Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia (reupload z powodu błędu przeglądarki)
Cyan_Bambus
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Cze 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Kaito Ashida
Miejsce urodzenia: Fukuoka/Japonia (Późniejsza przeprowadzka do Londynu)
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: W młodym wieku Kaito był bardzo gadatliwą i otwartą osobą. Mógł mówić i mówić godzinami. Jednak po wydarzeniach w jego rodzinnym mieście które miały miejsce 3 lat temu stał się zupełnie inną osobą. Pomimo że jest on introwertykiem nigdy nie brakuje mu znajomych. Nie znalazł on jednak nigdy prawdziwego przyjaciela na, którym mógłby polegać. Zawsze wszystko rozplanowywuje. Nawet tak błacha sytuacja jak poznanie nowej osoby musi być idealnie doszlifowane. Przejmuje się on bowiem bardzo zdaniem innych. Kaito analizuje zawsze dokładnie każdą sytuację. Uważa że każda nabyta informacja kiedyś może mu się przydać. Gardzi on korupcją, oraz nienawidzi obecnego porządku świata. Sądzi że ludzie w dzisiejszych czasach zapomnieli czym jest cierpienie i że właśnie ta nieświadomość prowadzi ludzi do bólu, który jest wszech obecny w dzisiejszym świecie. Jego życiowym celem jest stworzenie prawdziwego pokoju, utopi. Chce on zbudować nowy, lepszy świat na gruzach obecnego niesprawiedliwego ,,piekła". Pomimo wszystko Kaito jest osobą chcącą zawsze wszystkim pomóc. Uważa on że to jednostka jest ważniejsza od celu. Jego nieśmiałość utrudnia mu kontakt z innymi, jednak stara się z nią walczyć. Wbrew temu że wygląda i przedstawia się on na zimną i bezwzględną osobę w głębi Kaito jest bardzo uczuciowy dlatego jedno źle wypowiedziane zdanie może zrazić go do kogoś.
Wygląd postaci: Kaito ma urodę typowego Japończyka. Ma on krótkie, ciemne włosy. Jest on stosunkowo niski w porównaniu do swoich rówieśników. Jest on również bardzo szczupły, lecz nie umięśniony. Nie jest on TopModelem lecz, nie był też brzydki. Można by powiedzieć że jest przeciętny urodą. To co wyróżnia go oraz jego rodzinę są oczy. Czerwonokrwiste oczy. W jego rodzinie od pokoleń panowała choroba genetyczna- Albinizm oczny (tak naprawdę istnieje taka przypadłość). Albinizm wywołany jest przez brak enzymu tyrozynazy w oczach. Ale nie sam kolor jest niezwykły w jego oczach. Niezwykły jest ,,sposób" w Kaito patrzy. Potrafi on dostrzec najmniejszy szczegół. Wiele osób, które pierwszy raz go poznawały czuły się nieswojo podczas patrzenia mu w oczy. Jego wzrok jest przeszywający i zimny. Właśnie z tego powodu, dostał on od swoich kolegów pseudonim ,,Męska Meduza" (tak, chodzi to o Meduzę z mitologii, która wzrokiem zamieniała nieszczęśników w kamień). Nie trzeba chyba też dodawać że ma on wyśmienity wzrok.
Historia postaci: Kaito był chłopcem pochodzącym z rodziny klasy średniej. Urodził się on w mieście Fukuoka znajdującym się na wyspie Kiusiu w Japonii. Jego matka-Risa-(czarodziejka) pracowała jako uzdrowicielka, a jego ojciec-Kazuo-(mugol) pracował w lokalnym sklepie. Kaito miał również starszą o 12 lat siostrę Natsumi. W dzień jego 8 urodzin kiedy bawił się on w swoim pokoju usłyszał że ktoś właśnie wszedł do nich do domu. Po chwili w drzwiach jego pokoju ukazała się jego matka i powiedziała że natychmiast ma wyjść przez okno (mieszkali na parterze) i pobiec do swojej cioci do domu (mieszkała dwa mieszkania dalej). Kiedy chłopiec zapytał się po co powiedziała ,żeby nie zadawał zbędnych pytań oraz że jej siostra będzie wiedziała co ma robić. Na koniec wyszła z pokoju dodając:
-Pamiętaj Kaito, że ja oraz tato bardzo Cię kochamy.-
Następnie wyszła zamykając drzwi do pokoju na klucz. Jednak ciekawośc Kaito była zbyt silna. Pomiom poleceniu od matki podszedł on do drzwi i przyłożył do nich ucho. Usłyszał on że w pokoju obok oprócz jego matki i ojca jest również dwoje innych mężczyzn. Niewiele usłyszał, lecz kilka zdań zapamiętał do końca życia:
-Pewnie już wiecie co zrobiła wasza córka- powiedział jeden z mężczyzn o bardzo niskim głosie.
