Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
jachas
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Joah Novahill
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Joah to spokojny chłopak, który lubi stawiać czoło przeciwnością losu. Jeżeli ktoś go zdenerwuje za łatwo nie wybacza i stara się sprawić żeby osoba, która doprowadziła go do tego stanu cierpiała. Od najmłodszych lat był samodzielny, wszystko robił sam. Nie jest zbytnio ufny, jeżeli kogoś lepiej pozna jest w stanie rozważyć to czy mu zaufać.
Wygląd postaci: Na głowię chłopca widnieją ciemne kręcone włosy koloru ciemnego, które dotykają jego czoła. Włosy ma złożone na bok, a na jego czole lecą one wprost w stronę jego prawego ucha, kończąc się zaraz po minięciu brwi. Głowę ma przypominającą nieco jajo, brwi ma gęste i grube. Nos gruby, rozwarty na końcu w górę. Niewielkie usta, z dość wielkimi wargami. Chłopak normalnej postury, ani za bardzo umięśniony, ani gruby po prostu normalny. 
// Nie wiem czy ubranie mam też opisywać więc opiszę.
Ubrany jest często w czarną koszulę i niebieskie spodnie jeansowe. Na jego lewej ręce widnieje zegarek ze srebrną bransoletą, przypominający mu o rodzinnym domu.
Historia postaci:
Joah poprzez specyficzny charakter nie miał zbyt wielu kolegów, a wręcz przeciwnie większość chłopców z okolicy to byli jego wrogowie. Często rywalizowali obrażając wzajemnie swoje wyglądy. Pewnego dnia, gdy chłopcy wrzucili mu jego piłkę na drzewo, następnie zaczęłi go kopać, jednak gdy był on już na ziemii, w magiczny sposób piłka zleciała z drzewa i uderzyła jednego z chłopców - "dziwak!" zaczęli krzyczeć chłopcy i uciekli z miejsca zdarzenia. Gdy jednak doczekał się 11 urodzin zdziwił się gdy dotarł do niego list, nie byle jaki list pisało na nim "Zostałeś przyjęty do hogwartu". Chłopak początkowo myślał że to żart. Że ktoś stroi sobie żarty z niego. Jednak gdy pokazał list matce, od razu powiedziała ona zarówno swojemu mężowi, a ojcu chłopca jak i jemu prawdę o jej przeszłości, że była czarownicą w szkole magii i czarodziejstwa Hogwarcie. Matka więc na następny dzień wybrała się z chłopcem na ulicę pokątną, gdzie to kupili wszystkie niezbędne rzeczy. Następnie parę tygodni potem wybrali się na pociąg do hogwartu, gdzie pożegnał mamę i zaczęła się jego przygoda!


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
UczeńKlasa1 [Joah Novahill]: Emm... *chwilę przemyślał o co może chłopcu chodzić* Cześć... *nie kończąc dalej odwrócił wzrok od chłopca i poszedł w głąb dziedzińca.*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
[i]UczeńKlasa1 [Joah Novahill]: (Nigdy tam nie byłem, nie jestem wstanie Ci powiedzieć. Ale wydaje mi się że znajduje się on gdzieś w centrum.)[/i]

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
[i]UczeńKlasa1 [Joah Novahill]: *odbiera talerz i zagląda do niego, po czym ze złością w oczach mówi do chłopaka* Pogięło Cię? Tutaj są oliwki - nienawidzę oliwek. Zabieraj to! *warknął na chłopca i przewrócił talerz z zupą.*[/i]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Kiedyś grałem na nim.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Przeczytane.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Jeżeli jego matka była czarownicą, status krwi powinien wynosić 50%.
Dopisz do historii odkrycie magicznej mocy.
Trzy dni i trzy szanse na poprawę.
jachas
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2018
0
#3
Poprawione.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Proponuję, aby piłka zleciała w momencie, kiedy stało się coś co wywołało w nim silne emocje. Wtedy jest największe prawdobodobieństwo na odkrycie magicznej mocy. Samo stracenie nadziei nie jest, aż tak silne.
jachas
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Cze 2018
0
#5
Poprawione #2
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.