Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Qufer
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Kail Nin
Miejsce urodzenia: Wielka Brytania, Londyn, szpital św. Munga
Status krwi:  75%

Cechy charakteru:
 Kail jest miłym i koleżeńskim człowiekiem, łatwo nawiązuje nowe kontakty. Lubi przygody i wyzwania, jako mały chłopiec wchodził na dach domu by oglądać widoki. Jest odważny, na sąsiedztwie pies zaatakował jego koleżankę a on bez chwili namysły stanął w obronie jej. Jak większość ludzi nie ma tylko dobrych cech, jest łatwowierny, uparty i trochę leniwy.

Wygląd postaci:
Kail ma krótkie proste włosy z grzywką koloru ciemny blond. Posiada on również rzadko spotykany fioletowy kolor oczu. Chłopiec ma też zwyczajny mały nos, duże usta i przylegające do głowy uszy. Jest średniego wzrostu około 163 centymetry. Jak na swój wiek jest bardzo wysportowany i ma szerokie ramiona.

Historia postaci:
  Urodziłem się 12 marca w szpitalu świętego Munga i większość dzieciństwa spędziłem w centrum Nortwich na ulicy Beatrice Rd. Wychowywali mnie moi kochani rodzice, Amelia i Richard Nil, którzy są czarodziejami i ukończyli nauki w Hogwarcie. Pewnego dnia, gdy miałem 7 lat obudziłem się z myślą, że nadal śpię. Taki zamysł narodził się z tego, że wstałem i byłem tak z cztery razy niższy. Zszedłem po schodach do moich rodziców, którzy gdy mnie zobaczyli zaczęli głośno krzyczeć do mnie pytając:"Kail skąd ten kot!?''. Zmieszany podszedłem do lustra, naprawdę byłem szarym kotem. Przestraszyłem się strasznie i w tym właśnie momencie odmieniłem się w człowieka. Rodzice wytłumaczyli mi w tedy, że skoro jestem czarodziejem to mogę mieć mieć umiejętność transmutacji. Przenieśmy się teraz 4 lata później. Moje urodziny. Dzień po mimo, że 11 lat temu przyszedłem na świat, zapowiadał się zupełnie normalnie. Tylko rodzice byli strasznie podnieceni i mówili tylko, że dzisiaj będzie wielka niespodzianka. Pomyślałem, że jakiś prezent dla mnie szykują, jakieś kolorowe skarpety czy cy coś. Nadchodziło popołudnie, tort już leżał na stole a prezenty rozpakowane, a ja nadal nie wiedziałem co jeszcze może się zdarzyć. Nagle cisze przerwał odgłos klapki w drzwiach. Podszedłem po do nich sprawdzić co przyszło. Był to tylko jeden list zaadresowany do mnie, z Hogwartu!!! Otworzyłem go a w nim zaproszenie do szkoły... Wybraliśmy się z rodzicami na ulice Pokątną po potrzebne rzeczy do szkoły: różdżkę, sowę, pelerynę, tabuny książek i po dodatkowe ubrania... Wsiadłem już, rodzice machają i płaczą z wzruszenia za szybą a ja w pociągu na peronie 9 i 3/4. Ja macham im równie energicznie, uśmiecham się tak szeroko jak tylko mogę i krzyczę im: "Do zobaczenia w Boże Narodzenie!"...
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, nazywam się Kail Ninl. A ty jak masz na imie?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Tak, znajduje się na placu Defilad 1)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*kiwa głową i uśmiecha się* dziękuje

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Przeszukiwałem po prostu internet po jakiś serwer Harry Potter i ta strona mnie zafascynowała.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak. =)

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#2
WSTRZYMANE!
Status Krwii do zmiany 100% odpada.
Qufer
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Mar 2018
0
#3
Zmieniłem już na 75%. Może być już? =)
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#4
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.