Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
ragazzino
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Caroline Robinson
Miejsce urodzenia:Szpital Św. Munga W Londynie
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: dobrze a więc zacznijmy. Główna cechą charakteru Caroline jest to ze jest bardzo ambitna i duzo czasu spędza przy nauce ale ma tez czas dla przyjaciół. Drugą ważną cechą jest Spryt, Potrafi ona wyjśc z prawie każdej sytuacji albo obrocić ją na swoje, Caroline jest też bardzo Zaradna 
WADY: Pierwszą wadą Caroline jest Lenistwo które ma rano jak musi wstac do szkoly, ale jak juz wstanie i będzie w szkole to sie pilnie uczy , jest ona też troche uparta. Kolejną wadą Caroline która czasami sie zdarza jest to zarozumiałośc i mysli ze wszystko wie najlepiej.
Wygląd postaci: Caroline jest dziewczyną o pięknej urodzie zaczynając od góry ma ona włosy w kolorze "Brunetka". Dziewczyna ma Niebieskie Oczy. Kolor jej skory jest często opalony ponieważ czesto bywała na świezym powietrzu. Kiedy jest poza hogwartem nosi Niebieskie Jeansy i Białą koszulkę z napisem "Love" Jest ona średnio wysoka.
Historia postaci:  Urodziła się w rodzinie mieszanej. Caroline odziedziczyła zdolności po matce, która prowadziła sklep z eliksirami na pokątnej. Ojciec był mugolem, przez co dziewczynka od dziecka żyła w szacunku do mugoli, nie zapominając jednak kim sama jest, gdyż matka nie ukrywala przed nią swoich zdolności. Rodzice bardzo się cieszyli, gdy pewnego dnia przyciągnęła do siebie słoik z ciasteczkami, który stał na górnej szafce. Od tego momentu mała wyczekiwała z niecierpliwieniem listu z szkoły.  Szybko wciągnęło ja szkolne życie. Wprawdzie z powodu swojej nieśmiałości, trzymała się raczej na uboczu, ale bardzo dobrze czuła się w szkole. Z lekcji najbardziej polubiła Chemie, Fizyke i Biologie. W przyszłości bardzo chciała pomagać ludzią. Pewnego dnia Przyłapali ja w szkole gdy Próbowała zapalic papierosa w toalecie. Wtedy złapał ją dyrektor i poszli do pokoju na rozmowe. Caroline Bardzo bała sie konsekwencji,  nagle Dyrektor zacząl sie dusić i leciec do gory. Przywalił glowa w sufit i spadł na ziemie. Caroline nie wiedziała co sie dzieje, było to objawienie Mocy,Caroline po tej sytuacji  szybko wybiegła ze szkoły i i poszła sie przejśc po godzinie wrócila do domu, Powiedziała mamie o zaistniałej sytuacji.  Mama zareagowała, Kolejnego dnia poszły do szkoly wyjaśnic sprawe. Następnego dnia wybiły 11 urodziny Caroline,gdy Caroline zdmuchneła świeczki i pomyślała życzenie do pokoju wszedł tato i powiedzial ze dostał jakiś list Skierowany do Caroline Bardzo sie zdziwiła kiedy go zobaczyła,po otworzeniu go wpadła w niesamowitą radośc bo bylo tam zaproszenie do Hogwartu. Odrazu powiedziała o tym Mamie, Mama jak najbardziej zgodziła sie na wyjazd. Następnego dnia Caroline z mama poszly do sklepu na pokatnej kupić wszystko potrzebne przedmioty do szkoly. Po 3 dniach Caroline poszła do King's Cross Station i na peron 9 3/4 przyjechał pociąg do Hogwart.  Caroline pożegnała sie z Rodzicami i odjechała 
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
No cześc, Jestem Caroline Miło mi a ty jak sie nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(nie wiem ale chyba w centrum)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Odsuwa Zupe w strone Stevena*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Dowiedziałem sie od kolegi

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Owszem przeczytałem  

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
ragazzino
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2019
0
#2
Błagam sprawdzcie mi to, chce bardzo pograć albo i nie. Bardzo prosze zebyście mnie zaakceptowali chociaż na test 
ola566
Pierwiastek



Pracownik Hogwartu

Posty: 433
Tematy: 20
Cze 2015
233
Ravenclaw
#3
Akcept
Slytherin



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.