Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Trissianna
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2018
0
#1
Imię i nazwisko:
Beth Sparrow

Miejsce urodzenia: 
Londyn

Status krwi: 
75%

Cechy charakteru:
 Beth jest sprytna i zawsze znajdzie wyjście ze wszystkich sytuacji. Dziewczyna jest też realistką. Beth jest też ambitna, i zawsze dąży do celu. Dziewczyna jest też wredna, dla osób które sobie wypatrzy za cel. Jest też nieustraszona, i nie boi się stawiać nowych wyzwań. Beth jest też Inteligentna, ale za to leniwa. Beth za to lubi sport, a najbardziej bieganie. Dziewczyna też jest towarzyska, szybko nawiązuje kontakt z innymi.


[b]Wygląd postaci:[/b]
[b] [/b] Beth ma Jasne, Długie, Blond włosy. Prawie zawsze ma ładnie ułożone włosy. Dziewczyna ma też błękitne oczy i mały nos. Pod jej noskiem, są rumiane usta. Kiedy się uśmiecha to widać jak promienieje. Dziewczyna uwielbia biegać, przez co jest wysportowana. Beth jest też opalona. W wakacje ubiera się głównie w błękitne ubrania, zaś w roku szkolnym chodzi w mundurku.

Historia postaci:
 Beth urodziła się 17 sierpnia. Dziewczyna od zawsze wiedziała, że jest czarownicą i że trafi do Hogwartu. W dniu jedenastych urodzin Beth wiele się działo.Dziewczyna zapaliła świeczki na torcie, sama z siebie. potem gdy miała zdmuchnąć świeczki, przyleciała sowa z listem z Hogwartu. Dziewczyna się ucieszyła, ale przy rodzicach tego nie pokazywała. Pod koniec lata Beth poszła z rodzicami na ulicę Pokątną, gdzie razem robili zakupy. Kupili potrzebne rzeczy czyli m.in: różdżkę, zeszyty, podręczniki oraz kociołek. Tydzień później Beth z rodziną pojechała na dworzec Kings cross, gdzie poszli razem na peron 9 i 3/4. 



Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj! Jestem Beth, a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(W Warszawie w Śródmieściu na placu Defilad 1)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Biorę talerz, i delikatnie odkładam go na stól*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Przeglądając internet trafiłam tu

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#2
Byłoby dobrze gdybyś zmieniła nazwisko postaci, takie już występuje na serwerze. Na status postaci czystokrwistej wymagana jest zgoda, więc zmień to. Postaraj się bardziej rozpisać wygląd i charakter postaci, oba są stanowczo za krótkie. W Historii Postaci brakuje opisanego momentu ujawnienia się mocy, jak najszybciej postaraj się to uzupełnić. Jak poprawisz wszystko co wymieniłem wcześniej, to nie będzie problemu z akceptacja.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
80
Ravenclaw
#3
C4mp3r napisał(a): (11.06.2018 01:22)
Byłoby dobrze gdybyś zmieniła nazwisko postaci, takie już występuje na serwerze. Na status postaci czystokrwistej wymagana jest zgoda, więc zmień to. Postaraj się bardziej rozpisać wygląd i charakter postaci, oba są stanowczo za krótkie. W Historii Postaci brakuje opisanego momentu ujawnienia się mocy, jak najszybciej postaraj się to uzupełnić. Jak poprawisz wszystko co wymieniłem wcześniej, to nie będzie problemu z akceptacja.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 3 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.

Ona jest ode mnie. Wybacz, że nie dopilnowałem, by podanie było porządne.
Trissianna
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2018
0
#4
Poprawione
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#5
Nie ma czegoś takiego jak status krwi 95%, tutaj masz [Link] gdzie masz rozpisane wszystkie możliwe opcję, zapoznaj się z nimi i coś wybierz (oprócz oczywiście 100%). Jeśli chcesz żeby postać pochodziła z rodziny czarodziejów to najrozsądniej będzie wpisanie 75%. Charakter i wygląd postaci dalej słabo rozbudowany, dopisz do każdego co najmniej 3 zdania.

Podanie zostaje Wstrzymane! - 3 dni i 2 szanse na poprawę.
Jak już poprawisz, poinformuj mnie o tym tutaj.
Trissianna
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2018
0
#6
Poprawione
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#7
Podanie Zaakceptowane!

[Obrazek: 58FGqR8.png]
Będąc na serwerze zgłoś się po rangę wklejając link zaakceptowanego podania pod /helpop



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.