Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Toke5000
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Sam Drower
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50% 
Cechy charakteru: Drower nie ma wielu przyjaciół, woli działać sam. Patrzy na wszystkich raczej z góry ale nie jest niemiły. Nie podejmuje decyzji pochopnie. Jest mocno uparty, kiedy uważa że ma racje. Drower jest ciekawski i lubi badać rzeczy które go interesują. Stara się nie okazywać swoich emocji. Drower nie miał dobrych relacji z rodzicami. Jest ambitny, rozmawia tylko z ludźmi których uważa za tego wartych.
Wygląd postaci: Drower ma krótkie czarne włosy i niebieskie oczy. Jest dość chudy i wysoki jak na swój wiek. Zazwyczaj ubiera się w ten sam zielony sweter i czarne spodnie.
Historia postaci: Drower nie miał rodzeństwa, większość dzieciństwa spędzał sam. Jego ojciec był czarodziejem, matka mugolką. Kiedy rodzice powiedzieli mu, że najprawdopodobniej będzie czarodziejem, myślał tylko o tym. Spędzał całe dnie w pokoju, próbując podnosić przedmoty umysłem. Nigdy mu się nie udawało, aż w końcu wyszedł z domu i jakiś chłopiec w jego wieku zaczął go zaczepiać. Drower nie chciał z nim rozmawiać, więc bardzo go zdenerwował. Przedmioty zaczęły latać w stronę chłopca. Drower od razu się tym zaintrygował i zaczął spędzać całe dnie na zewnątrz. W jego jedenaste urodziny Drower był podekscytowany jak tego nigdy nie okazywał. Kiedy otrzymał list, chciał jak najszybciej pojechać do Hogwartu. Rodzice zabrali go na pokątną, kupili niezbędne rzeczy, a kiedy przyszła kolej zabrali go na peron 9 3/4.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Jestem Sam Drower, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*patrzy na talerz* Co to za zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Szukałem serweru związanego z Harrym Potterem.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?: Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#2
Wstrzymane

Porada do której Weryfikator radzi się zastosować:

Zapraszam do przeczytania Poradnika który jest bardzo dobrym wprowadzeniem na serwer, definitywnie może pomóc poprawienie podanie, oraz sprawić że o wiele łatwiej będzie ci odnaleźć się na serwerze:

Powody wstrzymania: 

1. W przypadku wyboru 75% Czystości krwi decydujesz się na wybór najwyższego, obecnie możliwego dla nowego gracza poziomu trudności weryfikacji podania. A temu podaniu troszeczkę (Bardzo Brakuje do tego)
Więc możesz rozpisać się 5, może 6 razy bardziej i zrobić to podanie przyjemniejszym do czytania, albo zmienić poziom czystości krwi. 

(W dalszej części weryfikacji, będę pisać rzeczy które masz poprawić by na poziomie czystości krwi 50% móc mieć zaakceptowane podanie, jeśli jednak jej nie zmienisz, moich zarzutów względem historii, charakteru, opisu postaci i całokształtu tego jak podanie jest napisania, drastycznie przybędzie )

2. Przeczytaj w googlu cechy charakteru interesującego cię domu i dopisz oraz opisz je w charakterze, bo na podstawie tych cech nie mogę przydzielić cię do żadnego z domów.

3. Opisz jak się twoja postać dowiedziała że być może będzie czarodziejem.

4. Dopisz relacje ze swoimi rodzicami i chociaż daj jakąś sugestie żeby było wiadomo które z nich jest czarodziejem, albo czy oboje są czarodziejami mieszanej krwi.

5.Twoje odpowiedzi w trzecim pytaniu pomocnika nie zawiera Akcji czynności 

3 Dni na poprawę
3 Próby poprawy
Why are we still here? Just to suffer? 
Toke5000
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2018
0
#3
POPRAWIONE
N4D1A
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 202
Tematy: 6
Sie 2017
81
Hufflepuff
#4
Slytherin:
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].
Why are we still here? Just to suffer? 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.