Witaj!

[Propozycja] Motywacja weryfikatorów podań
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#11
To nie jest przelecenie po podaniu! Tam trzeba się zastanowić nad każdym zdaniem!
Jirachi
Azkaban




Posty: 21
Tematy: 4
Kwi 2018

#12
Ah tak?

Nooo... Majami pracuje jak widać. Gratki.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#13
Jak chcesz porozmawiać, to chodź na Discord, a nie forum zaśmiecasz.
Jirachi
Azkaban




Posty: 21
Tematy: 4
Kwi 2018

#14
Nie, dziękuje.
MrMajamiPL
Istota Wyższa




Posty: 239
Tematy: 21
Lut 2015
217
Gryffindor
#15
Weryfikacja podań kilka lat temu trwała dłużej niż dzisiaj, wtedy nawet nikt nie pomyślał by narzekać na ten temat a po prostu czekali na weryfikacje cierpliwie. Rozumiem chęć pogrania na serwerze lecz te parę dni cię nie zbawi. Weryfikatorzy to też ludzie i mają swoje życie, rzeczą dość jasną jest, że w tygodniu może to być bardziej mozolne i chodzimy do szkoły/pracy a po powrocie chcemy odpocząć. Więc czekaj cierpliwie aż podanko zostanie sprawdzone, dziękuje za uwagę.
"Ludzie są gotowi zrobić wszystko, jeśli tylko da się im coś, w co uwierzą."
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#16
Jestem za. Po prostu lenie i tyle. Przeglądają forum etc. a podań nie chce im się sprawdzić.
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#17
Drogi Jirachi, nadszedł i ten moment, gdy ja - MateVu którego w końcu w poście wymieniłeś, postanowiłem się wypowiedzieć. Dlatego rozpoczynamy, mam nadzieję, długą lekturę.

1) Widujesz mnie online na forum a mimo to nie zajmuję się sprawdzaniem podań - fakt, lecz tutaj wytłumaczę się, specjalnie pokazuję na forum że jestem dostępny, gdyż jestem również i na serwerze w tym czasie, co oznacza że jestem gotowy do pomocy - i jestem tak samo dla Twojej dyspozycji jak i dla innych. Czy mogę wtedy sprawdzać też podania? Pewnie, że tak. Ale dlaczego nie robię tego cały wolny czas wytłumaczę już w podpunkcie 2.

2) Jak Majami powiedział, każdy z nas ma albo szkołę, albo pracę. Dlatego też nie jesteśmy w stanie być cały czas dla waszej dyspozycji. Na swoim prywatnym przykładzie: Chodzę do 3 gimnazjum - w tym roku mam egzaminy gimnazjalne co się wiąże jednak z jakimiś przygotowaniami. Ba, chodzę do dwóch szkół co większość graczy tutaj wie - moją drugą szkołą jest Szkoła Muzyczna przez co czasem jestem niedostępny od godziny 7:00 do godziny 21:00, tak - przez samą szkołę. Inni mają dokładnie tak samo, lecz z pracą.

3) Weryfikator ma także swój czas na sprawdzenie podania, musicie liczyć się z tym, że raz to może być niemalże natychmiast, a czasem może to trwać 72 godziny. Mimo to, nie przypominam sobie sytuacji aby jakieś podanie nie zostało sprawdzone.

4) Na koniec dodam, że bardzo cieszy mnie to, iż wyrażasz swoje zdanie. Czasem jednak trzeba zrozumieć że my nie jesteśmy robotami - musimy to przeczytać, zastanowić się nad tym i podjąć werdykt. To nie jest takie proste zadanie! Każdy kto się go podejmował ten wie!
Woolf
Gość z kawiarni




Posty: 569
Tematy: 15
Gru 2014
244
Hufflepuff
#18
Zamykam żeby nie było zbędnego spamu- MateVu ładnie się wypowiedział.
W rzeczy samej, nic nie jest złem
ani dobrem samo przez się, tylko myśl nasza czyni to i owo takim.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.