Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KrystekWK
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Maj 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Chris Reed

Miejsce urodzenia: Szpital Św. Tomasza w Londynie

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Chris to chłopak który mimo swojego jakże młodego wieku charakteryzuje się wielkim męstwem i niezwykłą odwagą, mimo iż zdarza się że cechy te doprowadzają go nie rzadko do kłopotliwych sytuacji z rodzaju tych w których żadne z nas nie lubi się znajdywać, Chris wciąż pozostaje niezłomny. Największymi pasjami Chris'a są wszelakie sporty zarówno te Czarodziejskie jak i Mugolskie. Z tych czarodziejskich najbardziej przepada za Quidditch'em oraz mniej popularnym w stronach Hogwartu Swivenhodgem  jednak niestety ze względu na zbyt młody wiek i brak potrzebnych do tych sportów umiejętności nie może w nie jeszcze grać, ten aktualny brak umiejętności potrzebnych do tych gier nadrabia sobie grając w mugolskie gry takie jak piłka nożna lub ręczna. Chris mimo tego że jest zdecydowanie typem osoby preferującej aktywność fizyczną nad tą psychiczną stara się również dbać o to żeby zawsze utrzymywać swój poziom w klasie na odpowiednim, wysokim miejscu. Do jego ulubionych książek należy książka autorstwa Newtona Skamandera o tytule"Fantastyczne Zwierzęta I Jak Je Znaleźć". Chris ze względu na swoją czasami zbytnią szczerość zraża do siebie niektóre osoby, lecz jego przyjaciele wiedzą że zawsze mogą na niego liczyć. 

Wygląd postaci: Chris jest wyjątkowo dobrze zbudowany i wysoki jak na swój młody wiek zapewne ze względu na geny jak i swój skupiony głownie na sporcie tryb życia. Chris ma krótkie kruczo-czarne włosy mocniej przycięte po bokach z dłuższą lekko uniesioną górą zaczesaną na prawy bok, jego oczy są piwne i nie ma w nich nic nadzwyczaj specjalnego. Zazwyczaj swoją garderobę utrzymuje w kolorach czerni oraz bieli.

Historia postaci: Matką Chrisa jest Agnes Reed, która mimo iż sama nie jest Czarodziejką starała się przygotować Chrisa na wyjazd do Hogwartu najlepiej jak mogła (w tym miejscu trzeba przyznać wychodziło jej to całkiem nieźle) sądziła bowiem że Chris nie może udać się do szkoły Czarodziejów bez zielonego pojęcia na temat eliksirów czy zaklęć. Ojcem Chrisa jest Christopher Reed były Gryffon, który zawsze starał się dawać Chrisowi przykład godzien Gryffona to po nim za pewne Chris odziedziczył swój heroizm. Ogólnie rzecz ujmując Chris Reed jest zwykłym 11 letnim chłopakiem z 50% magicznej krwi. Chris odkrył swe moce podczas wakacji w Kanadzie na których to podczas zjeżdżania na jednym z jakże wspaniałych kanadyjskich stoków po którymś zjeździe postanowił urozmaicić sobie jazdę poprzez małe zjechanie z publicznego szlaku, na taki który wydał mu się bardziej ciekawy a mianowicie podczas wcześniejszego zjazdu zobaczył małą dróżkę w ścianie lasu otaczającej stok, więc postanowił sprawdzić dokąd owa dróżka prowadzi. Po krótkim czasie (pewnie nie dłuższym niż 30 sekund) Chris usłyszał jakiś cichy szelest, po chwili szelest zamienił się w już głośniejsze odgłosy łamanych gałęzi a chwile później Chris już wypięty ze swojego snowboardu stał jak wryty, przed Chrisem malował się niezwykle majestatyczny obraz dwu metrowej krzyżówki ptaka z gadem na tle pokrytego śniegiem kanadyjskiego lasu. Chris z początku nie wiedział z czym ma do czynienia aż uświadomił sobie że widział już coś podobnego w swojej ulubionej książce w której to Newton Skammander dokładnie opisał to stworzenie a był to zapewne młody Bystroduch, który jak każdy niezwykle ciekawski już z natury Bystroduch, przyszedł przekonać się co, a może dokładniej kto postanowił zboczyć ze szlaku. Młody Bystroduch z początku wyglądał na nie mniej zaskoczonego niż Chris, lecz nagle Bystroduch pochylił długą gadzią szyję zasyczał straszliwie i ruszył w kierunku Chrisa. Chris starając się zachować zimną krew szybko chwycił snowboard leżący po jego lewej i trzymając go w lewej dłoni, nagle poczuł drganie w prawej dłoni które z opuszków palców przeniosło się aż do ramienia a w tedy jego dłoń zaczęła emitować dziwne jaskrawo błękitne światło wtedy spostrzegł że świat wokół niego jakby zwolnił swój bieg a wściekły Bystroduch już nie stanowi zagrożenia biegnąc w jego kierunku z taką prędkością. Z jakiegoś powodu Chris w tedy niemal że odruchowo wysunął prawą dłoń przed siebie w kierunku Bystroducha. Nagle czas znów wrócił do swojego normalnego tępa a Bystroduch błyskawicznie runął na plecy po tym jak cały blask z ręki Chrisa uderzył go z impetem. Młody Bystroduch przerażony niespodziewanym obrotem sytuacji czym prędzej wstał, rozprostował skrzydła i wzbił się w powietrze, już po chwili całkowicie zniknął w koronach drzew.

Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, mam na imię Chris Reed a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Sorki ale nie mam zielonego pojęcia, ale z tego co się orientuje to gdzieś w Warszawie.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dzięki Steven *Odkłada talerz i próbuje* Naprawdę wyborna... Ale proszę cię powiedz mi że to czarne to rodzynki.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Jeśli mam być szczery to nie mam pojęcia, wydaje mi się że natrafiłem na ten serwer na YouTube kilka lat temu a teraz przypomniałem sobie o nim w trakcie moich poszukiwań jakiegoś ciekawego Role Playa.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
MateVu
Atencjusz




Posty: 352
Tematy: 25
Sty 2015
239
Slytherin
#2
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 58FGqR8.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.