Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
DragONEK
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2018
0
#1
Imię i nazwisko: John Blue

Miejsce urodzenia: Szpital Św. Munga w Londynie

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: John jest bardzo inteligęntny oraz sprytny, zawsze był tajemniczy i cichy. Często lubi przebywać sam ponieważ jest samotnikiem, jest bardzo wrażliwy i lubi czasem sobie pojeść. Zawsze lubiał styl EMO czyli ubieranie się na czarno. Jest bardzo przyjazny i zawsze był po stronie swoich kolegów, nigdy nie lubi się uczyć i się buntował. John bardzo lubił się zaprzyjaźniać z mugolami.

Wygląd postaci: John nosi czarne wysokie buty wojskowe z metalowym zakończeniem, niebieskie lekko przetarte jeansy, czarną bluzę zza długimi rękawami, z kapturem. Ma czarne długie włosy do szyi z końcówkami zakończonymi białym kolorem, posiada także brązowe oczy i kremową cerę, duży nos zwracający uwagę. Posiada on także kremowo-beżowe usta i lekko odstające uszy. Jest normalnego wzrostu jak na 11-latka, ma lekką nadwagę oraz lekko widoczny zarys mięśni.

Historia postaci: John w raz z kolegami (mugolami) poszedł na wagary w czasie lekcji, John chciał się popisać przed kolegami i założył się z nimi że podniesie wielki głaz stojący obok ich bez jednej ręki, chłopiec który był pewien swojej siły próbował ale mu nie wychodziło, nagle w końcu kolega chłopca który był z trudnej rodziny stracił cierpliwość, popchną go i wyzywał od kłamców. Wkurzony John zaczął go wyzywać, chłopiec popchną przyszłego czarodzieja na ziemie i wyciągną z lewej kieszeni w bluzie scyzoryk. Kiedy brał zamach nożem, John wyciągną rękę i przez przypadek wytworzył w okół siebie magiczną barierę która odbiła ostrze. Całe to zdarzenie widział bardzo dziwny człowiek ubrany w szmaragdową szatę lecz dzieci to z ignorowały, wszyscy wrócili do szkoły oprócz zapłakanego i przerażonego Johna. Przybiegł cały brudny do domu i pobiegł do swojego pokoju, do chłopaka przyszła jego mama i pogadała z nim o całej sprawie. Dzień później w sobotę gdy sytuacja ucichła kiedy chłopak miał iść na dwór i otworzył drzwi nagle wleciała przez nie brązowa sowa z listem w dziobie, chłopiec szybko poszedł do swojej mamy i powiedział -Mamo! Dostałem list z Hog... Hag... Hogwartu! jego mama uśmiechneła się szeroko i powiedziała -synku zostaniesz czarodziejem!. Dwie godziny później matka razem z synem poszli do starej karczmy "Dziurawy kocioł  ", następnie gdy poszli na zaplecze mama Johna zastukała w ceglaną ścianę a ona zaczeła się otwierać, a pierwsze co się rzuciło w oczy to napis " ul.pokątna". Była to jedna długa droga zasłonięta z dwóch stron sklepami a na końcu miała rozwidlenie w dwie strony. John razem z kobietą weszli do sklepu z różdżkami Olivandera aby kupić różdżkę, następnie po inne potrzebne rzeczy. Następnie pojechali na stacje "Kings Cross". Matka chłopca zatrzymała się miedzy peronem 9 a 10 wbiegła na marmurowy filar a John razem za nią. Ukazał się przed nimi czerwony pociąg do którego wsiadł John.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się John! A ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(W centrum Warszawy Big Grin)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odstawia tą zupę i się pyta* A co to za zupa?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałem się na Youtube szukałem najlepszych serwerów RP minecraft i od mojego najlepszego, najniemądrzejszego przyjaciela Konrada.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak! Big Grin

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję. 
Zmień nazwisko. Rozpisz każdą z wypisanych cech postaraj się rozpisać, żeby nie była to "wyliczanka". Jeżeli chodzi o wygląd to dopisz do niego jeszcze 3 linijki tekstu.
Przechodząc do historii:
Brakuje mi miejsca narodzin,
reszty dzieciństwa,
objawienie mocy magicznej opisane niezwykle chaotycznie, także moment z kolegami, którzy go pobili oraz chęć wywołania świadomej lewitacji,
zakupy na pokątnej oraz odjazd ze stacji Kings Cross. Przy dialogach stawiaj myślniki. Zadbaj o to, aby było jak mniej powtórzeń w tekście. 
Jeżeli poprawisz podanie poinformuj mnie poprzez oznaczenie (@ + mój nick)
3 dni, 3 szansę.
DragONEK
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Gru 2018
0
#3
Wilk napisał(a): (23.12.2018 13:57)poprawiłem Wink
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#4
Zaakceptowane!

Trafiasz do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, pisząc: /helpop Zaakceptowano moje podanie. [Link do podania].



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.