami , jeansy , czarne buty , nosi okulary.


Historia postaci: Marcel. Urodzony 5 grudnia w domu z pomocą medyka.

Gdy był wychowywany rodzice mówili mu że są bardzo bogaci.
W jego rodzinnym mieście wdał się w niemiłe towarzystwo.
Robił zamieszanie które potem trudno było odkręcić.
Mama Marcela była mugolką a tata czarodziejem. 8 czerwca w nocy była godzina przed 22 mama
Marcela poszła do sklepu kiedy już wychodziła spojrzała groznym wzrokiem na dziwnego
faceta który wyglądał na podejrzanego kiedy szła w strone domu facet podbiegł do
niej i udusił ją. Niestety umarła. nie wiadomo czemu zbiła się ulubiona szklanka 
mamy Marcela. W tym momęcie pomyślał aby pójść w ślady ojca. Ciagle
prosił tatę aby opowiadał mu o czarodziejach Marcel czytał od tego momętu
też dużo książek. Długo prosił ojca aby pojechać do Hogwartu ,Na jedne z urodzin
marcela ojciec zakupił mu pierwszą miotłę. W dniu jedenastych urodzin otrzymał list
od Hogwartu nie był zaskoczony tym faktem gdyż ojciec dużo opowiadał mu o tym miejscu był
jedynie ciekawy co tam będzie. Następniego dnia udał się z tatą na ulice pokątną, zakupił tam
różczkę kociołek rozmiar 2 i inne akcesoria szkolne tata postanowił kupić Marcelowi szczura.
Szczęśliwy Marcel udał sie na peron 9 i 3/4 wsiadł do pociągu a następnie odjechał.



Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Ja nazywam się Marcel Hanley a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
( Nie wiem nie pytaj się mnie nie mieszkam w Warszawie. )

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dziękuje ale nie jestem głodny *Spojrzał chłodno w kierunku chłopca*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Poprzez znajomego

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
WSTRZYMANE!
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Yyyyyyy....w Polsce
Czegoś tu brakuje na początku i końcu.
Nie ma zakupów na Ulicy Pokątnej.
Kodis1337
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2018
0
#3
Mikowskyy napisał(a): (21.03.2018 23:30)
WSTRZYMANE!
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Yyyyyyy....w Polsce
Czegoś tu brakuje na początku i końcu.
Nie ma zakupów na Ulicy Pokątnej.

Poprawione
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
WSTRYZMANE!
Drugie pytanie Stevena dalej źle.
Kodis1337
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Mar 2018
0
#5
Mikowskyy napisał(a): (23.03.2018 18:35)
WSTRYZMANE!
Drugie pytanie Stevena dalej źle.

Poprawione
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.