Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
dembsky09
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#1
Imię i nazwisko: Gerald Samerling
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 25%
Cechy charakteru:Gerald jest cichym, niezbyt kłopotliwym chłopcem. Jest bardzo inteligentny i wychowany. Potrafi się zachować odpowiednio w zależności od sytuacji czy przebywa z dorosłymi, czy przebywa z rówieśnikami. Czasami potrafi nabroić, bardzo rzadko się to zdarza i najczęściej jest to wynikiem prowokacji. Samerling jest pracowity lecz jak każdy lubi się polenić .Z opowieści bardzo polubił mecze Quiddicha są one fascynujące i chciałby w przyszłości zostać szukającym. Nie lubi nosić ciasnego obuwia oraz ciasnej odzieży. Kocha zwierzęta a szczególnie ptaki. Bardzo lubi bawić się w "chemika" , więc polubi lekcje eliksirów. Jest wcipski dla innych, gdy będzie zazdrosny. Jego największą wadą jest wymądrzanie się 
Wygląd postaci:  Chłopiec jest szczupły, ale nie wygląda na wychudzonego. Jest prostej postury oraz widać, że jest lepiej zbudowany od większości dzieci w jego wieku. Jego cera jest jasna, a na twarzy ma troszkę piegów. Kolor oczu to zielony, natomiast włosów ciemny blond. Jego fryzura jest roztrzepana. Rozmiar buta jest niezbyt duży tj. 37,5. Okropnie wygląda w trampkach. 
Historia postaci: Gerald kiedy się urodził jego rodzinę przechodził kryzys finansowy. Nie było na jedzenie, ani na utrzymanie się. Pewnego dnia los się odwrócił i jego ojciec, dostał pracę jako sekretarz w biurze premiera mugoli,  a potem jego matka jako sekretarka. Cała rodzina była uradowana, że w takim krótkim czasie życie może odmienić się o 180 stopni. Chłopiec nie widział, że jego tata jest czarodziejem. Dowiedział się o tym dopiero po jakimś czasie. Poszedł do przedszkola i poznał przyjaciół. Kiedy skończył przedszkole poszedł do zwykłej szkoły dla mugoli. Pewnego zwyczajnego dnia, w którym akurat miał pisać sprawdzian z matematyki bardzo się zdenerwował, gdyż się wogóle nie przygotował. Statuetka kruka, która stała na biurku nauczycielki zaczęła się wznosić i opadać. Po powrocie do domu rodzice powiedzieli mu, że jego tata jest czarodziejem półkrwi i stąd ta sytuacja w szkole, czyli przejawienie mocy. Kiedy dowiedział się kiedy będzie mógł tam pójść trochę się rozczarował,że będzie mógł być tam dopiero za dwa lata. Gerald żyjąc z tajemnicą cierpliwie czekał na jego kolej. Po jego jedenastych urodzinach do domu doszedł list, iż jest zaproszony do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie.  Chłopiec był podekscytowany zaistniałą sytuacją. Zrobił zakupy i udał się na peron. Z początku nie mógł go znaleźć, ale rodzice poprowadzili go przez tajne przejście. Odprowadzili go na pociąg i machając im odjechał...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie jako twoja postać oraz zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko)
Cześć, nazywam się Gerald Samerling a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
(Tak wiem, w centrum Warszawy.)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
(Zareaguj na czynność Stevena)
*Gerald bierze talerz* Dziękuję za zupę Steven.
Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Zobaczyłem jak mój kolega, w statusie discorda miał napisane "gra w Hapel". Dopytałem się go konkretnie o to. Jako że dosyć ogarniam Harrego Pottera postanowiłem napisać podanie

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję.
Nazwisko Stone należy do starego serwerowego rodu, dlatego zmień obecne na jakieś inne. W charakterze zabrakło przynajmniej dwóch wad, jeżeli jednak takowe się pojawiły to zaznacz mi w tekście, dlaczego twoim zdaniem taka i taka cecha nie działa na korzyść chłopaka. 
Moc magiczna objawia się tylko i wyłącznie pod wpływem silnych emocji (tj. gniew, strach, smutek itp.), dopiero wtedy dziecko otrzymuje list z Hogwartu. Dopowiedz coś więcej na temat pracy rodziców, w przypadku gdy są sekretarzami ministra usuń to błyskawicznie, gdyż koliduje z realiami rozgrywki.
Niepoprawnie odpowiedziałeś na drugie pytanie w pomocniku. 
3 dni, 3 szansę.
dembsky09
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#3
Wilk napisał(a): (26.09.2018 17:11)Wstrzymuję.
Nazwisko Stone należy do starego serwerowego rodu, dlatego zmień obecne na jakieś inne. W charakterze zabrakło przynajmniej dwóch wad, jeżeli jednak takowe się pojawiły to zaznacz mi w tekście, dlaczego twoim zdaniem taka i taka cecha nie działa na korzyść chłopaka. 
Moc magiczna objawia się tylko i wyłącznie pod wpływem silnych emocji (tj. gniew, strach, smutek itp.), dopiero wtedy dziecko otrzymuje list z Hogwartu. Dopowiedz coś więcej na temat pracy rodziców, w przypadku gdy są sekretarzami ministra usuń to błyskawicznie, gdyż koliduje z realiami rozgrywki.
Niepoprawnie odpowiedziałeś na drugie pytanie w pomocniku. 
3 dni, 3 szansę.

Informuję iż poprawiłem podanie i jest gotowe do ponownego sprawdzenia.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Cały czas nie pasuje mi fragment z objawieniem mocy magicznej. Zmień to na coś lżejszego, np. lewitacje przedmiotów (jeden pomysł został wykorzystany, teraz twoja kolej). Pomyliłeś chyba statusy krwi, jeżeli jego ojciec jest czarodziejem, to powinieneś wstawić 50%.
dembsky09
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#5
Wilk napisał(a): (27.09.2018 15:14)Cały czas nie pasuje mi fragment z objawieniem mocy magicznej. Zmień to na coś lżejszego, np. lewitacje przedmiotów (jeden pomysł został wykorzystany, teraz twoja kolej). Pomyliłeś chyba statusy krwi, jeżeli jego ojciec jest czarodziejem, to powinieneś wstawić 50%.

Znów poprawiłem mam nadzieję, że teraz jest ok.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#6
List z Hogwartu otrzymuje się na 11 urodziny, nie zaraz po objawieniu mocy magicznej.
dembsky09
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 1
Wrz 2018
0
#7
Wilk napisał(a): (27.09.2018 18:41)List z Hogwartu otrzymuje się na 11 urodziny, nie zaraz po objawieniu mocy magicznej.

Teoretycznie POWINNO być już wszystko dobrze.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#8
Zaakceptowane!
Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.