Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
assasinskresu
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2018
0
#1
Imię i nazwisko:Oscar Lion
Miejsce urodzenia:Londyn
Status krwi: (50% )
Cechy charakteru:Jest zabawny lubi rozśmieszać innych ludzi.Jest bardzo miły i lubi się zaprzyjaźniacz że wszystkimi jeśli ma jakiś problem szuka rozwiązania w otoczeniu każdy który się z nim zaprzyjaźni morze liczyć na jego pomoc.Łatwo się rozprasza czyli dekoncentruje jeśli się z kimś zagada to zapomina co miał zrobić .Strasznie boi się pająków to jego lęk
Wygląd postaci:Ma niebieskie oczy po rodzicach. Ma czarne włosy jak węgiel. Jego cera jest jasna. Ma niebieski płaszcz czarny w niebieskie paski. Ma też czarne spodnie, a buty ma czarne w czerwone paski.
Historia postaci:Urodził się w Londynie nie pamięta w jakim szpitalu. Przez trzy lata chodził do mugolskiej szkoły. Po kilku latach kiedy miał 9 lat mama wysłała go z wujkiem po szkole do lasu aby pozbierać grzyby na zupę, gdy Oscar ze swoim wujkiem dotarli do lasu oddalił się od swojego wujka gdy niepatrzył, nagle Oscar usłyszał dźwięk wilka coraz głośniejszy wtedy on odwrócił się i zobaczył wilka skaczącego na niego Oscar zacząć gdy wilk prawie go dopadł Oscar machnął reką w strone wilka a on poleciaj na drzewo i oto objawiły się jego magiczne zdolności. Po 2 latach w jedenaste urodziny przyleciała sowa z szkoły magi i czarodziejstwa. Oscar z rodzicami poszedł kupić potrzebne rzeczy, kupił różdżkę-różdżka była jedyna w swoim rodzaju, potem poszli na stację kolejową King's Cross gdzie pożęgnał się z rodzicami i poszedł na peron dziewięć-trzy czwarte i przy peronie poznał Myrona I się Polubili po chwili wśiedli do pociągu a on po chwili odjechał.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
mam na imię Oscar Lion

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Przykro mi ale niewiem )
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Nie dziękuje nie jestem głodny
*odpycha talerz*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
od kolegi
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#2
Wstrzymane!
Zapoznaj się z tym poradnikiem: >>Klik!<<
Nie istnieje taki status krwi jak 60%. Wszystkie statusy są wypisane w poradniku.
Rozwiń charakter i wygląd. Pamiętaj, że muszą one być napisane w zdaniach.
Czerwone oczy nie występują naturalnie.
No nie wiem czy mama posłałaby swoje dziewięcioletnie dziecko same do lasu po grzyby mając niedaleko sklep spożywczy.
Trzy dni na poprawę.
assasinskresu
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2018
0
#3
Blusimusic napisał(a): (08.08.2018 17:34)
Wstrzymane!
Zapoznaj się z tym poradnikiem: >>Klik!<<
Nie istnieje taki status krwi jak 60%. Wszystkie statusy są wypisane w poradniku.
Rozwiń charakter i wygląd. Pamiętaj, że muszą one być napisane w zdaniach.
Czerwone oczy nie występują naturalnie.
No nie wiem czy mama posłałaby swoje dziewięcioletnie dziecko same do lasu po grzyby mając niedaleko sklep spożywczy.
Trzy dni na poprawę.
Poprawiłem błędy
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#4
Rozwiń charakter, bo aktualnie nie jestem w stanie do jakiego domu ma trafić postać.
assasinskresu
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 1
Sie 2018
0
#5
Blusimusic napisał(a): (10.08.2018 13:28)Rozwiń charakter, bo aktualnie nie jestem w stanie do jakiego domu ma trafić postać.

Już rozwinęła postać mam nadzie że tym razem trafie do jakiegoś domu
Blusimusic
Władca Gwiazd



Pracownik Hogwartu

Posty: 1,045
Tematy: 40
Sie 2015
179
Hufflepuff
#6
Zaakceptowane!
Trafiasz do...
[Obrazek: N8E9j5b.png]
Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.