Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Francessa
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Cze 2018
1
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko: Alice Draytron 
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 100%
Cechy charakteru: Alice od dziecka, wychowywana że wiedza jest najważniejsza. W jej rodzinie ważną rolę odgrywa kształcenie jak i trenowanie by stawac się coraz lepszym. Przez takie wychowanie bardzo często zamyka się w sobie, i rozmyśla nad różnymi sprawami, jest ona zazwyczaj spokojną i pogodną dziewczynką która po zdenerwowaniu, staje się prawdziwym diabłem. Jest osobą pamiętliwą i jeżeli ktoś raz ją skrzywdzi, to ona zapamięta to aż do końca życia. Jej pasją jest poznawanie świata i czytanie różnych książek 
Wygląd postaci: Alice to dziewczynka która posiada włosy w kolorze brązowym które sięgają lekko za ramiona, niżej można zauważyć jedną parę ciemnych brązowych oczu w które można się długo wpatrywać. Trochę niżej widnieje zgrabny nosek oraz malinowe proporcjonalne usta, jej twarz jest pokryta piegami które dodają jej tylko uroku. Alice ubiera się często w spódniczki, koszule by wyglądać jak najbardziej ładnie i elegancko lecz w domu czasem założy coś zwykłego takiego jak spodnie i wygodna koszulka, zaś w Hogwarcie nosi szaty z barwami swojego domu.
Historia postaci: Dokładnie 11 lat wcześniej w którymś z Londyńskich  urodzila się mała Alice która już po 1 dniu wróciła z matką do domu, życie toczyło sie spokojnie Alice głównie była wychowywana przez samą matkę iż ojca praktycznie nie było w domu, zaś kiedy się pojawiał to bardzo rozpieszczał małą Alice. Po ukończeniu 3 roku zycia jej ojciec Maghnus Draytron już naprawdę był częściej w domu i razem z żoną wychowywał dalej córkę, życie wiodło się dalej i kiedy Alice ukończyła 7 lat a jej ojciec nie pojawił się na urodzinach wybiegla z salonu i pobiegla do swojego pokoju. Dziewczynka zła i zarazem smutna zacisnela rączki w pięści  i po chwili jedna z półek z regału wyleciala robiąc huk. Alice spojrzała na półkę i na drzwi, do jej pokoju wbiegla matka która spojrzała na córkę i na półkę, przytulila ją  i powiedziała ze to właśnie było jej objawienie magii. Życie toczyło sie dalej i dalej i w dniu swoich 11 urodzin wyczekiwala swojego listu z Hogwartu z nosem przy szybie, po pewnym czasie wstała i spojrzała na swoich rodziców którzy uśmiechali się do siebie nawzajem i po chwili ojciec podszedł do niej i wręczył jej list ze szkoły magii i czarodziejstwa, dziewczynka uśmiechnęła się szeroko i przytulila swoich rodziców. Następnego dnia wszyscy udali się na ulicę pokątną  by zakupić wszystkie potrzebne rzeczy i później wyruszyć do Hogwartu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Uniosła wzrok zza książki i spojrzała na chłopca* Witaj, jestem Alice Draytron a ty jak się nazywasz ? *wyciągnęła do niego swoją dłoń* 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Eee  gdzieś w centrum chyba) 

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*spojrzała  na chłopca i na zupę* Oj miło z twojej strony ale nie jestem głodna ! 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Od przyjaciółki  

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Owszem przeczytałam 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
SkyDra
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2018
0
#2
Mi się podoba podanie ale nie wiem  czy możesz mieć 100% na krwi, ale tak ogólnie to historia spoko.
Wygląd i charakterystyka fajnie opisane jak dla mnie ale czy ci przyjmą nie wiem bo 100% krwi jest dla wyszych rodzin czy jakoś tak ja mam na podaniu 75% tyle starczy.
Francessa
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 2
Cze 2018
1
Ravenclaw
#3
SkyDra napisał(a): (20.07.2018 12:19)Mi się podoba podanie ale nie wiem  czy możesz mieć 100% na krwi, ale tak ogólnie to historia spoko.
Wygląd i charakterystyka fajnie opisane jak dla mnie ale czy ci przyjmą nie wiem bo 100% krwi jest dla wyszych rodzin czy jakoś tak ja mam na podaniu 75% tyle starczy.

Jest to rod  czystokrwisty 
 I to nie ja go założyłam wiec wiesz xD
SkyDra
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Lip 2018
0
#4
Francessa napisał(a): (20.07.2018 13:36)
SkyDra napisał(a): (20.07.2018 12:19)Mi się podoba podanie ale nie wiem  czy możesz mieć 100% na krwi, ale tak ogólnie to historia spoko.
Wygląd i charakterystyka fajnie opisane jak dla mnie ale czy ci przyjmą nie wiem bo 100% krwi jest dla wyszych rodzin czy jakoś tak ja mam na podaniu 75% tyle starczy.

Jest to rod  czystokrwisty 
 I to nie ja go założyłam wiec wiesz xD

aha to nieźle a co z tym 100% możesz ??
Cowen
Azkaban




Posty: 53
Tematy: 6
Kwi 2018

#5
To że jest rodem, czysto krwistym więc całe dzieciństwo przebywa wśród magów, akurat to że sobie dałeś 75% to twoja sprawa. Nie komentuj bo nic nie wnosisz do tematu, a tylko nabijasz sobie posty. Twoje zdanie? Okej to zostaw je dla siebie, zwłaszcza że nie masz raczej nic do powiedzenia na temat kto ile może miec krwi.
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: 3dqndfR.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.