-List gończy w gazetach pojawił się dziś w całym kraju-
-Przykro mi, ale jeżeli chcecię wiedzieć gdzie obecnie przebywa to niestety, ale nie mamy takich informacji.- Powiedział ojciec Kaito.
-Od roku nie utrzymujemy z nią kontaktu-
Było to prawdą. Rok temu w 7 urodziny Kaito jego siostra Natsumi bardzo pokłuciła się z rodzicami po czym się wyprowadziła. Chłopiec jednak był zbyt mały by cokolwiek z tego zrozumieć. Zapamiętał tylko to co na koniec wykrzyczała jego matka w kierunku jego siostry:
-Żałuje że cię urodziłam!- Po tych wydarzeniach nie zobaczył już siostry w ich domu.
-Nie mamy pewności, że nieprzekazała wam ona jakiś informacji- kontynuował mężczyzna o niskim głosie.
-Przykro mi, ale dokumenty jakie ukradła, a raczej to co się w nich znajdowało jest dużo ważniejsze niż wasze życie...- Nagle rozległ się huk. Kaito ze strachu odskoczył od drzwi.
-Shigeru wpisz w aktach, że rzucili się na mnie, a ja zabiłem ich w samoobronie.- powiedział mężczyzna o niskim głosie do swojego partnera.
-I wezwij tu kogoś, żeby posprzątał ten bałagan, a ja przejrzę inne pokoje. Przecież nie chcemy świadków.- Kaito nagle przypomiał sobie co powiedziała do niego matka. Jednym susem doskoczył do okna, otworzył je i zaczął biec. Biegł najszybiej jak potrafił. Nie wiedział czy ktoś go goni. Bał się odwrócić. Bał się na tyle że zapomniał o rzece dzielącej jego dom od domu jego cioci. Na nieszczęście wpadł do niej. Gdy tylko zanurzył się się pod wodę (rzeka była głęboka) poczuł przeszywający ból w nodze. Kiedy udało mu się wydostać na brzeg (potrafi on bardzo dobrze pływać) zobaczył ogromną ranę na swojej lewej nodze. Olbrzymi ból nie pozwalał mu biec dalej. I nagle wydarzył się cud. Jego rana rozbłysła zieloną poświatą i w ułamek sekundy się zagoiła. Kaitro nie miał wtedy czasu rozmyślać nad tym niezwykłym zjawiskiem. Wstał i prędko pobiegł do domu swojej cioci. Gdy tylko wbiegł do niej do domu jego ciocia- Madoka- powiedziała:
-Czyli Natsumi była naprawdę do TEGO zdolna...- Kolejne wydarzeń Kaito nie zapamiętał. Był zdruzgotany tym co usłyszał w domu. Koniec końców zamieszkał on ze swoją ciocią w trzy-pokojowym mieszkaniu w Londynie. Prawdziwe znaczenie wydarzeń w jego 8 urodziny poznał dopiero wiele lat później... W wielu 11 lat Kaito otrzymał list z Hogwartu. Od urodzenia był wychowywany w świadomości że pochodzi z rodziny czarodzieji, dlatego list z Hogwartu nie był dla niego zbyt dużym zaskoczeniem. Jego ciocia, która również była czarodziejką zabrała go na ulicę Pokątną gdzie zakupił niezbędne rzeczy by rozpocząć naukę w Hogwarcie. Pięć dni później był już w drodzę do Hogwartu. Tak zaczęła się jego ,,walka" o lepszy świat...

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Kaito Ashida, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Jest niedaleko złotych tarasów)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze talerz od Stevena z niepewnością w oczach*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Oglądałem Youtuba i natknąłem się na film o tym serwerze.
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Jak najbardziej.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Odrzucam. 

Nie musisz reuploadować. Twoje podanie nie zniknęło.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.